داستان یک برند، نیو اگ (newegg)

داستان یک برند، بخش دوم

نیو اگ (newegg)

این شرکت یکی از بزرگترین خرده­ فروشان متخصص فناوری در آمریکای­ شمالی است که در بیش از 50 کشور جهان نظیر اروپا، آسیا، اقیانوسیه، آمریکای لاتین و خاورمیانه در دسترس است. دفتر مرکزی این برند در حال حاضر در کالیفرنیا با 2500 کارمند قرار دارد. این شرکت مجموعه از آخرین لوازم الکترونیکی مصرفی، سرگرمی، هوشمند و محصولات بازی را به کابران میلیونی خود ارائه می­دهد.

این سایت در چند سال پیاپی به عنوان یکی از برترین سایت­ های خرید آنلاین شناخته شده است. علاوه بر آن بدلیل خدمات خوبی که به مشتریانش ارائه می ­دهد جز رتبه­ های برتر قرار دارد.

تاریخچه

این شرکت در سال 2001 توسط fred chang که یک مهاجر آمریکایی از تایوان بود، تاسیس شد. چانگ تا اوایل اکتبر سال 2008 مدیر عامل این شرکت بود ولی برای مدتی (تا سال 2010) از این نقش کناره گیری کرد و هیئت مدیره و کمیته اجرایی این شرکت را مدیریت می­ کردند.

این شرکت در سال 2004 یک لاین جدید برای فروش محصولات خانگی راه انداخت که خیلی به طول نیانجامید.

در سال 2005 توسط یک مجله خرده فروش اینترنتی جز 10 خرده فروش برتر سال برگزیده شد و این درحالی بود که در آمد آن کمتر از 1 میلیارد دلار بود.

در سال 2009 در مجله شماره 234 فوربز آمریکا، newegg به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی دنیا معرفی شد.

این شرکت در حال حاضر یکی از پرطرفدار­ترین برند های در زمینه لوازم الکترونیکی است.

چرا newegg نام گذاری شد؟

از گذشته تخم مرغ نماد یک پتانسیل نامحدود برای تولید بوده است و fred chang موسس این شرکت این نام را برای شرکت خود انتخاب کرد که نشان دهنده­ ی یک امید جدید و تازه برای تجارت الکترونیک باشد.

چرا باید از newegg خرید کنیم؟

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت نسبت به سایر شرکت های دیگر توجه به رضایت مشتری است به همین دلیل این شرکت متعهد شده است که سفارش مشتریان را در سریع ترین حالت ممکن به آن­ها تحویل دهد. علاوه بر این سعی می­ کند تمامی محصولات خود را با تمام جزئیات در سایت ها و فروشگاه های رسمی که در سایت های آنلاین مانند ebay دارد به مشتریان نمایش دهد تا قدرت انتخاب را برای آن­ها بالا ببرد.

داستان یک برند، بخش دوم

خرید از newegg با ایگرد

این شرکت در سایت ebay نمایندگی رسمی دارد و شما می­ توانید محصولات این برند را در ایبی استور مشاهده کنید و با خرید از ایبی توسط سایت ایگرد محصولات نیو اگ را درب منزل در هر نقطه از ایران تحویل بگیرید.