معرفی ماساژور صورت foreo

ماساژ صورت ، یکی از دغدغه‌های کسانی شده است که به سلامتی و پوست خود حساس‌اند. با این که جدیدا خدمات ماساژ، در آرایشگاه‌ها و استخرها ارائه می‌شود و درباره بهترین ماساژور صورت صحبت‌های زیادی می‌شود. خیلی‌ها درباره‌ی آن بی‌اطلاعند و کسانی که به سلامت پوست خود اهمیت می‌دهند، همواره این سوال‌ها را از خود می‌کنند که آیا ماساژ پوست مفید است؟ آیا برای من لازم است؟ به جوانسازی و پاک‌سازی پوستم کمک می‌کند یا نه؟ بهترین ماساژور صورت چیست؟ آیا باید دستگاهی خریداری کرد یا برای این کار به آرایشگاه‌ها مراجعه کرد؟ اگر شما از همین­دست افراد هستید و دوست دارید بدانید ماساژ صورت در حفظ زیبایی شما چه کمکی خواهد کرد در ادامه با ما همراه باشید. این مقاله مخصوص شماست و پاسخ همه‌ی سوال‌های شما را در خود جای داده. با ما همراه باشید تا علاوه بر کسب اطلاعاتی درباره مزایای ماساژ، با ماساژور صورت foreo نیز آشنا شوید. ماساژور foreo از برندهای معروف در این زمینه است. این ماساژور یک شستشو دهنده صورت است و باعث شده هنگام شستشوی صورتتان،‌ از مزایای یک ماساژ عالی نیز برخوردار شوید.

ماساژور صورت از گذشته تا کنون

شاید ظاهر ماساژ صورت در اروپا بیشتر از کشورهای آسیایی طرفدار داشته باشد و اروپایی‌ها امروزه بیشتر به این موضوع اهمیت بدهند، ولی ریشه‌ای شرقی دارد و برای اولین بار چینی‌ها حدود سه هزار سال قبل از میلاد مسیح، از آن برای درمان و زیبایی پوست استفاده کردند. آثار مکتوبی، استفاده از این روش درمانی را در کشور ایران، هند و یونان تایید کرده است. این هنر شرقی بعد از گذشت قرن‌ها، به کشورهای اروپایی نیز منتقل شد و امروزه در این کشورها، به یکی از مهم‌ترین خدمات زیبایی، تبدیل شده است. در جوامع متمدن امروزی، استفاده از ماساژور صورت، مساله‌ای مورد قبول شده است و بحث روی پیدا کردن بهترین ماساژور صورت است نه مزایای ماساژ!

مزایای ماساژ

ماساژ صورت، علاوه بر سلامت پوست و حفظ جوانی و زیبایی آن و به تاخیر انداختن آثار پیری در صورت، از لحاظ روحی نیز مفید است و به کاهش انقباضات عضلات صورت و کاهش استرس کمک فراوانی می‌کند. احساس آرامشی که بعد از یک ماساژ اصولی توسط فردی ماهر انجام می‌شود، بی‌نظیر است و خیلی از مواقع برای رفع سردرد از ماساژ استفاده می‌شود. همین ریلکس شدن صورت، احساس خوبی را متوجه روان فرد ماساژ شونده می‌کند و از این نظر نیز به سلامت پوست او کمک می‌کند. چرا که همه می‌دانیم یکی از دشمنان زیبایی پوست،‌ استرس است. علاوه بر این ماساژ صورت به بهتر شدن جریان خون و لنف‌ها کمک می‌کند و با بهبود این موارد، خیلی از مشکلات ظاهر پوست را به مرور زمان حل خواهد کرد.  همه‌ی این مزایا با استفاده از دستگاه‌های ماساژور نیز قابل دستیابی‌اند. و اگر شما یک ماساژور foreo در منزل داشته باشید،‌ به راحتی می‎‌توانید هر روزه از مزایای ماساژ استفاده کنید. اگر دوست دارید از احساس آرامش آن لذت ببرید می‌توانید این ماساژور به دست شخص دیگری بدهید تا با آن صورت شما را ماساژ دهد.

در مواردی هم، باید از ماساژ صورت دست برداش . مثلا مواقعی که پوست دچار زخم و بریدگی و عفونت است. ماساژ به درمان آکنه‌های خفیف کمک می‌کند ولی اگر دچار آکنه شدید هستید تا فروکش کردن عفونت آکنه‌ها کمی صبر کنید.

ماساژور صورت  foreo

ماساژور صورت foreo ساخت کشور سوئد،‌ برای اولین باز در سال 2013 به بازار عرضه شد. بعد از گذشت مدت زمان کمی، بسیار پرفروش شد. یکی از دلایل کیفیت این محصول طراحی منحصر به فرد محصولات توسط متخصصین و مهندسین می‌باشد. ماساژور foreo در انواع مختلفی ساخته شده و برای انواع پوست‌های حساس،  خشک، عادی و چرب مناسب است. تفاوت این ماساژورها در اندازه و شدت پرزهای روی ماساژور می‌باشد و قبل از خرید حتما باید با جنس پوست خود آشنایی داشته باشید. این ماساژور همه‌کاره، مجهز به سیستم جوانسازی، پاکسازی عمیق پوست است و ابزاری مهم برای شستشوی پوست شما به شمار می‌آید و منافذ پوست را باز می‌کند. ماساژور foreo دستگاهی شارژی است و به راحتی در مواقع دسترسی نداشتن به پریز برق، قابل استفاده است.\