با شروع فصل جدید افراد در تلاش برای خالی کردن کمد لباس خود از لباس های فصل قبل و تصور پر کردن آن با لباس های جدید مربوط به این فصل هستند. با نزدیک شدن به بهار قطعا جای خالی اکسسوری های مرتبط با استایل بهاری را حس خواهید کرد.

در حالیکه تغییر فصل ما را به ایجاد تغییراتی اساسی در استایل خود تشویق می کند، در این مواقع اغلب اکسسوری ها را فراموش می کنیم، در حالیکه همین اکسسوری ها می توانند با لباس های موجود در تن ما هارمونی زیبایی ایجاد کنند.

برای حس کردن کامل احساسات باشکوه بهار، لازم است لوازمی را همراه با کمد لباس خود در بهار داشته باشیم.تمامی این ها را می توانید از بهترین برندها در آمازون تهیه کنید.

در اینجا نگاهی به این اکسسوری های ارزشمند در بهار می اندازیم:

عینک آفتابی مدل گربه ای مناسب برای استایل بهاری

برای داشتن استایل بهاری از عینک های آفتابی با رنگ های ملایم و خنثی دارای لنزهایی بازتابنده و رنگ روشن استفاده کنید. با مراجعه به این صفحه می­توانید پیشنهادات آمازون در این باره را ببینید.

 

کلاه حصیری

وقتی ماه ها گرمتر می شوند بهتر است استایل ما نیز از آن الهام بگیرد. کلاه های کادورو اسپانیایی سنتی تاکنون بارها و بارها مد شده اند که در این فصل نیز با لبه های متفاوت و منحصر به فرد قابل استفاده هستند. برای خرید این کلاه­ها از آمازون به اینجا مراجعه کنید.

 

گردنبندهای چند لایه

آویختن گردنبندهایی ظریف اما چندتایی به زیباتر شدن استایل در این فصل کمک می کند. اگر شما هم دوست دارید از این گردنبندها در استایل بهاری خود استفاده کنید، برای دستیابی به مدل­های مختلف آن به اینجا مراجعه کنید.

 

کمربندهای رنگی

کمربندها معمولا نقشی فراتر از کاربردشان در استایل یک فرد بازی می کنند.  آنها را به دور کمر خود ببندید تا یک انتخاب برای مقابله با یکنواختی باقی لباس هایتان داشته باشید. اگر می­خواهید استایل بهاری شما منحصر به فرد باشد همین حالا کمربند دلخواهتان را انتخاب کنید.

 

کیف های بافته شده

کیف های بافته شده در اشکال و اندازه های متفاوت در بازار موجود هستند، علت آن واضح است، این کیف ها به خوبی با بسیاری از لباس ها در روزهای آفتابی هماهنگ می شوند. اگر به این نوع کیف­ها علاقه­ مندید، می­توانید آن­ها را در این لینک ببینید.

 

شال باریک

باریک بودن آن اهمیت دارد، به آن توجه کنید. در قدیم دستمال گردن استفاده می­شده است و اکنون وقت آن رسیده است که به عقب بازگردیم و از نوع باریک آن استفاده کنیم. در واقع شما می توانید با یک تکه پارچه ابریشمی هارمونی زیبایی از رنگ ها در تیپ خود ایجاد کنید. در این قسمت از آمازون می­توانید تمامی طرح­ها و رنگ­های آن را مشاهده کنید.

 

کفش های سفید

هیچ چیز تازه تر و شفاف تر از یک جفت کفش سفید زیبا در جلب نظر اطرافیان نیست. کفش های سفید به ظاهر مدت­ها پیش مد بوده اند اما اکنون از طریق بوت سفید احیا شده اند و تقریبا در هر مد لباس ورزشی وجود دارند. ممکن است استفاده از بوت در دمای 30 درجه سانتیگراد انتخاب مناسبی نباشد، اما قطعا گزینه ای مطابق مد روز خواهد بود. به سادگی می­توانید با رفتن بهبخش کفش­های سفید آمازون، به مدل­های متنوعی از آن دست یابید.

 

کیف های کوچک و خیلی کوچک

به محض اینکه هوا شروع به گرم شدن می­کند تمایل به کوچک شدن افزایش می یابد مانند کوچک تر شدن کیف هایمان. اگر چه این کیف ها به اندازه ای گنجایش دارند که تنها میتوانند ملزومات ما را حمل کنند، اما به ما یاد می دهند که بدون همراه داشتن بسیاری از وسایل از خود مراقبت کنیم و زنده بمانیم! بهترین­های این کیف­ها را در آمازون ببینید.

 

حلقه ها در استایل بهاری

استفاده از گوشواره حلقه ای شکل خصوصا رنگ طلایی آن در این فصل زیبایی خاصی به استایل شما خواهد داد. آن­ها را اینجا پیدا کنید.

 

کفش های جلو بسته در استایل بهاری

ممکن است پوشیدن این کفش­ها در 6 ماه گرم سال کمی عجیب به نظر برسد ، اما هنگامی که با یک شلوار جین یا کتان و یا یک پیراهن زنانه دامن بلند پنبه ای پوشیده شود ، به حدی شما را مجذوب خود خواهد کرد که صرف نظر کردن از آن غیرممکن خواهد بود. با ورود به این بخش از آمازوندسته­ بندی آن­ها را با نمایش عکس مشاهده می­کنید.

همه این محصولات را می توانید به صورت مستقیم با ما سفارش دهید.