بهترین کیبوردهای گیمینگ 2020

صنعت گیمینگ روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است و ملزومات اجرای این بازی ها نیز با همان سرعت در حال پیشرفت می باشند. گیمرها برای انجام بازی های کامپیوتری به صورت حرفه ای به ابزارهای بسیاری نیاز دارند که از جمله آنها می توان به یک کامپیوتر قدرتمند به همراه ماوس و کیبورد گیمینگ اشاره کرد. امروزه در سراسر دنیا گیمرهای بسیاری وجود دارند که بسیاری از زمان خود به انجام بازی های کامپیوتری مشغول بوده و با یکدیگر رقابت. کیبورد مناسب بازی می تواند در انجام بازی به بهترین شکل ممکن به گیمر کمک کند و او را به اهدافش برساند.

کیبوردهای گیمینگ فقط برای انجام بهتر بازی طراحی و ساخته نشده اند. این نوع از کیبوردها به صورتی ساخته شده اند که امکان تغییراتی ارگونومیک را برای کاربران فراهم می کنند و همین ویژگی منحصربه فرد آنها موجب می شود تا گیمرها به راحتی بتوانند به انجام بازی بپردازند. کیبوردهای مخصوص بازی بسیار کاربردی بوده و همین امر سبب می شود تا کاربران به راحتی در تمام امور از آنها استفاده نمایند. این کیبوردها از طراحی های بسیار خاص و زیبایی برخوردار هستند.

کلیدهای این کیبوردها بسیار نرم بوده و فضای بسیار مناسبی را برای استراحت مچ دست کاربران فراهم می کنند. برخی از شرکت های تولید کننده کیبوردهای گیمینگ از نورهای RGB برای افزایش زیبایی کیبوردهای خود استفاده می کنند و در تلاش هستند تا توجه گیمرها را به خود جلب نمایند. کیبوردهای گیمینگ از قابلیت همگام سازی بسیار بالایی با محتوای صفحه نمایش برخوردار هستند و این امر موجب می شود تا گیمر به راحتی بتواند کنترل بازی را در دست داشته باشد. در ادامه مروری بر بهترین کیبورد های گیمینگ 2020 خواهیم داشت، هم چنین در پست های بعدی مارا دنبال کنید تا به شما بهترین ماوس های گیمینگ 2020 را نیز معرفی کنیم.

بهترین کیبوردهای گیمینگ در بلک فرایدی

در جمعه سیاه (black Friday) برخی از بهترین کیبوردها همانند سال های گذشته شامل تخفیفات خوبی می شوند و کاهش قیمت چشم گیری دارند که می توانید با صرفه جویی در هزینه بیشتر کیبورد گیمینگ مد نظر خود را با قیمتی مناسب از سایت آمازون و از طریق ایگرد خریداری کنید.

بهترین کیبورد های گیمینگ 2020 در یک نگاه

  • SteelSeries Apex Pro
  • Razer Huntsman Elite
  • Alienware Pro Gaming Keyboard AW768
  • Roccat Vulcan 120 Aimo
  • Cooler Master MasterSet MS120

کیبورد SteelSeries Apex Pro

این کیبورد به صورتی طراحی و ساخته شده است که کلیدهای آن بر روی یک صفحه نمایش  OLEDزیبا و هوشمند قرار گرفته اند و این طراحی می تواند توجه کاربران بسیاری را به این کیبورد جلب نماید. بسیاری بر این باورند که این کیبورد گیمینگ از بهترین کیبوردها به شمار می آید و بهترین ویژگی آن را نوع طراحی و ساخت این کیبورد بیان می کنند. این کیبورد به صورتی ساخته شده است که استفاده از آن راحت است و از فعال سازی به صورت سفارشی برخوردار است و دارای کلیدهایی مغناطیسی می باشد. استفاده از کلیدهای مغناطیسی در ساخت این ابزار موجب شده است تا گیمرها بتوانند از واکنش های سریعی برخوردار باشند. این کیبورد یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ به شمار می آید و همین امر سبب شده است تا قیمت آن در حدود 199 دلار باشد.

کیبورد Razer Huntsman Elite

این کیبورد نیز از طراحی و کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار است و برای گیمرهایی که به سرعت بالایی نیاز دارند گزینه ای مناسب می باشد. این کیبورد به صورتی ساخته شده است که از کلیدهایی از نوع نوری مکانیکی برخوردار است که در اصطلاح به آنها اپتومکانیکال نیز گفته می شود. این کیبورد یکی از سریع ترین کیبوردهای معرفی شده تا به امروز است که گیمرها می توانند برای انجام بازی از آن استفاده نمایند. شرکت Razer در ساخت این کیبورد اقدام به ترکیب کلیدهای مکانیکی با سنسورهای اپتیکال نموده است تا سرعت این کیبورد را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. استفاده از این ترکیب موجب شده است تا این کیبورد برای تایپ با سرعت بالا نیز گزینه ای مناسب به شمار آید. همچنین در ساخت این کیبورد از نورهای RGB نیز استفاده شده است که زیبایی بسیار چشم نوازی برای این کیبورد به ارمغان آورده است و می تواند به خوبی توجه گیمرها را به خود جلب نماید. همچنین این کیبورد برای تأمین برق مورد نیاز خود به دو رابط USB تجهیز شده است. قیمت این کیبورد در سایت آمازون حدود 169 دلار قیمت گذاری شده است.

کیبورد Alienware Pro GW AW768

این کیبورد گیمینگ نیز از طراحی بسیار چشم نواز و خیره کننده برخوردار است و به خوبی می تواند توجه گیمرها را به خود جلب نماید. در ساخت این کیبورد نیز از نورهای RGB استفاده شده است که زیبایی چشم نوازی را برای این کیبورد به ارمغان آورده است و حس خاص بودن را برای گیمر ایجاد خواهد نمود. در ساخت این کیبورد گیمینگ از کلیدهایی مکانیکی و کلان که مخصوص این کیبورد هستند، استفاده شده است و از طراحی زیبایی برخوردار می باشند. لازم به ذکر است که البته گیمرها چندان توجهی به این صفحه کلید ندارند اما این نکته نمی تواند باعث شود که از ویژگی های منحصر به فرد این کیبور چشم پوشی کنیم. این کیبورد در سایت آمازون از 119 دلار تا 141 دلار قیمت گذاری شده است.

کیبورد ROCCAT Vulcan 120 Aimo

این کیبورد از نظر طراحی بسیار چشم نواز است و به راحتی می تواند توجه کاربرانی که ظاهر کیبورد برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است را به خود جلب کند. در ساخت این کیبورد زیبا از صفحه کلیدی از نوع Svelte استفاده شده است. این بدان معناست که در ساخت این کیبورد کلیدهای Titan جایگزین کلیدهای رایج Cherry MX شده اند. کلیدهای Titan مورد استفاده در ساخت این کیبورد مخصوص شرکت ROCCAT بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. کلیدهای این کیبورد با کوچکترین لمس واکنش نشان می دهند و با توجه به چنین ویژگی های می توان علت برتری آن را نست به سایر کیبورد ها متوجه شد. این کیبورد قیمتی حدود 159 دلار را دارد.

کیبورد Cooler Master MasterSet MS120

این کیبورد نیز از کیفیت ساخت مطلوبی دارد. این کیبورد از طراحی نسبتاً ساده ای برخوردار است و به نور RGB نیز تجهیز شده است که در عین سادگی ظاهری زیبا و چشم نواز را برای این کیبورد به ارمغان آورده است. این کیبورد به صورت مجموعه ای از یک ماوس گیمینگ به همراه کیبورد عرضه شده است که هر دو از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. طراحی و ظاهر ساده این کیبورد آن را در دسته کیبوردهای میان رده و مقرون به صرفه قرار داده است که از قیمتی کمتر از 100 دلار نیز برخوردار است. البته این کیبورد از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و به خوبی می تواند با کیبوردها قدرتمند موجود در بازار نیز رقابت نماید. کلیدهای این کیبور به صورتی ساخته شده اند که امکانات بسیار ویژه ای را برای کاربران به ارمغان می آورند و در هنگام استفاده هیچگونه صدایی از خود تولید نمی کنند که می تواند بزرگترین مزیت این کیبورد باشد. قیمت دلاری این محصول حدود 196 دلار هست.