بهترین بازی هایی که در سال 2021 عرضه می شوند، بخش اول

بازی های جدید سال 2021 بسیار جذاب خواهند بود. از آنجایی که به دلیل همه گیری ویروس کرونا بسیاری از بازی های سال 2020 تا سال بعد به تأخیر افتادند، اکنون که سال جدید تقریباً فرا رسیده است، کم کم باید شاهد انتشار بازی های بزرگی باشیم. برای معرفی بهترین بازی هایی که در سال 2021 عرضه می شوند با ایگرد همراه باشید.

بازی های مورد انتظار مانند Halo Infinite و Vampire The Masquerade Bloodlines 2 در کنار بازی های بزرگ و جدید مانند Hitman 3 به تقویم امسال راه یافته اند. با راه اندازی کنسول های اکس باکس سری X/S و PS5 در اواخر سال 2020 مطمئناً سال 2021 پر از شگفتی خواهد بود. نسخه های جدید بازی های احتمالاً با توجه به قدرت کنسول های جدید، بسیار با کیفیت ساخته خواهد شد و نسخه های رایانه های شخصی نیز از آن بهره مند می شوند.

بازی  Hitman 3

تاریخ عرضه: دی-بهمن 99 (ژانویه 2021)

پلتفرم ‌ها: پی سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

قیمت حدودی: 2/400/000 تومان

لیست بهترین بازی های سال 2021 با بازی Hitman 3 آغاز می ‌شود. سومین نسخه از مجموعه بازی Hitman که ساخت آن برای هیچکس مخفی نبود، در رویداد رونمایی از پلی استیشن 5 معرفی شد. بر اساس صحبت‌ های سازندگان، در این بازی شاهد داستانی تاریک ‌تر و پیچش‌ های داستانی بیشتری خواهیم بود. این نسخه پایانی بر سه‌ گانه هیتمن خواهد بود و داستان مامور 47 را به اتمام خواهد رساند. شما با خرید این بازی به تمام مراحل دو بازی قبل دسترسی خواهید داشت که می ‌تواند زمان خوبی برای تجربه کامل این سه ‌گانه باشد. داستان بازی در ادامه دو نسخه قبل است و مامور 47 به همراه دایانا برن‌ وود و دوست کودکی‌ اش لوکاس گری قرار است سازمان Providence را برای همیشه نابود کند. علاوه بر زاویه دید سوم شخص، بازی به صورت اول شخص و با هدست‌ های واقعیت مجازی نیز قابل بازی خواهد بود. بازی Hitman 3 در دی یا بهمن 99 (ژانویه 2021) برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و پی سی عرضه خواهد شد.

بازی  Prince of Persia: The Sands of Time Remake

تاریخ عرضه: 2 بهمن 99 (21 ژانویه 2021)

پلتفرم ‌ها: پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس وان و پی سی

قیمت حدودی:1/800/000 تومان

بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake یک بازسازی از اولین نسخه از مجموعه   Prince Of Persia یعنی بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time است. یکی از جنجال ‌بر انگیزترین‌ عناوین امسال دنیای بازی ‌های ویدیویی، معرفی این بازی بود. پیش از آن‌که بازی حتی به ‌طور رسمی معرفی شود، اطلاعات و تصاویر آن لو رفت. پس از آن نیز بازی با انتشار یک تریلر معرفی شد که به دلیل سطح بصری و گرافیک پایین‌ خود مورد انتقادات فراوانی قرار گرفت. انتقادات طرفداران باعث شد سازندگان درباره آن توضیح دهند.

کارگردان بازی درباره تغییرات این بازی اعلام کرده است که بازسازی این بازی تنها شامل تغییرات در سیستم مبارزات، دوربین، انیمیشن شخصیت ‌ها و موارد این‌ چنین است و بازی به داستان و روایت نسخه اصلی وفادار خواهد ماند. بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake در تاریخ ۲ بهمن ۹۹ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۱) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. همچنین خریداران این بازی می ‌توانند آن را روی کنسول ‌های نسل بعد یعنی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس نیز به‌ واسطه فناوری  backward compatibility تجربه کنند. اگر سازندگان بتوانند عنوانی بهتر از چیزی که در تریلر بازی نشان دادند، بسازند، بازسازی بازی شاهزاده پارسی می‌ تواند یکی از بهترین بازی های سال 2021 باشد.

بازی  Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

تاریخ عرضه: 16 بهمن 99 (4 فوریه 2021)

پلتفرم‌ ها: ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی

قیمت حدودی: 2/000/000 تومان

بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood یکی دیگر از بهترین بازی های سال 2021 است که با دیگر بازی ‌های این لیست تفاوت دارد. شما در این بازی در نقش یک گرگینه به نام کاهال بازی می ‌کنید که از قبیله‌ اش تبعید شده و با کمپانی Pentex که باعث آلودگی در محیط زیست شده است، مبارزه می ‌کند. کاهال یک اکوتروریست (شخصی که طرفدار محیط زیست است و به دلایل مشکلات طبیعت یا مسائل سیاسی بر علیه افراد یا اموال اقداماتی خشونت آمیز انجام می ‌دهد) است که در مناطق آمریکای شمالی سفر می ‌کند و می‌تواند به شکل یک گرگ یا گرگینه دربیاید.

کاهال یکی از محافظین گایا، مادر زمین، بود که پس از آن‌که کنترل خشم ‌اش را از دست داد، تبعید شد و حالا ماموریتی را برای رستگاری خود در پیش گرفته است. شما در این بازی می‌ توانید برای گشت و گذار و جستجوی مناطق به یک گرگ تغییر شکل دهید، برای تعامل و گفت ‌و‌ گو با انسان ‌ها در قالب یک انسان دربیایید و در هنگام مبارزات به یک گرگینه‌ی خشمگین تبدیل شوید. بازیWerewolf: The Apocalypse – Earthblood در تاریخ 16 بهمن 99 (4 فوریه 2021) برای ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی عرضه خواهد شد.

بازی  Little Nightmares II

تاریخ عرضه: 23 بهمن (11 فوریه)

پلتفرم ‌ها: پی سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوئیچ

قیمت حدودی: 1/300/000 تومان

بازی Little Nightmares II دنباله‌ ی بازی ترسناک ماجراجویی Little Nightmares و یکی از بهترین بازی های سال 2021 است که در سال 2017 عرضه شده بود. داستان بازی در ادامه نسخه اول است که SIX، شخصیت اصلی بازی توانست فرار کند و حالا به دنیای جدیدی رسیده است. همچنین شخصیت جدیدی به نام  Mono نیز به بازی اضافه شده است که همراه با Six ماجراهای ترسناکی خواهند داشت. این بازی در نمایشگاه گیمزکام 2019 معرفی شد و یک سال بعد نیز تریلر جدیدی از آن در گیمزکام سال 2020 منتشر شد.

در این بازی شاهد شخصیت‌ های جدیدی مانند معلم سادیسمی و شکارچی خون‌خوار هستیم. نیروهای شیطانی و تاریک از طریق تلویزیون‌ ها در سراسر دنیا در حال پخش شدن هستند و مونو و سیکس می ‌خواهند از دست شخصیت‌ های ترسناک بازی فرار کنند و به برجی بلند و تاریک برسند که منشا تمام تاریکی تلویزیون از آن‌جاست. بازی Little Nightmares II در تاریخ 23 بهمن (11 فوریه) برای ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

بازی  Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

تاریخ عرضه: 24 بهمن (12 فوریه)

پلتفرم ‌ها: نینتندو سوئیچ

قیمت حدودی: 2/500/000 تومان

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury یک بازی اکشن پلتفرم از مجموعه‌ی Super Mario  است که در تاریخ 24 بهمن 99 (12 فوریه 2021) برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. بازی Super Mario 3D World که ششمین بازی سه بعدی این مجموعه محسوب می ‌شود، پیش از این در سال 2013 برای Wii U عرضه شده بود. این بازی در واقع دنباله‌ی بازی Super Mario 3D Land بود که در سال 2011 برای کنسول دستی DS3  منتشر شده بود.

حالا بازی Super Mario 3D World پس از 8 سال به همراه بسته‌ی Browser’s Fury برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. داستان بازی مسلما نسبت به نسخه‌ی اصلی تغییری نکرده است. ماریو، لوییجی و پرنسس پیچ متوجه می ‌شوند که براوزر تمام Sprixie ‌ها را دزدیده است و حالا آن ‌ها باید به نجات‌ شان بروند و با براوزر مبارزه کنند. هنوز اطلاعات زیادی درباره بسته‌ ی همراه Browser’s Fury در دست نیست اما بر اساس تصویر منتشر شده و دنیای تاریک در این تصویر، می ‌توان حدس زد که بازیکنان باید باز هم با براوزر مبارزه کنند. احتمالا وقایع این بسته‌ در پایان داستان بازی Super Mario 3D World رخ دهد. همانطور که بیشتر عناوین سری ماریو بازی ‌های خیلی خوبی هستند، این بازی هم یکی از بهترین بازی های سال 2021 خواهد بود.

شما می توانید تمامی بازی های سال 2021 را از سایت های خارجی مانند آمازون آمریکا، آمازون انگلیس، آمازون آلمان و آمازون امارات (دبی) و سایت های دیگر توسط ایگرد سفارش دهید در هر نقطه ای از ایران تحویل بگیرید