معرفی برندهای معروفی که در ایران نیست و در آمازون قابل تهیه است

برندهای نایاب در ایران را در آمازون تهیه کنید

شاید شما از جمله افرادی باشید که با قصد خرید از آمازون وارد این سایت شده‌اید یا نه! ممکن است هیچ آشنایی‌ای با سایت آمازون نداشته‌ باشید و فعلا می‌خواهید در باره آمازون بدانید و برندهای معروف آمازون را بشناسید. چه قصد خرید از آمازون را داشته باشید چه نه، به شما پیشنهاد می‌کنیم در این مقاله با ما همراه باشید. چرا که در مطالبی که در این مقاله خواهیم گفت ممکن است روزی به دردتان بخورد.

آمازون با آن لوگوی خاصش که نوشته‌ی نام آن به زبان لاتین (amazon) همراه با فلشی از a تا z به صورت یک لبخند، نشانگر همه چیز است. نشانگر اینکه می‌توانید در این سایت هر چیزی را پیدا کنید و خرید رضایت‌مندی داشته باشید. از a تا z یعنی از اول الفبا تا انتهای آن.  اول  اسم محصولی که می‌خواهید هر چیزی که هست! از ابتدای دیکشنری اقلام قابل خرید تا انتهای آن، همه چیز پیدا می‌شود. شمار آنها به 500 میلیون می‌رسد. این آمار تنوع اجناس از  برندهای معروف آمازون را در هیچ فروشگاه دیگری پیدا نخواهید کرد.

این فروشگاه که در کشور آمریکا تاسیس شد، ابتدا فروشگاه اینترنتی‌‎ای بود که کار خود را با فروش آنلاین کتاب شروع کرد. کم کم به محصولات خودش اجناس مختلفی را اضافه کرد تا  به آمازون امروزی که بزرگترین فروشگاه خرده‌فروشی آنلاین است تبدیل شد؛ تا جایی که همه‌ی اجناس و برندها را پشتیبانی کرد. امروزه خرید برندهای نایاب در آمازون چیز عجیبی برای هیچکس نیست.

معرفی برندهای معروف در آمازون

خرید از آمازون شامل تمامی برندهای موجود در بازار می‌شود. از هر جنسی که بخواهید در مارک‌ها و برندهای مختلف در آن خواهید یافت. خرید اینترنتی از این فروشگاه بزرگ،‌ در آمریکا و در سرتاسر جهان طرفداران بسیاری دارد. چون محال ممکن است جنسی را بخواهید که در آن پیدا نکنید. از طلا و ماهی خاویار ایرانی گرفته تا انواع گوشی‌های سامسونگ و اپل و محصولات آدیداس و پوما و چیکو و مارک‌هایی که حتی اسمشان را هم در ایران نشندیده‌اید و این مارک‌ها در ایران نمایندگی فعال ندارند. به طور کلی امکان خرید برندهای نایاب در آمازون برای آمریکا و تمامی کشورهای دنیا فراهم شده است . ویژگی‌ای که این فروشگاه را این‌ همه پرطرفدار کرده تحویل آنی و سریع آن است. اگر در کشورهای دیگر و قاره‌های دیگر نیز باشید، برخلاف تصورتان که ممکن است پروسه‌ای طولانی باشد، حدود 20 الی 30 روز پس از ثبت سفارش، به سفارش خود خواهید رسید. در اینجا این نوید را به خریداران هموطن ایرانی را بدهم که سایت ای­گرد egerd.com این قدرت را دارد که بسیاری از برندهای معروف آمازون و نایاب در ایران را برای آنها تهیه کند.

در این شرکت می‌توانید وارد فروشگاه‌های ویژه‌ی خودرو، لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی، مبلمان، خانه، دفتر کار، چمدان،‌ ملزومات خانگی، لوازم آشپزخانه، لوازم ورزشی، لوازم مسافرت، لوازم روشنایی و دکوراسیون، انواع پوشاک زنانه، مردانه،‌ دخترانه و پسرانه و پوشاک نوزاد، حیوانات خانگی و انواغ تغذیه و نوشیدنی و لوازم بهداشتی و سلامتی و زیبایی شوید و با انتخاب برند دلخواهتان خرید از آمازون را تجربه کنید.

همچنین فروشگاه‌هایی بر اساس برند در آمازون وجود دارد. این برندهای معروف در آمازون عبارتند از: river, stone&beam, amazonbasic, Ravenna home, pinzon, goodthreads, coreio, amazon essentials, spotted zepra, 206 collective, mae, preston, wickedly prime, mama bear, basic care, happy belly, reviy, own pwr, amazon fresh, mountain falls, p2n, natures wonder.

خرید برندهای نایاب در آمازون

خیلی از  افرادی که خرید از آمازون را تجربه کرده‌اند یا قصد خرید از این فروشگاه را دارند دلایل مختلفی برای کار خود دارند. خیلی از افراد خواستار خرید کالاها یا برندی از کالاها هستند که در ایران یافت نمی‌شوند. درست است که اکثر کالاهایی که با فرهنگ و دین کشور ما همخوانی دارند و مردم توانایی استفاده و خرید آن را دارند و دارای عمومیت است در ایران یافت می‌شود ولی مشکل خرید از جایی شروع می‌شود که فردی کالایی بخواهد که دارای عمومیت نیست یا خواستار برندی از کالا باشد که این برند در ایران نمایندگی ندارد.

مواقعی که برند خاصی در کشور نمایندگی نداشته باشد و حتما قصد خرید آن را داریم، یا آن‌ها را پیدا نمی‌کنیم یا نمی‌توانیم اصل و غیراصل بودن آن کالا را تشخیص دهیم. مثل مکمل‌های بدنسازی یا کتاب‌های زبان اصلی دیگر کشورها که به سختی در ایران پیدا می‌شوند. خرید برندهای نایاب در آمازون این نیازها را برای مردم هر کشوری از جمله ایران برطرف کرده است.

ایگرد

در پایان لازم به یادآوری است که سایت ای­گرد egerd.com به عنوان یکی از تامین­کنندگان خدمات و کالاهای موجود در آمازون آماده خدمت رسانی به هموطنان است. برندهای معروف آمازون و نایاب در ایران را از ای­گرد بخواهید.