خرید آسان و مطمئن از ایبی با ایگرد

تاریخچه ebay

تاریخچه ebay به سال 1995 میلادی برمی­ گردد. زمانی که پیر امیدیار مؤسس ایرانی سایت خرید ebay برای به حراج گذاشتن دستگاه فتوکپی خود یک وب سایت طراحی کرد. مدتی از طراحی آن سایت نگذشته بود، که دستگاه کپی یک خریدار پیدا کرد. آن شخص با وجود اطلاع از اینکه دستگاه شکسته بود آن را خرید. چرا که خریدار، دستگاه های کپی خراب و شکسته را جمع آوری می کرد و از آن ها یک کلسیون درست می کرد! این قضیه باعث شد که این موسس ایرانی متوجه شود هر وسیله ای خواهان خود را دارد. در نتیجه پیر تصمیم گرفت سایت را به یک سایت خرید و فروش تبدیل کند و با گرفتن مبلغ مختصری از فروشندگان، کالای آن ها را در سایت خود می گذاشت.

سرگذشت ebay و چگونه موفق شدن آن:

با بررسی بیشتر سرگذشت ebayمتوجه می شویم، که سایت ebayدر آغاز یک سایت ساده بود که چندان جنبه درآمدی نداشت. تا اینکه با بالا رفتن میزان بازدید سایت، هزینه های خدمات ارائه شده به مشتریان بیشتر شد. در نتیجه مؤسس سایت به طور جدی تری به فکر کسب درآمد از سایت شد. او تصمیم گرفت، میزانی از سود هر معامله صورت گرفته را به خودش اختصاص دهد تا بتواند هزینه های سایت خرید ebay  را پرداخت کند. کم­ کم پیر کارمندانی را استخدام کرد و فعالیت سایت خود را بالا برد. تا جایی که بازدیدکنندگان سایت، به هزاران نفر رسیدند و درآمد سایت میلیون ها دلار افزایش یافت. بررسی سرگذشت ebay دلایل زیادی را برای موفقیت این سایت از جمله خرید shopping.com را نشان می ­دهد.

 

یکی دیگر از دلایل موفقیت سایت خرید ebay این است که قبل از اعمال هرگونه تغییری در سایت آن را مورد آزمایش قرار می دهند. با این توصیف که اگر نتیجه تست رضایت بخش بود آن را در لیست تغییرات جای می دهند؛ در غیر این صورت از استراتژی سایت حذف خواهد شد. از دیگر دلایل موفقیت Ebay می­توان به تماس مکرر با مشتریان و کاربران برای استفاده از پیشنهادها و انتقادات آنها در مسیر بهبود بهتر سایت نام برد.

خدمات خرید از سایت ebay

  •  کاربران از کالاهایی که یکباره کاهش قیمت پیدا کرده اند آگاه می شوند. بنابراین با خیال راحت می توانند کالای مورد نظر خود را با قیمت مناسب بخرند.
  •  سایت خرید ebay با ارائه راهنمایی هایی در مورد کالای مد نظر مشتریان باعث می شود، نسبت به خرید خود اطمینان بیشتری داشته باشند.
  • قرار دادن پرفروش‌ترین و کم فروش ترین محصولات و همینطور پربازدیدترین و کم بازدیدترین کالا در هر قسمت به مشتریان در انتخاب کالای ارزنده تر کمک می­ کنند. زیرا کالایی که فروش بیشتری داشته یا از تعداد بازدید بالاتری برخوردار بوده، قطعاً کالای ارزنده تری بوده است.
  • فهرست‌هایی داخل سایت قرار دارند که کالاهای متفاوت را جداسازی می­ کنند برای مثال: دسته بندی نوشیدنی­ ها، موزیک ها، پوشاک، حیوانات خانگی، وسایل خانگی و ….
  •  تهیه تمام کالاهایی را که شاید حتی در کشورهای اطراف ما وجود نداشته باشد. در واقع سایت خرید ebay محدودیت مکانی را از بین می­ برد.

نحوه خرید از ایبی توسط سایت ایگرد

  • مرورگر خود را باز کنید و وارد سایت ایبی به آدرس (ebay.com) شوید.

خرید آسان و مطمئن از ایبی با ایگرد

” توجه داشته باشید که ما تنها از ebay.com یعنی ایبی آمریکا محصولات رو خریداری می کنیم و از دیگر ایبی ها مانند ایبی انگلیس ebay.co.uk و ایبی آلمان ebay.de و … خریداری نمی کنیم.”

  • پس از اینکه وارد سایت ایبی شدید محصول خود را جست و جو و انتخاب کرده بعد از آن لینک (آدرس) محصول خود را از بالای مرورگر کپی کنید

خرید آسان و مطمئن از ایبی با ایگرد

” توجه داشته باشید که تنها محصولاتی که نو و دارای پسوند های (new/new with tags) هستند رو خریداری می کنیم”

  • لینک (آدرس) کپی شده از سایت ایبی را در کادر سفید رنگ جست و جوی محصول در سایت ایگرد egerd.com) paste) کنیدخرید آسان و مطمئن از ایبی با ایگرد
  • پس از قرار دادن لینک برای مشاهده محصول دکمه جست و جوی محصول را بزنید تا قیمت نهایی رو مشاهده کنیدخرید آسان و مطمئن از ایبی با ایگرد

 

  • بعد از جست و جو محصول قیمت نهایی برای شما به نمایش گذاشته می ­شود و درصورت درخواست می توانید آن را به سبد خرید خود اضافه و خریداری کنید.

خرید آسان و مطمئن از ایبی با ایگرد