اکسسوری شخصیت های محبوب خود را از آمازون خریداری کنید

در دنیای جدید ما سرگرمی های بصری یکی از بزرگترین تفریحات جامعه به خصوص جوانان را به خود اختصاص می دهد. همواره طرفداری، استفاده از اکسسوری ها و دنبال کردن آن سرگرمی، صرف نظر از ماهیت آن که ممکن است، فیلم ، سریال، بازی و حتی رشته های ورزشی باشد، یکی از انرژی بخش ترین فعالیت ها بوده و هست. کری خواندن بین دوستان، تعریف کردن از شخصیت و فیلم مورد علاقه، نمایش اکشن فیگورها، ماکت ها و  جمع کردن کالکشن ها و فیلم های دوست داشتنی و سی دی های کالکتیبل دار، یکی از بزرگترین تفریحات مردم هست. طرفدار دوست دارد با خرید اکسسوری های منتسب به شخصیت مورد علاقه اش هم علاقه­اش را به وی نشان دهد و هم تا جایی که ممکن هست با استفاده از آنها خود را به فضای آن فیلم و سریال یا بازی نزدیک کند. خرید آن وسیله از یک فروشگاه معتبر مثل آمازون هم لذت بخش تر بوده و هم کیفیت و اصل بودن آن  بیشتر مورد پسند خواهد بود. احتمالا شما هم با دیدن یک فیلم، خیلی دوست دارید مثل بقیه طرفداران، اکشن فیگور کاراکتر اصلی داستان را در دکور منزل داشته باشید و یا استیکر آن را پشت لب تاپ خود بچسبانید، خوردن نوشیدنی هم در حین دیدن فیلم در ماگی که با نگاه کردن به آن حس و حال فیلم را دوچندان میکند هم حس خیلی خوبی به شما خواهد داد.

از سوی دیگر در عصر ما که عصر ستاره های تلویزیون و سینماست، ستاره ها با لحن صحبت و استفاده از اکسسوری هایی که انسان را به وجد می­آورند میتوانند یک راه جدید و البته سراسر هیجان را برای ما ایجاد کنند. هرکدام از ما بشدت مایلیم برای یک­بار هم که شده بر تخت آهنین سریال بازی تاج و تخت تکیه بزنیم یا حداقل ماکت زیبای آن را داشته باشیم تا با ورود مهمانان ذوق را در چشمانشان ببینم. هیچکس نمی­تواند از خرید اکسسوری مرد عنکبوتی آن هم نسخه به روزش، بعنوان یک هدیه تولد برای فرزندش چشم پوشی کند؛ هیجان داشتن یک کالکشن آنهم با خرید از آمازون قطعا قابل وصف نخواهد بود. قطعا اقرار می­کنیم با خرید یک ماکت خودروی ماورایی بت من چقدر هیجان را میتوانیم به خانه خود ببریم.

همه ما برای جدا شدن از زندگی عادی و کسل کننده که گاهی گریبانگیرمان میشود، باید یک انرژی جدیدرا به زندگی خود وارد کنیم؛ با دیدن فیلمی اکشن آن انرژی را فقط می توان برای مدت کوتاهی داشت، اما وقتی شمشیر آن کالکشن معروف را داشته باشیم، گهگاه با فکر کردن به آن و استفاده از اکسسوری، این تهیج برای ما ماندگار خواهد شد. تمام موارد گفته شده، فقط قطره­ای بود در دریای اکسسوری ها، کالکشن ها و اکشن فیگورهای فیلم­ها و سریال­ها که هرکدام جذابیت و انرژی خاص خود را دارند.

قطعا تا اینجای ماجرا با ما موافق بودید، حالا اجازه دهید ایگرد بیشتر در مورد این اکسسوری های جذاب، نحوه خرید از آمازون و مشکلات خرید از آمازون و راحتی خرید بوسیله فروشگاه ایگرد برای شما صحبت کند.

حتما تو مستندها یا گزارشاتی که در خارج از کشور تهیه میشود دیده­اید که طرفدار سریال های محبوبی مثل  game of thrones، Viking تیشرت و انگشتر یا حتی شلوار دیده شده در سریال را با خرید از آمازون به رخ بقیه میکشد. با اینکه حجم خرید این اکسسوری ها در فروشگاهی مثل آمازون خیلی بالاست و با هر قسمت جدید از سریال، وسایل جدیدی هم تولید میشود، اما این لذت را ما ایرانی ها کمتر درک کردیم و کمتر مجالی بوده تا با خرید از آمازون از کری خوندن ها با پوشیدن تیشرت و چسبوندن پچ و پیکسل به لباسی که روی آن عنوان سریال محبوبمان درج شده، لذت ببریم و خود را در آن حال و هوا ببینیم. چرا کمتر در بازار ایران از این دست اکسسوری ها و اکشن فیگورها می­بینیم یا باید برای هرکدام از آن­ها ساعت ها بگردیم و آخر چیزی که می­خواستیم را پیدا نکنیم. اگر تا حالا از ایگرد استفاده کرده­اید قطعا میدانید خرید چقدر ساده تر از خرید مستقیم و شخصی از سایت آمازون هست؛ تا یک کارت اعتباری بین المللی بدست بیاوری و آدرس مورد تایید سایت آمازون رو وارد کنی از خرید منصرف خواهی شد. بعضی اوقات هم تا محصول برسد، اکسسوری به روزتری در سایت موجود شده و لذت نفر اول بودن در جمع از ما سلب میشود؛ اما، تیم سازنده فروشگاه ایگرد بدنبال خواست و دغدغه مردم برای یک خرید راحت، ارزان و سریع از فروشگاه آمازون، کار خود را شروع کرد.

کار ما در ایگرد اتصال عاشقان فیلم و سریال به کالکشن و اکسسوری  و فیگور اکشن های مورد علاقه شان در سایت آمازون است، اکسسوری، فیگور اشکن و کالکشن مورد نظر را با کمترین قیمت نسبت به سایر واردکننده ها و فروشگاه ها آنهم در سریع ترین و راحت ترین شکل ممکن از آمازون خرید کرده و درب منزل تحویل می­دهیم

چگونه؟

ما در سایت Egerd.com علاوه بر دسته بندی های متداول (هر کالایی که از فروشگاه آمازون می توان خرید)، فیگور اکشن های معروف، انواع اکسسوری ها مثل ماگ، تی شرت، سی دی های کالکتیبل دار از شخصیت های معروف سریال ها، فیلم ها، بازی ها و رشته های مختلف ورزشی و باشگاه های معروف را می توان با کپی آدرسش از فروشگاه آمازون و پِیست کردن  در کادر مربوطه به سادگی خرید کنید. بعد از مشخص کردن محصول خود سایر کارها برای خرید، ارسال و خروج از گمرگ توسط متخصصان شاغل در تیم ایگرد انجام شده و شما با خیال راحت سفارش را درب منزل تحویل خواهید گرفت.