روش های درآمدزایی از طریق آمازون

آمازون به عنوان یکی از بزرگ ترین خرده فروشان آنلاین شناخته شده است که برخی به آن، پادشاه خرده فروشان آنلاین می گویند. برای فروش و کسب در آمد در سایت آمازون، کافیست هنگامی که شما به سن 18 سالگی رسیدید، یک حساب فروشنده در سایت آمازون ایجاد کنید و کارتان را آغاز کنید. برای کسب درآمد از طریق آمازون، نیاز نیست که سرمایه ی اولیه داشته باشید چرا که شما کانند یک بازاریاب، محصولاتی که در سایت هست را به فروش می رسانید و پورسانت دریافت می کنید.

دو راه برای فروش در آمازون وجود دارد:

1- اولین راه برای کسب درآمد و فروش در آمازون، این است که لیستی از اقلامی که می خواهید بفروشید را آماده کنید. شما می توانید اجناس خود را به طور مستقیم برای خریدار بفرستید. خریدار هزینه را به آمازون پرداخت می کند و سپس آمازون هزینه و پورسانت شما را به حسابتان واریز می کند.

2- گزینه دیگر به این صورت است که شما محصولات خود را به طور مستقیم برای آمازون ارسال می کنید و آن ها، محصولات شما را در انبار نگه داری می کنند. هر زمان که محصولات شما به فروش رسید، آمازون از سیستم توزیع خود برای ارسال محصول استفاده می کندهمچنین خدمات مشتری را نیز اداره می کند. آمازون بعد از دریافت هزینه از مشتری، هزینه های خود را کسر و مابقی پول را برای صاحب محصول واریز می کند.

نکته جالبی که در فروش محصولات وجود دارد، این است که بیش از 3/1 از اقلام فروخته شده، توسط فروشندگانی که حساب فروشنده ایجاد کرده اند، فروخته می شود.