فروشگاه های رسمی برندها در ایبی، بخش اول

سایت ایبی یک فروشگاه آنلاین است که فروشنده ­های مختلف، محصولات نو و دسته دوم را در آن به فروش می­ گذارند ولی تفاوت ­هایی که این سایت با سایر سایت­ های فروش انلاین دیگر مانند آمازون دارد، باعث تمایز و برتری این سایت نسبت به سایت های دیگر شده است.

  • محصولات عموما در ایبی تخفیفات بیشتری دارند و با قیمت کمتری به فروش می ­رسند.
  • برخی از محصولات در ایبی با قیمتی پایه به مزایده گذاشته می ­شوند که می توانید این محصولات را با قیمت مناسبی خریداری کنید.

” توجه داشته باشید که سایت ایگرد محصولاتی که مزایده ­ای هستند رو خریداری نمی ­کند”

  • ایبی محصولات خاص مانند عتیقه ها و محصولات کلکسیونی را به فروش می­ رسانند و افرادی که کلکسیون جمع می­ کنند می ­توانند از طریق این سایت کلکسیون خود را تکمیل کنند.
  • برخی از برندها در ایبی فروشگاه رسمی دارند و شما می­ توانید محصولات این برندها را از فروشگاه اصلی آن ها در ایبی خریداری کنید و نگران تقلبی بودن محصولی که می­ خرید نباشید زیرا که این محصولات ضمانت اصالت و سلامت دارند.

علاوه بر آن در این فروشگاه محصولات دارای تخفیف بسیار بالایی هستند و می ­توانید در عین اصل بودن محصولات، آن ها را قیمت بسیار پایین­ تری خریداری کنید.

این نمایندگی­ ها در سایت ایبی ارسال سریع­تری نسبت به سایر فروشنده ها در سایت ایبی دارند.

همچنین شما می ­توانید محصولات جدیدی را که برند­ها به تازگی عرضه کرده­ اند را از این نمایندگی ها به سرعت خرید کنید.

در ادامه برخی از برندهایی که نمایندگی رسمی در ایبی دارند را به شما معرفی می­ کنیم که می توانید از طریق سایت ایگرد از این فروشگاه ها، محصولات موردنظرتون را خریداری کنید.

 

Adidas

فروشگاه های رسمی برندها در ایبی، بخش اول

آدیداس یک شرکت آلمانی است که مقر اصلی آن در ایالت باواریا قرار دارد. این شرکت در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات لوکس و … فعالیت می­ کند.

آدیداس بزرگ­ترین تولید کننده لوازم ورزشی در اروپا و دومین شرکت بزرگ تولید کننده لوازم ورزشی در دنیا به شمار می رود.

این شرکت در سال 1948 توسط آدولف داسلر پایه گذاری شد.

Puma

فروشگاه های رسمی برندها در ایبی، بخش اول

پوما یک شرکت آلمامی است که در زمینه تولید و فروش محصولات ورزشی فعالیت می کند و امروزه به عنوان ­یکی از بزرگترین شرکت­ های سازنده کفش و پوشاک ورزشی و تجهیزات مختلف شناخته می­ شود.

این شرکت در سال 1924 در آلمان به نام کارخانه کفش­ سازی برادران داسلر راه اندازی شد که در سال 1948 تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند که آدولف داسلر شرکت آدیداس و رودلف داسلر شرکت پوما را تاسیس کرد و این دو شرکت همیشه باهم در رقابت بوده و هستند.

Asics

فروشگاه های رسمی برندها در ایبی، بخش اول

اسیکس یک شرکت ژاپنی است که در زمینه تولید و توزیع پوشاک ورزشی، کفش ورزشی و لوازم ورزشی فعالیت می ­کند این شرکت در سال 1949 توسط کیها چیرو لونیتوسکا راه اندازی شد. در حال حاضر تمرکز اصلی آن بر طراحی و تولید تجهیزات والیبال، دومیدانی، ورزش های راکتی نظیر تنیس، اسکواش و … معطوف می­ باشد.

نام این شرکت از عبارت لاتین anima sana in corpore sano به معنی روح سالم در بدن سالم برگرفته شده است.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر کوبه است.

Reebok

فروشگاه های رسمی برندها در ایبی، بخش اولریباک یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید کفش­ ها، پوشاک و لوازم ورزشی فعالیت می ­کند.

این شرکت در سال 1895 توسط جی. دبلیو. فاستر تاسیس شد

این شرکت امروزه یکی از زیر مجموعه های شرکت آدیداس است.

کلمه ریباک که ابتدا رباک تلفظ میشده از یک دیکشتنری نسخه آفریقا جنوبی برداشته شده است.