سایت های خرید چینی

این روزها در کنار سایت­های پرقدرت همچون آمازون، اسم سایت­های خرید چینی به چشم می­خورند. این سایت­ها با توجه به تنوع خدمات و محصولات، باکیفیت بودن و هم­چنین قیمت­ مناسب طرف­داران بسیاری در چین و جهان دارند. هم­چنین فرآیند خرید از طریق سایت­های خرید چینیبه سهولت انجام می­گیرد. در ایران هم مانند سایر کشورها از این نوع سایت­ها استقبال زیادی شده است. هرچند که به سبب تحریم­ها نمی­توان به صورت مستقیم از این نوع سایت­ها همچون سایت علی اکسپرس خرید کرد، اما از طرق کمکی و غیر مستقیم می­توان فرآیند خرید را انجام داد.

مزیت­های سایت­های خرید چینی

  • قیمت مناسب و به صرفه محصولات در سایت­های خرید چینی
  • اطمینان از فرآیند خرید محصولات در سایت­های خرید چینی
  • تنوع در رنگ و طرح محصولات در سایت­های خرید چینی
  • ارسال به موقع محصولات در سایت­های خرید چینی
  • پرداخت آسان پول در سایت­های خرید چینی

 

انواع سایت­های خرید چینی

سایت چینی گیربست

این سایت یکی از معروف­ترین سایت­های خرید چینی می­باشد و به سبب امکانات بالا طرفداران زیادی دارد. سایت چینی گیربست از لحاظ امنیت در سطح بالایی قرار گرفته است. شما می­توانید از چندین روش ­فرآیند خرید خود انجام دهید. یکی از روش­های پرداخت آن که با استقبال بالایی صورت گرفته، پرداخت به صورت قسطی می­باشد. میزان مبلغ هر قسط و تعداد آن بستگی به نوع خرید شما دارد. برای مثال هر قدر هزینه خرید شما بالاتر باشد تعداد اقساط شما هم بیشتر می­شود. به طور کلی تعداد اقساط حدود 2 تا 12 قسط می­باشد. پرداخت قسطی سایت خرید گیربست هنوز در بسیاری از کشورها صورت نگرفته، اما این سایت نوید آن را می­دهد که به زودی بسیاری از کشورها از این نوع پرداخت بهره­مند گردند.

 

سایت چینی علی اکسپرس

سایت خرید علی اکسپرس با بیش از صد میلیون تنوع محصول، یکی از پربازدید­ترین سایت­های چینی محسوب می­شود. این سایت محصولات خود را به صورت تکی می­فروشد. سایت خرید علی اکسپرس تمام محصولات خود را با ضمانت عرضه می­کند. برخلاف بسیاری از سایت­ها که هیچ گونه ضمانتی ندارند این سایت این مزیت مهم را دارد. از دیگر مزایای آن می­توان به ارسال رایگان محصولات اشاره کرد.

سایت چینی علی اکسپرس به قدری تنوع کالا دارد که شما می­توانید با بازدید از آن برای تولید محصولات­ خودتان هم ایده بگیرید! اکثر افرادی که به این سایت مراجعه می­کنند تنها به خرید یک محصول قانع نمی­شوند! از مزایای دیگر آن این است که سایت به طور کامل ترجمه شده است. در میان زبان­هایی که این سایت به آن ترجمه شده اسم زبان فارسی هم به چشم می­خورد. شما به راحتی می­توانید سایت خرید علی اکسپرس را به حالت فارسی برگردانید.\

سایت چینی تائوبائو

سایت خرید تائوبائو بزرگ­ترین و مهم­ترین فروشگاه اینترنتی چین محسوب می­شود. این سایت جزء پرفروش­ترین سایت­ها جهانی نیز هست، به همین سبب سایت چینی تائوبائو را آمازون چین نیز می­نامند. در روزها و جشن­های خاص کشور چین این سایت فروشی بیش از یک میلیارد دلار دارد. برای مثال در چین روزی به نام روز مجردهاست. افراد در این روز برای اشخاص مجرد یا حتی خودشان هدیه می­خرند! در چنین روزی سایت خرید تائوبائو از یک و نیم تا دو میلیارد دلار فروش دارد.

سایت چینی تائوبائو خریداران چینی را تحت پوشش قرار می­دهد. کالاهای موجود در این سایت ، قیمت کم و بسیار مناسبی دارد به همین جهت با سود پایین، فروش بالایی دارند. چینی­ها هم معمولاً به جای خرید محصولات وارداتی، محصولات با کیفیت خود را از این سایت تهیه می­کنند. از دیگر مزایای سایت چینی تائوبائو وجود بیش از 300000 برند داخلی و خارجی است. به سبب همین تنوع، افراد اگر به دنبال محصولی باشند حتماً در این سایت پیدا خواهند کرد.

چگونه از سایت­های چینی خرید کنیم؟

با سایت ایرانی egerd.comبه راحتی می­توان از سایت­های خارجی همچون سایت­های خرید چینی خرید کرد. در ابتدا بایستی یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. سپس لینک، محصولی را که پسندیده­اید، در ایگرد وارد نمایید. ایگرد قیمت کالا به ریال را، به شما نشان می­دهد. آن­گاه شما می­توانید سفارش خود را ثبت کنید. از دیگر خدمات ایگرد ارائه گارانتی محصولات است. به همین سبب ایرانیان با اطمینان خاطر می­توانند از آن خرید کنند.