شما می­توانید بسیاری از بازی­های کنسول مد نظر خود را از آمازون و از طریق ایگرد پیش خرید کنید. بازی‌های زیادی قرار است تا انتهای سال 2019 منتشر شوند به دلیل اینکه سال 2019 پایان نسل هشتم بازی‌های ویدیویی است. قطعاً هر تولیدکننده­ای مشتاق است تا اثری در این سال منتشر کند و نام خود را در سال 2019 و در نسل هشتم ثبت نماید. قطعاً دسترسی سریع به بازی­ها همواره از دغدغه­های گیمرهاست. دیگر نگران نباشید. با ایگرد به‌راحتی می‌توانید تمام این بازی‌ها را سریع­تر از همیشه خریداری کنید.

 

ایگرد، پیش خرید بازی هایی که تا آخر سال 2019 ریلیز می شوند.

Fire Emblem: Three Houses

تاریخ عرضه: ۴ مرداد ۱۳۹۸

قسمت جدید بازی Fire Emblem، 4 مرداد منتشر شده است. از ویژگی­های این نسخه تغییر در روند استراتژی و تاکتیک­های بازی می­باشد که بسیار جذاب‌تر از قبل شده است. هنوز هم مبارزات بازی هیجانات خود را دارد و می­توان تجربه‌ای لذت‌بخش را حس کرد. داستان بازی در یک مدرسه بزرگ با اتفاق‌های عجیب در جریان است. برای خرید این بازی از آمازون، به سایت ایگرد مراجعه کنید.

 

Control

تاریخ عرضه: ۵ شهریور ۱۳۹۸

کنترل یکی از بازی‌هایی است که توسط استودیو Remedy Entertainment تولید شده است. این کمپانی سابقه تولید مکس­پین را دارد و معلوم است Control می‌خواهد ما را به این بازی معتاد کند. در بازی شما نقش یک مأمور اف‌بی‌آی را دارید که سلاح عجیبی با قدرت­های ماورایی در دست دارد. این بازی در سبک اکشن سوم شخص است. شما هم اگر به بازی­های هیجانی علاقه دارید، می­تواند این بازی را از طریق ایگرد از آمازون پیش خرید نمایید.

ایگرد، پیش خرید بازی هایی که تا آخر سال 2019 ریلیز می شوند.

Ancestors: The Humankind Odyssey

تاریخ عرضه: ۵ شهریور ۱۳۹۸

این بازی توسط کارگردان قسمت اول و دوم بازی Assassin’s Creed ساخته‌ شده است که تاریخ تکامل انسان را به جذاب‌ترین شکل به تصویر می‌کشد و گیمر می‌تواند در سال‌های مختلف، کنترل اجداد انسان را به دست بگیرد. بقا، در این بازی حرف اول را می‌زد و می‌تواند آن را جذاب‌تر کند. اگر واقعاً گیمر هستید، قطعاً از این بازی لذت می­برید. برای اینکه بتوانید با استفاده از روشی مطمئن و سریع این بازی را در روز انتشارش تهیه و یا آن را پیش خرید کنید، می‌توانید آن را از طریق ایگرد سفارش دهید.

 

PES 2020

ایگرد، پیش خرید بازی هایی که تا آخر سال 2019 ریلیز می شوند.

تاریخ عرضه: ۱۹ شهریور ۱۳۹۸

اگر گیمر هستید حتما PES بازی کردید. امسال PES 2020 یکی از بهترین نسخه‌­های خود (طبق گفته سازنده) را منتشر خواهد کرد که می‌تواند برای تمام گیمرها جذاب باشد. در این نسخه هوش مصنوعی، گرافیک بازی و همچنین عملکرد بازیکنان بهتر شده است که می‌تواند تجربه‌ی فوق­العاده­ای را برای شما رقم بزند. اگر برای شما مهم است که جز اولین تجربه­کنندگان این بازی باشید، این کار تنها با پیش خرید از آمازون با ایگرد امکان­پذیر است.

در ادامه به بازی‌هایی می‌پردازیم که قرار است در سال 2019 منتشر شود اما زمان دقیق انتشار آن مشخص نیست.

Gears 5

Borderlands 3

Daemon X Machina

Code Vein

FIFA 20

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

The Outer Worlds

Death Stranding

Star Wars: Jedi Fallen Order

Shenmue 3

Doom Eternal

Daemon X Machina

Persona 5: Dancing in Starlight

Sea of Solitude

Shenmue III

Wolftenstein: Youngblood

Yoshi 2019

Star Wars: Jedi Fallen Order

Sable

Battletoads

و کلی بازی­‌های دیگر که شما می‌توانید همه‌ی آن‌ها را به راحتی از ایگرد خریداری کنید. قطعاً تجربه‌ی هرکدام از این بازی‌ها می‌تواند جذاب باشد و برای هر گیمری هیجان خود را داشته باشد.