سریال های پیشنهادی برای روزهای قرنطینه

این روزها با شیوع ناگهانی ویروس کرونا در سرتاسر کشور بسیاری از ما در قرنطینه به سر می بریم و تمام وقت خود را در خانه هستیم. این زمان برای دیدن بسیاری از فیلم ها و سریال هایی که وقت دیدن آن ها را نداشتیم مناسب است.

در این پست چند سریال برتر چند سال اخیر را که همچنان درحال پخش هستند و یا پخش شده ­اند را به شما معرفی می­ کنیم.

Shameless

سریال های پیشنهادی برای روزهای قرنطینه

ژانر: کمدی-درام، کمدی سیاه

کشور سازنده: امریکا

امتیاز IMDb: 8.6

تعداد فصل ها: 10

وضعیت پخش: اتمام فصل 10 (تمدید برای فصل 11)

سال ساخت: 2011

این سریال خانوده ای از طبقه کارگر آمریکایی را به تصویر می­ کشد. داستان این فیلم درباره­ ی پدر یک خانواده به نام فرانک گلکر است که 6 فرزند دارد. فرانک یک پدر دائم الخمر است که به فرزندانش هیچ رسیدگی نمی ­کند این سریال حول محور نداری­ ها و بی ­مسئولیتی پدر خانواده می­ چرخد.

Rick and morty

سریال های پیشنهادی برای روزهای قرنطینه

ژانر: ماجراجویی، کمدی

کشورسازنده: امریکا

امتیاز IMDb: 9.3

تعداد فصل ها: 4

وضعیت پخش: درحال پخش

سال ساخت: 2013­

داستان این انیمیشن سریالی درباره­ ی پدربزرگ ماجراجویی به نام ریک است که بعد از مدتی به کانون خانواده برگشته است که شخصیت نامتعادلی دارد و وقت خود را صرف اختراعات عجیب غریبی می­ کند.

او به تازگی توانسته وارد دنیای موازی مختلف با موجوداتی عجیب ­الخلقه شود و برای پیشبرد اهدافش در این مکان­ ها و آزمایش نتیجه اخراعات مختلفش از “مورتی” که علاقه چندانی به ورود به این ماجراجویی ­ها ندارد کمک می­ گیرد که موجب دردسرهای فراوانی برای مورتی می­شود.

Peaky Blinders

سریال های پیشنهادی برای روزهای قرنطینه

ژانر: جنایی، درام

کشور سازنده: آمریکا

امتیازIMDb: 8.8

تعداد فصل ها: 5

وضعیت پخش: پایان فصل پنجم

سال ساخت: 2013

داستان این سریال در دهه 20 میلادی که گروه های گنگستری در شهر بیرمنگام واقع در انگلستان بسیار زیاد شده است، یک گروه گنگستر سعی می­ کند خود را در این دهه به قدرت برساند.

وینستون چرچیل در این سریال، کمپل را مامور رسیدگی به اغتشاشات بیرمنگام و بازیابی مهمات جنگی می کند که قرار بود به لیبی منتقل شود که…

See

سریال های پیشنهادی برای روزهای قرنطینه

ژانر: اکشن، درام، تخیلی

کشور سازنده: آمریکا

امتیازIMDb: 7.7

تعداد فصل ها:1

وضعیت پخش: درحال پخش

سال ساخت: 2019

این داستان درباره ی نسلی از بشر است که قدرت بینایی خود را به طور کامل از دست داده و جامعه باید راهی جدید برای ساختن، تعامل با یکدیگر، شکار و بقا پیدا کنند.

همه این ها زمانی که دوقلو­ هایی به دنیا می آیند، که قدرت بینایی دارند تغییر می­ کند. حال پدر این دو بچه که ” بابا واس” نام دارد باید از قبیله خودش در برابر یک ملکه قدرتمند و نا امید که معتقد به جادوگری است و قصد نابودی آن ها را دارد محافظت کند و …

The handmaid’s tale

سریال های پیشنهادی برای روزهای قرنطینه

ژانر: درام، علمی تخیلی، هیجان انگیز

کشور سازنده: آمریکا

امتیازIMDb: 8.5

تعداد فصل ها: 3

وضعیت پخش: اتمام فصل سوم

سال ساخت: 2017

داستان سریال که در آینده روایت می­ شود دورانی را به تصویر می ­کشد که بر اثر حمله گروهی، رییس جمهور و بیشتر اعضای کنگره کشته شده و اعضای این گروه با برپا کردن کشور جدید به نام جمهوری Gilead در قلمرو ایالات متحده کنونی سیستم حکومتی کاملا جدیدی را برپا کرده­ اند. در این سیستم جدید علاوه بر تغییرات گسترده در بخش­ های اداری کشور، جامع طبقاتی جدید شکل گرفته که افراد در طبقات مختلف بر حسب نیاز قرار داده شده و بیشتر امتیازات و حقوق فردی گذشته آن­ ها با تغییرات شدیدی مواجه گشته است. در این شرایط داستان مجموعه حول شخصیت زنی به نام Offred متمرکز گشته است که پس از ناکامی در فرار به کشور کانادا در طبقه خاصی به نام خدمتکار قرار گرفته است و با توجه به وظایف تعریف شده برای این گرو شرایط بسیار دشواری را سپری میکنند…