بهترین موس های گیمینگ 2020

در پست قبلی چندی از بهترین کیبورد های سال 2020 را به شما معرفی کردیم در ادامه این پست با ما همراه باشید تا به شما بهترین موس های گیمینگ 2020 را معرفی کنیم.

خرید موس با کیفیت و مدرن می‌تواند بر روی کیفیت استفاده از کامپیوتر اثر بسیار زیادی داشته باشد و نیاز است کاربران در هنگام خرید موس دقت لازم را داشته باشند. انتخاب و خرید موس مناسب می‌تواند از خستگی در هنگام کار جلوگیری کند،عملکرد کاربر در هنگام گیمینگ را بهبود بخشد و استفاده از کامپیوتر را برای کاربر تسهیل نماید. اخیراً موس‌هایی که به بازار می‌آیند دارای قابلیت‌های جالبی همانند دکمه‌های قابل تنظیم، چراغ‌های LED داخلی و DPI قابل تنظیم هستند.

موس‌ گیمینگ Logitech G502

بهترین موس گیمینگ برند لاجیتک

موس Logitech G502 برای اولین بار در سال 2016 ساخته شد و به محبوبترین موس گیمرها تبدیل شد، در حال حاضر بسیاری از گیمر‌ها از این موس استفاده می‌کنند، این موس دارای 11 عدد کلید است که بعضی از آن‌ها را می‌توانید شخصی سازی کنید، این موس دقتی حدود 12 هزار DPI دارد، این موس 4 سال است که به عنوان راحت ترین موس توسط سایت بررسی PCWORL شناخته می‌شود. توجه داشته باشید که مدل جدیدتری از این موس تحت نام Hero ساخته شده شده است که 80 دلار قیمت دارد و می‌توانید وزن این موس را تغییر دهید.

اطلاعاتی از موس گیمینگ Logitech G502

Logitech G502مدل موس گیمینگ
11 عددتعداد کلید ها
با سیمنوع اتصال
پورت USBنوع رابط
DPI 12000دقت
40-80 دلارقیمت کالا در آمازون

موس گیمینگ Deathadder Elite

بهترین موس گیمینگ برند ریزر

اگر قصد دارید که کمی کمتر هزینه کنید و موسی فوق‌العاده داشته باشید موس Deathadder Elite جز بهترین موس‌های گیمینگ می‌باشد، در حال حاضر این موس دارای پیشرفته ترین سنسور می‌باشد و دقتی 16 هزار DPI را دارا می‌باشد، این موس توسط برند Razer برای گیمرهای بسیار حرفه‌ای طراحی شده است، این موس دارای 7 عدد کلیک است که از طریق کابل USB باید به کامپیوتر خود متصل کنید. لازم به ذکر است که تخصص برند Razer تولید محصولات کامپیوتری برای گیمرها می‌باشد.

اطلاعاتی از موس گیمینگ Deathadder Elite

Deathadder Eliteمدل موس گیمینگ
7 عددتعداد کلید ها
با سیمنوع اتصال
پورت USBنوع رابط
DPI 16000دقت
70 دلارقیمت کالا در آمازون

ماوس گیمینگ Razer Naga Trinity Gaming Mouse

بهترین ماوس گیمینگ برای شخصی سازان

موس Razer Naga Trinity برای کسانی مناسب است که نیاز به شخصی سازی می‌باشند، این موس در دقت‌های 800, 1800, 4500, 9000, ۱۶۰۰۰ DPI قابل تنظیم می‌باشد و شامل 19 کلیک می‌باشد، همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این موس شامل سه قطعه‌ی قابل اتصال است که هر کدام را می‌توانید به صورت جداگانه شخصی سازی کنید. این موس دارای دقتی 16 هزار است و قیمتی حدود 79 دلار دارد.

Razer Naga Trinity Gaming Mouseمدل موس گیمینگ
19 عددتعداد کلید ها
با سیمنوع اتصال
پورت USBنوع رابط
DPI 16000دقت
79 دلارقیمت کالا در آمازون

اطلاعاتی از موس گیمینگ Razer Naga Trinity Gaming Mouse

موس گیمینگ Logitech Lightspeed G903 Wireless Gaming Mouse

بهترین موس گیمینگ دانگل لاجیتک

موس Lightspeed G903 در سال 2017 به بازار آمد، اتصال این موس از طریق دانگل USB است، این موس از تکنولوژی LIGHTSPEED wireless استفاده میکند که در نتیجه سرعت گزارش این موس یک میلی ثانیه است، این موس دارای 11 عدد کلید است که هرکدام را می‌توانید به صورت جداگانه شخصی سازی کنید. دقت این موس 12 هزار است و جزو بهترین موس‌های بازار می‌باشد.

اطلاعاتی از موس گیمینگ Logitech Lightspeed G903 Wireless Gaming Mouse

Logitech Lightspeed G903 Wirelessمدل موس گیمینگ
11 عددتعداد کلید ها
بی سیمنوع اتصال
دانگل USBنوع رابط
DPI 12000دقت
68 دلارقیمت کالا در آمازون

ماوس گیمینگ  ASUS ROG Pugio Mouse 

بهترین موس گیمینگ ایسوس

ROG Pugio یک موس حرفه‌ای برای گیمرها است که توسط برند Asus ساخته شده است، این موس شامل 8 عدد کلید است که هرکدام را می‌توانید شخصی سازی کنید، دقت این موس 7200 می‌باشد. این موس شامل وزنه‌هایی می‌باشد که شما قادر هستید وزن دلخواه موستان را تغییر دهید، عمر کلیک این موس 50 میلیون می‌باشد.

اطلاعاتی از موس گیمینگ ASUS ROG Pugio Mouse

Asus Rog Pugio Mouseمدل موس گیمینگ
8 عددتعداد کلید ها
با سیمنوع اتصال
پورت USBنوع رابط
DPI 7200دقت
70 دلارقیمت کالا در آمازون