خرید از آمازون ­های دنیا با ایگرد

خرید از آمازون­ های دنیا با ایگرد

آمازون از زمان تاسیس خود توانسته شعبه ­های زیادی در کشور­های مختلف در سراسر دنیا ایجاد کند در این پست به معرفی آمازون ­های کشورهای مختلف که از آن­ها بواسطه ایگرد م ی­توانید به راحتی خرید کنید می­پردازیم.

آمازون آمریکا

خرید از آمازون¬های دنیا با ایگرد

این سایت در سال 1994 توسط جف بزوس در واشنگتن تاسیس شد و فعالیت خود را در سال 1995 با عنوان فروشگاه آنلاین کتاب آغاز کرد سپس اقدام به فروش محصولات نو یا دست دوم از طریق این سایت نمود.

سایت آمازون در حال حاضر طیف گسترده­ ای از کالا و محصولات را توزیع می­کند و امروزه یکی از بزرگترین فروشگاه­ های اینترنتی جهان به شمار می ­رود.

جف بزوس نام آمازون را از یک لغت نامه انتخاب کرد و دلیل انتخاب این نام، رود آمازون بود که بزرگترین رود جهان است و جف بزوس نیز قصد داشت بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان را تاسیس کند بنابراین نام خود را آمازون نامید.

از سال 2010 تا 2018 شرکت آمازون 270 میلیارد دلار در آمریکا سرمایه­ گذاری کرده است.

در حال حاضر بیش از 2.000.000 شغل در آمریکا ایجاد کرده است.

آمازون آلمان

خرید از آمازون¬های دنیا با ایگرد

تاریخچه آمازون در آلمان به بهار 1998 برمی­ گردد در آن زمان تنها حدود 10 درصد از آلمانی ها از اینترنت استفاده می­ کردند و مودم های 56 کیلوبایتی بهترین مودم برای استفاده از اینترنت بودند.

در سال 1995 abc bucherdienst که صاحب یک فروشگاه اینترنتی به نام www.telebuch.de بود یکی از پیشگامان دیجیتال مارکتینگ در آلمان بود که توانست از این طریق با آمازون آشنا شود و در سال 1998 آمازون را وارد آلمان کرد که اندکی بعد دفتر رسمی آمازون در هالبرگمووس در نزدیکی فرودگاه مونیخ تاسیس شد.

در ابتدای فعالیت خود تنها 10 کارمند در شرکت آمازون در آلمان مشغول به کار بودند که مسئولیت حمل و نقل محصولات و خدمات رسانی به مشتریان برعهده ­ی آنان بود. در حال حاضر 7 نفر از اولین کارمندان آمازون آلمان در این شرکت همچنان مشغول به کارند.

در 15 اکتبر سال 1998 سایت آمازون آلمان (www.amazon.de) به طور رسمی رو نمایی شد. اولین محصول فروخته شده کتابی به نام mastering simulink2 که یک کتاب آموزشی برای نرم­ افزاری به همین نام بود. اولین محصولات آمازون آلمان کتاب های آلمانی و انگلیسی بودند که در کاغذ های رنگی برای مشتریان ارسال می­ کردند. از آن زمان تا به امروز آمازون آلمان رشد چشم­گیری داشته و توانسته بخش مهمی از اقتصاد آلمان را درست بگیرد.

از سال 2018 تا کنون بیش از 16000 کارمند دائمی در این شرکت مشغول به کارند.

این شرکت از سال 2018 بیش از 8 میلیارد یورو در زمینه کسب و کارهای مربوط به آمازون سرمایه­ گذاری کرده و توانسته بعد از آمازون آمریکا به یک وبسایت پرفروش جهانی تبدیل شود.

آمازون بریتانیا

خرید از آمازون¬های دنیا با ایگرد

آمازون بریتانیا در ژانویه 1995 به صورت رسمی وارد فضای مجازی شد. از همان ابتدا تا الان این شرکت از 4 اصل پیروی می­ کند که باعث موفقیت روزافزون این وبسایت شده است

این 4 اصل شامل: وسواس، توجه به مشتری به جای رقبا، اشتیاق به اختراع، تعهد کاری و خوش فکری است.

این وبسایت از سال 2010 تا به امروز بیش ۳۷۳ هزار بیزینس کوچک را در زمینه دیجیتال توانمند کرده است.

از سال 2010 بیش از 18 میلیارد پوند در اقتصاد انگلیس سرمایه گذاری شده که بیش از 90.000 شغل را در انگلیس پشتیبانی می­رکند.

آمازون امارات

خرید از آمازون¬های دنیا با ایگرد

تاریخچه آمازون دبی با سایت سوق پیوند خورده است به این صورت که در سال 2005 اولین موردی که در سایت سوق سفارش داده شده بود به دست مشتری در دبی رسید  و پس سالها تلاش وبسایت سوق پیشرفت چشم­گیری داشت و در نهایت در سال 2017 شرکت آمازون سایت سوق را به قیمت 580 میلیون دلار خریداری کرد و در می سال 2019 این سایت به صورت رسمی amazon.ae نام گذاری شد.

در حال حاضر بیش از 30 میلیون محصول در آمازون امارات به فروش می ­رسد . و بیش از 3600 کارمند در این شرکت مشغول به کارند.