آمازون پرایم دی 2020 با ایگرد

آمازون پرایم دی یک فرصت طلایی برای استفاده از تخفیفات آمازون است که به صورت سالانه و در اواسط ماه جولای برگزار می شود. این تخفیفات تنها مختص افرادی است که اکانت پرایم در سایت آمازون دارند.

در ادامه این پست با ما همراه باشید تا در مورد تاریخچه پرایم دی و تاریخ برگزاری پرایم دی ۲۰۲۰ مختصرا شرح دهیم.

تاریخچه پرایم دی

2015 جشنی برای 20 سالگی آمازون

در 15 ژانویه 2015 پرایم دی به منظور جشن گرفتن تولد 20 سالگی آمازون برای اعضای پرایم این سایت ایجاد شد.

تا سال 2014 مشتریان بیشتر از تخفیفات بلک فرایدی برای خرید محصولات خود استفاده می کردند ولی در اولین پرایم دی 34.4 میلیون کالا از کشورهای واجد شرایط و دارای اکانت پرایم سفارش ثبت شد (تقریبا در هر ثانیه ۴۰۰ آیتم).

صدها هزار محصولات تولیدی خود آمازون توسط مشتریان در این روز خریداری شد. علاوه بر این در این روز 24000 هزار قابلمه ( 7 در 1) و اجاق گاز توسط مشتریان این سایت خریداری شد.

همچنین فروشندگان آمازون با استفاده از سرویس Fulfillment by Amazon(FBA) توانستند رکورد فروش را با رشد تقریبا 300% در جهان بشکنند.

لذتی جهانی با پرایم دی 2016

دومین پرایم دی که در سال 2016 برگزار شد توانست بیش از 60 درصد از اولین سری آن در فروش پیشی بگیرد و بیش از 50 درصد از مشتریان در آمریکا، انگلیس، اسپانیا، ژاپن، ایتالیا، آلمان، اتریش، فرانسه، بلژیک و کانادا از لذت خرید در پرایم دی بهره بردند. علاوه بر این اعضای پرایم توانستند دو برابر سال 2015 از تخفیفات استفاده کنند و پول بیشتری پس انداز کنند.

در پرایم دی سال 2016 بیش از 2 میلیون اسباب بازی و بیش از 1 میلیون کفش توسط مشتریان خریداری شد. همچنین این روز بزرگترین رکورد برای فروش دستگاه های تولیدی آمازون در دسته بندی های مختلف (amazon fire tv, fire tablets, kindle e-readers, alexa devices) بود.

2017 و پرایم دی 30 ساعته

پرایم دی 2017، 11 جولای برگزار شد و قرار بود تنها به مدت 24 ساعت برگزار شود ولی بدلیل استقبال بی نظیر مردم 30 ساعت به طول انجامید.

در خصوص برجسته ترین اتفاقات پرایم دی در سال 2017 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

محصول Echo Dot محبوب ترین محصول پرایم دی 2017 شناخته شد.

ده ها میلیون از عضوهای پرایم از تخفیفات این روز استفاده کرده اند که 50 درصد بیشتر از سال قبل بوده است.

دو کشور مکزیک و چین به لیست کشور هایی که از تخفیفات پرایم دی استفاده کردند اضافه شدند.

بیش از 3.5 میلیون اسباب بازی توسط مشتریان در سراسر جهان خریداری شده است.

ده ها میلیون مشتری از برنامه آمازون در پرایم دی استفاده کردند.

پرایم دی 2018 و بزرگترین روز خرید جهانی

از برجسته ترین اتفاقات پرایم دی 2018 که 36 ساعت به طول انجامید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در طی اولین روز پرایم بیش از 100 میلیون محصول در سراسر دنیا خریداری شد.

از دستگاه های پرفروش آمازون می توان به fire tv ها به همراه Alexa voice remote و Echo dot اشاره کرد.

آمازون از اولین روزهای فعالیت خود همواره توجه خاصی به مشاغل کوچک و خرده فروش ها داشته است که در سال 2018، 1.5 میلیارد دلار مشاغل کوچک و متوسط در سایت آمازون فروش داشته اند.

مشتریان بیش از 5 میلیون مورد از اسباب بازی ها، محصولات زیبایی، کامپیوترها و لوازم جانبی، پوشاک و محصولات آشپزخانه خریداری کردند.

پرایم دی 2019 و پیشی گرفتن از بلک فرایدی

پرایم دی سال 2019 از بامداد 15 جولای شروع شد و برای اولین بار در تاریخ تخفیفات پرایم 48 ساعت به طول انجامید 18 کشور در سراسر دنیا از تخفیفات این دو روز استفاده کردند از جمله ایالات متحده آمریکا، انگلستان، اسپانیا، سنگاپور، هلند، مکزیک، لوکزامبورگ، ژاپن، ایتالیا، هند، آلمان، فرانسه، چین، کانادا، بلژیک، اتریش، استرالیا و امارات متحده عربی همچنین در ایران ایگرد برای اولین بار امکان استفاده از تخفیفات پرایم دی را برای ایرانیان فراهم کرد که در طی این دو روز بیش از 1800 آیتم در سایت ایگرد از سایت آمازون ثبت سفارش شد.

پرایم دی 2019 باردیگر رکورد بزرگترین رویداد خرید را در تاریخ آمازون به ارمغان آورد که حتی رکورد فروش در بلک فراید و سایبر ماندی را هم شکست

اعضای پرایم در سراسر جهان بیش از 175 میلیون مورد را از دستگاه های مختلف گرفته تا مواد غذایی و سایر موارد را در طول روز نخست خریداری کردند.

محبوب ترین دستگاه ها آمازون در طول پرایم دی 2019، fire Tv stick، Echo dot، Alexa voice Remote بوده است.

22 و 23 مهرماه و پرایم دی 2020

پرایم دی که هر ساله در ماه جولای برگزار می شود بدلیل فراگیری ویروس کرونا امسال در تاریخ 13 و 14 اکتبر (22 و 23 مهرماه) آغاز می شود.

پرایم دی امسال با تخفیفاتی باورنکردنی بر روی محصولاتی از جمله اسباب بازی ها، تلویزیون ها، وسایل الکترونیکی، مد، زیبایی، لوازم خانه و آشپزخانه، دستگاه های مختص آمازون و … از بامداد 13 اکتبر تا 14 اکتبر برگزار می شود.

امکان استفاده از تخفیفات پرایم دی در کشور های آمریکا، انگلستان، اسپانیا، امارات متحده عربی، سنگاپور، هلند، مکزیک، لوکزامبورگ، ژاپن، ایتالیا، آلمان، ایتالیا، فرانسه، چین، کاناداف بلژیک، اتریش، استرالیا وجود دارد و شما می توانید از طریق سایت ایگرد از تخفیفات ویژه پرایم دی استفاده کنید و محصولات مورد نظر خود را از سایت آمازون خریداری کنید.