داستان یک برند، جوزف جوزف (Joseph Joseph)

joseph joseph

تنها داشتن یک دستورالعمل برای پخت یک غذای خوشمزه کافی نیست بلکه وسایل مورد نیاز برای پخت یک غذا نیز بسیار حائز اهمیت است.

برند جوزف جوزف یک برند آمریکایی است که تولید کننده لوازم خانه و آشپزخانه است

در ادامه این پست با ما همراه باشید تا با تاریخچه این برند بیشتر آشنا شویم

همچنین شما می توانید تاریخچه برند های دیگر را در بخش داستان یک برند مطالعه کنید.

داستان پشت پرده برند جوزف جوزف

داستان پشت پرده برند جوزف جوزف

در سال 2003 دو برادر به نام های آنتونی و ریچارد جوزف تصمیم گرفتند تا با همکاری یک دیگر به تولید لوازم خانگی به منظور حل کردن مشکلات زنان خانه دار بپردازند.

این دو برادر در خانواده ای که یک کارخانه تولیدی داشت بزرگ شدند و به همین دلیل علاقه بسیار شدیدی به طراحی، مهندسی و تولید محصولات خلاقانه داشته اند.

و اینطور بود که ایده اولیه برند جوزف جوزف پایه ریزی شد.

همه چیز با یک تخته برش آغاز شد!!

همه چیز با یک تخته برش آغاز شد!!

برند joseph joseph ابتدا به صورت خیلی محدود و تنها با چند محصول در اولین مجموعه خود آغاز به کار کرد.

این مجموعه شامل تعدادی از اقلام آشپزخانه بود اما تنها یک محصول خیلی خاص در آن وجود داشت و آن هم یک تخته برای خرد کردن از جنس شیشه بود. جنس شیشه ای این محصول به او ماهیتی کاملا بهداشتی داده بود که هم به راحتی تمیز می شد و هم عملکرد فرد را بالا می برد.

پس از تولید این تخته برادران جوزف تصمیم گرفتند که محصولاتی را تولید کنند تا بتوانند بر مشکلات اساسی در آشپزخانه غلبه کنند.

برادران جوزف با بررسی قسمت های دیگر آشپزخانه دریافتند که محصولاتی که در آشپزخانه به کارمی روند کاربرد راحتی ندارند و نمی توان به سادگی از آن ها استفاده کرد به همین دلیل این دو برادر در مسیر تولید موارد ضروری آشپزخانه با کاربردی آسان شروع به فعالیت کردند.

برند joseph joseph در حال حاضر رشد چشم گیری داشته است و تا به امروز توانسته است نه تنها در محصولات ابتکاری و کابردی برای آشپزخانه بله در حوزه های مدیریت پسماند و ابزار تمیز کردن نیز به تولیدات انبود برسد.

جوزف جوزف در عرصه جهانی

برند جوزف جوزف توانسته است با شور و اشتیاق و نو آوری براداران Joseph به یک برند محبوب بین المللی در زمینه تولید محصولات خانگی تبدیل شود که در حال حاضر در بیش از 100 کشور دنیا محصولات این برند به فروش می رسد.

جوزف جوزف و ایگرد

شما می توانید تمامی محصولات برند جوزف جوزف را از سایت آمازون و از طریق سایت ایگرد خریداری کنید.