آمازون، بزرگترین فروشگاه دنیا

شرکت آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان است که در هر حال حاضر در کشورهای متعددی فعالیت می‌کند. amazon.com وبسایت فعال این شرکت در آمریکا است.  این وبسایت ابتدا کار خود را با فروش کتاب آغاز کرد اما در ادامه دامنه فعالیت خود را گسترش داد به طوری که امروزه بیش از 5 میلیون محصول توسط فروشندگان مختلف در آن به فروش می­رسد.

این فروشگاه همچنان در میان آمریکاییان در حال گسترش است. فروش این شرکت در سراسر جهان بیشتر از فروش اینترنتی ۲۰ خرده فروش بعدی در آمریکا می‌باشد.

تنوع بسیار بالایی از محصولات در سایت آمازون وجود دارد و نکته حائز اهمیت این است که معمولا قیمت‌های این فروشگاه در سطح بسیار مطلوبی بوده به طوری که در برخی موارد از قیمت موجود در تولید کننده کالا کمتر می باشد!!!

اگر تا به حال گذرتان به آمازون نیفتاده است، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به این وبسایت بزنید و لذت جست و جو در آن را بچشید.

تاریخچه و توضیحات کامل تری از این غول فروش اینترنتی را می توانید از طریق لینک زیر به دست آورید.

معرفی آمازون

اگر بار اول به سایت Amazon سر بزنید شاید از تنوع محصولات آن شگفت زده شوید و اینطور به نظر برسد که جستجو در این سایت مشکل است، اما ما در بلاگ ایگرد همراه شما هستیم و به شما کمک می کنیم که تجربه خریدی بسیار جذاب و دلپذیر داشته باشید و در عین حال محصول مورد علاقه خود را به قیمت بخرید!