انیمیشن­هایی که در سال 2019ریلیز خواهند شد

منظور از ریلیز انیمشین­های 2019، انیمیشن­هایی است که در 12 ماه سال میلادی  2019 انتشار خواهند یافت. اگر شما طرف­دار همیشگی انیمیشن هستید، در اینجا ما به ریلیز انیمشن­­هایی اشاره می­کنیم که موضوعات جذاب و متنوعی دارند.

ریلیز انیمیشن شیر شاه (Lion king)

این انیمیشن جذاب در سال 2019 انتشار می­یابد. در گذشته ریلیز این انیمیشن تحولی در دنیای انیمیشن­ها ایجاد کرد و افراد زیادی از سرار جهان جذب آن شدند. محبوبیت بی­اندازه این انیمیشن سبب شد که در لیست انتشار انیمیشن­های 2019 قرار بگیرید. دوبلورهای این انیمیشن جذاب افرادی مشهوری هم­چون بیانسه، التون جان و … هستند. از لحاظ موضوعی هم به داستان اصلی، بسیار شبیه می­باشد.

ریلیز انیمیشن فروزن 2 (Frozen 2)

انیمیشن فروزن 2 ساخته کمپانی والت دیزنی است و شاید انتشار آن جزء مهم­ترین اخبار این کمپانی باشد. در حالی که افراد زیادی در انتظار این انیمیشن هستند، اما هنوز سخنی از داستان اصلی این انیمیشن عنوان نشده است. تهیه کنندگان و سایر عوامل این فیلم نوید پایان بسیار زیبایی را می­دهند. با توجه به این خبر انتظار می­رود فروزن 2 هم در لیست ریلیز انیمیشن­های 2019 جایگاه بسیار خوبی داشته باشد. هم­زمان با خبر ریلیز انیمیشن اخبار دیگری هم در رابطه با متن اصلی داستان به گوش می­رسد. از جمله مهم­ترین آن­­ها این است که آنا، اولاف و آلسا خواهران تنی هم نیستند!

ریلیز انیمیشن داستان اسباب­بازی 4 (Toy story 4)

 

خبر ریلیز انیمیشن داستان اسباب بازی­ها، جنجال زیادی در دنیای انیمیشن­ها ایجاد کرده است. افراد زیادی از سال 2017 در انتظار انتشار این انیمیشن بودند. استودیو ساخت این انیمیشن پیکسار است. در رابطه با متن داستان جزئیات بسیار کمی را اعلام کرده­اند، به همین سبب در لیست انتشار انیمیشن­های 2019 بیشتر از همیشه می­درخشد. از حواشی مهم این انیمیشن جدا شدن کارگردان سری­های قبل از این مجموعه می­باشد.

 

ریلیز انیمیشن کتاب جنگل 2 (The jungle book 2)

این انیمیشن جذاب برای بار دوم انتشار می­یابد. از جمله نکات مهم این است که ریلیز انیمیشن کتاب جنگل 2 به صورت لایو اکشن (یعنی از انسان یا حیوانات زنده در انیمیشن استفاده می­گردد) صورت می­گیرد. عوامل این انیمیشن می­گویند که از نسخه اول آن ایده­های بسیار خوبی گرفته­اند، هم­چنین با الهام از کتاب جنگل 1 و اضافه کردن ایده­های جدید، نوید یک انیمیشن بسیار جذاب را هم می­دهند. تاریخ ریلیز انیمیشن هنوز به طور دقیق مشخص نشده اما با توجه به اخبار و حواشی­های موجود انتظار می­رود که در تابستان ریلیز گردد.

ریلیز انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم” ( How to train your dragon 2019)

این انیمیشن در نسخه­های پیشین خود طرفداران بسیاری از سراسر دنیا به­دست آورده است. بنابراین انتظار می­رود در نسخه جدید خود سرو صدای زیادی به پا کند. ریلیز انیمیشن “چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم” در یک مارس 2019 می­باشد.

ریلیز انیمیشن جاسوسان در لباس مبدل (Spies in disguise)

این انیمیشن جذاب و جالب با الهام گرفتن از فیلم (مسئولیت غیر ممکن) ساخته شده است. کارگردانان این اثر -نیک برونو و تروی کواین- هستند. ژانر این انیمیشن کمدی و اکشن می­باشد و برای دوست­داران اکشن به شدت توصیه می­شود. دوبلورهای این انیمیشن افرادی مشهوری هم­چون ویل اسمیت، تام هولاند و … هستند که از آن­ها به عنوان ستاره­های انیمیشن نیز یاد می­شود. ریلیز انیمیشن هم همان­طور که انتظار می­رفت در سال 2019 است.

ریلیز انیمیشن دامبو(Dumbo 2019)

انیمیشن دامبو هم­چون انیمیشن­های دیگر والت دیزینی چون شاه شیر، فروزن و … به بازآفرینی و ادامه بخش­های نسخه قدیمی می­پردازد. ریلیز انیمیشن دامبو طرفدارانی در سنین مختلف دارد. جالب است بدانید که افراد بزرگ­سال هم در انتظار ریلیز انیمیشن دامبو هستند. یکی از دلایل آن این است که این اثر سال­ها پیش ساخته شده و در خاطره بسیاری از افراد جاودانه مانده است. از دیگر نکات مربوط به آن این است که به صورت لایو اکشن می­باشد. تیم برتون هم کارگردانی آن را به عهده دارد. هنر پیشه­های معروفی هم اسمشان در این انیمیشن به چشم می­خورد. از جمله می­توان به اسامی مایکل کیتون، کالین فارل و اوا گرین اشاره کرد. در پایان پیش بینی می­شود که دامبو در لیست ریلیز انیمیشن­های 2019 هم­چون سال­ها پیش بدر­خشد و جاودانه بماند.