خرید از فروشگاه‌های آنلاین روز به روز به محبوبیتش اضافه می­ شود، اما بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین دنیا که بیشترین مصرف کننده و بازدید را دارند کدام هستند؟ ما در اینجا بهترین سایت‌های خرید از فروشگاه‌های آنلاین دنیا را برایتان فراهم آورده‌ایم که برای افرادی است که به خرید از فروشگاه‌های آنلاین علاقه دارند . اما سایت‌هایی که در پایین آمده ­اند، ممکن است موجب غافل­گیری شما شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برترین و  بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین دنیا در سال ۲۰۱۸، نگاهی به  ادامه این نوشته بیاندازید.

 

Amazon.com

سایتی که در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد. Amazon.com به عنوان یکی فروشگاه‌های آنلاین دنیا برای تقریبا هر چیزی، از کتاب‌ها، اسباب‌بازی‌ها، لباس‌ها و کفش گرفته تا غذا، مبلمان و سایر لوازم خانگی پیشنهادی برای شما مخاطبان دارد و از این جهت شهرت پیدا کرده است. برای انجام خریدهای خود، می­توانید با عضویت در آن، از ارسال دو روزه رایگان محصولات در بیشتر موارد، گرفته تا توانایی پخش موسیقی، سینما و دیگر رسانه‌ها و… استفاده کنید. وب سایت آمازون در هر ماه حدود ۱.۸۷ میلیارد بازدید کننده دارد و از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین دنیا می ­باشد.

Ebay.com

Ebay.com  به طور رسمی در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد، Ebay.com دارای یک قسمت تجاری می­ باشد که به مردم اجازه خرید و فروش لوازم دست دوم خود را می‌دهد . زمان‌بندی‌های این شرکت نشان داده است که مشتریان بهترین قیمت‌های موجود را در بیشتر مواقع در selection های eBay کسب می‌کنند. وب سایت ایبی به طور متوسط در حدود ۸۱۷.۶ میلیون بازدید در ماه دارد که از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین دنیا می ­باشد.

 

Walmart.com

از زمانی که اولین فروشگاه والمارت در سال ۱۹۶۲ افتتاح شد، این شرکت در سال 2000 به عنوان غول خرده‌فروشی با ارائه خدمات با کیفیت همراه با قیمت‌های مناسب شهرت پیدا کرد. در این روزها وب سایت والمارت به طور متوسط در حدود ۳۳۹ میلیون بازدید در ماه به دست می‌آورد. این سایت از فروشگاه ­های آنلاین دنیا می­ باشد.

 

 

 

Etsy.com

Etsy.com در سال ۲۰۰۵ سکویی را برای فروش محصولات هنرمندان و سازندگان قرار داد. در حال حاضر، خرید فروشگاه­ های دنیا از این سایت برای افرادی است که می ­خواهند کالاهای کلاسیک، هدایای خانگی و اقلام دست‌ساز خرید کنند. اکنون وب‌سایت Etsy به طور متوسط حدود ۱۲۰.۴ میلیون بازدید در ماه را به دست می‌آورد.

Aliexpress.com

بخشی از گروه Alibaba است که در سال ۲۰۰۹ برای کمک به برخی از صادرکننده‌های چینی، تولیدکنندگان، کارآفرینان برای فروش کالاهای خود در سطح بین‌المللی آغاز شد. این فروشگاه آنلاین بزرگ به جای تشخیص یک فروشگاه آنلاین، شرکت خود را به عنوان یک پلت فرم آنلاین می‌بیند که فروشنده‌ها و مصرف‌کنندگان را به هم متصل می‌کند. این سایت طیف وسیعی از کالاها را عرضه می‌کند، از لوازم الکترونیکی عمده‌فروشی تا پوشاک و لوازم خانه و باغ. وب سایت AliExpress به طور متوسط ۳ / ۳ میلیون بازدید در ماه را به دست می‌آورد و از بزرگ‌ترین فروشگاه­های آنلاین دنیا می­باشد.

Costco.com

این سایت از جمله سایت­ های ارائه و فروش کالاهای عمده با قیمت پایین می ­باشد، اعضا می‌توانند کالاهای کاستکو را به صورت آنلاین که در سال ۲۰۰۱ راه اندازی شد را خریداری کنند. وب سایت کاستکو در حال حاضر به طور متوسط حدود ۴۲.۱ میلیون بازدید در ماه دارد.

 

Kohls.com

مبنای اولیه این سایت از اولین فروشگاه‌های آنلاین بود که در سال ۱۹۶۲ افتتاح شد و از آن زمان یک خرده‌فروش بزرگ مد و مارک‌های خانگی برای خانواده‌ها ایجاد کرده است، Kohls.com در سال ۲۰۰۱ راه‌اندازی شد و محصولات خود را توسعه داده است. وب‌سایت Kohl به طور متوسط در حدود ۴۰.۴ میلیون بازدید در ماه دارد.

Wish.com

Wish توسط یک مهندس نرم‌افزار گوگل در سال ۲۰۱۰ تاسیس شد و از آن زمان تغییر بزرگی را در دنیای خرید آنلاین ایجاد کرده‌است، Wish.com و برنامه محبوب آن طیف گسترده‌ای از محصولات را به طور مستقیم از تولیدکنندگان چینی در قیمت‌های بسیار پایین عرضه می‌کنند. برای خرید از فروشگاه‌های آنلاین این سایت، شما باید ثبت‌نام کنید و وارد محصولات شوید و به نوبه خود یک تجربه خرید سفارشی دریافت کنید. این وب‌سایت در حدود ۳۸.۷ میلیون بازدید در ماه به دست می ­آورد.

Sears.com

سیرز، یکی از فروشگاه‌های آنلاین نمادین، از دهه ۱۸۰۰ بوده است، زمانی که به عنوان یک شرکت مراقبت از سفارش آغاز شد. از آن زمان تا به حال تغییرات زیادی کرده است، از جمله تغییرات آن به عنوان یک شرکت سفارش پستی و فروشگاه زنجیره‌ای، راه‌اندازی و ادغام آن با Kmart در سال ۲۰۰۵. بوده است. در حال حاضر وب سایت Sears به طور متوسط حدود ۲۶.۱ میلیون بازدید در ماه را به دست می‌آورد