داستان یک همکاری بین تکنولوژی و مد

داستان یک همکاری بین تکنولوژی و مد

چند روز پیش خبری مبنی بر همکاری شرکت سامسونگ با تام براون منتشر شد که از نسخه ی ویژه ی گوشی سامسونگ مدل “Galaxy Z FLIP” رونمایی کرد.

  • برای مشاهده ویدیو رونمایی از این محصول اینجا کلیک کنید.

تام براون

داستان یک همکاری بین تکنولوژی و مد

تام براون طراح امریکایی است که در زمینه کت و شلوار های مردانه کلاسیک بسیار محبوب است و شهرت زیاد خود را مدیون این است که در سال 2013 میشل اوباما یکی از لباس های برند او را بر تن کرد.

جزئیاتی خیره کننده

داستان یک همکاری بین تکنولوژی و مد

طرح روی این گوشی از Runway برند تام براون الهام گرفته شده است که زمینه ای خاکستری با سه خط سورمه ای سفید و قرمز طراحی شده است.

سامسونگ اعلام کرده است جنس بدنه ی این گوشی ضمن داشتن بافتی درخشنده، مقاوم نیز هست که با مدل های دیگر Samsung z flip متفاوت است.

یک تغییر محسوس

داستان یک همکاری بین تکنولوژی و مد

تام براون درخصوص این همکاری گفت:” مشارکت با سامسونگ برای تولید نسخه تام براون گلکسی Z Flip فرصتی باورنکردنی برای تحول روش کاربران در ابراز خودشان با استفاده از گوشی‌های هوشمند بود. ما نسخه تام براون گلکسی Z Flip را دقیقا مانند کلکسیون‌های خودم، یعنی با درنظر گرفتن تناسب، فردیت و زیبایی شناختی، طراحی کردیم تا ترکیبی کامل از فناوری و هنر باشد.”

این محصول برای افرادی مناسب است که علاقه دارند که محصولات تکنلوژیشان به اندازه ی استایلشان خاص و متفاوت باشد.

ادیشن متفاوت و خاص

داستان یک همکاری بین تکنولوژی و مد

از ویژگی های قابل توجه نسخه تام براون گلکسی زد فلیپ می توان به نمایش انیمیشن اختصاصی این برند حین خاموش و روشن شدن گوشی اشاره کرد. آیکون اپلیکیشن ها و صداها نیز با نمونه های مورد نظر این برند تعویض شده اند.

به طور مثال حین تایپ کردن صدای ماشین تحریر پخش می شود. رینگتون های آنالوگ و صدای برخورد کفش با زمین از دیگر صداهای قابل استفاده در این مدل هستند.

این مدل با ایرباد جدید سامسونگ یعنی گلکسی بادز پلاس و ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو 2 که از طراحی خاص و زیبایی برخوردار است قابل سفارش می­باشد

قیمت:

این محصول از 14 فوریه 2020 قابل پیش خرید از بعضی سایت ها و فروشگاه ها بود با اینکه شرکت ایگرد گوشی همراه تهیه نمی کند ولی شما میتوانید این محصول خاص و زیبا را با قیمت 2480 دلار از سایت سامسونگ و یا سایت های دیگر خریداری کنید.