معرفی 10 لوازم جانبی که سفر را برای شما راحت می کند

مسافرت مانند غذا برای روح و ذهن است تا به این ترتیب آن را سرزنده و فعال نگه دارد. سفر کردن فعالیتی لذت بخش است و ما را برای مدتی کوتاه از زندگی روزمره و دغدغه های زندگی رها می کند. گاهی اوقات برخی لوازم به ما کمک میکنند تا سفری راحت تر و لذت بخش داشته باشیم در پست های قبلی به تفسیر در مورد لوازم کمپینگ توضیح دادیم در ادامه این پست با ما همراه باشید تا بهترین لوازم جانبی که سفر را برای شما راحت می کنند معرفی کنیم.

 Sleep Mask by Bedtime Bliss

این چشم بند به گونه ای طراحی شده است دارای منحنی می باشد که چشم به راحتی باز و بسته می شود و به پلک فشار وارد نمی کند و تمام چشم را پوشش می دهد و از ورود نور جلوگیری می کند این چشم بند برای افرادی که عادت دارند در تاریکی بخوابند بسیار گزینه مناسبی است همچنین این محصول برای سفر های طولانی در هواپیما انتخاب مناسبی می باشد.

J-pillow Travel Pillow

این بالش مسافرتی یکی از محصولات منتخب آمازون می باشد که رضایت هزاران نفر را به همراه داشته است. این بالش طراحی ویژه ای دارد که هنگام خواب در هواپیما تمام سر، گردن و چانه شما را پوشش می دهد و به شما کمک می کند تا خوابی راحت را در طول سفر تجربه کنید.

Tile

با این ردیاب بسیار کوچک دیگر نیازی نیست نگران گم شدن اشیاء با ارزش خود شوید کافیست این وسیله کوچ را به چمدان، گوشی،‌کیف، کلید و یا … وصل کنید و از طریق گوشی همراه خود بررسی کنید که وسیله شما در کجا قرار دارد.

Microfiber Travel Towel by ECOdept

این حوله یک وسیله ضروری برای افرادی است که به کمپینگ می روند، این حوله از جنس میکروفیبر است که سریع بدن را خشک می کند و از جذب باکتری جلوگیری میکند. این محصول یکی از کالاهای کاربردی در هنگام سفر می باشد.

Knock Knock Pack This! Pad

اکثر انسان ها هنگامی که به قصد سفر خانه را ترک می کنند حس می کنند که وسیله ای را فراموش کرده اند این محصول یک چک لیست جامع و کامل از تمام لوازمی که در سفر نیاز است داشته باشید، است که با خرید آن دیگر نیازی نیست نگران این باشید که محصولی را فراموش کرده اید.

Camry Luggage Scale

اضافه بار در هنگام سفر می تواند هزینه های زیادی را برای شما داشته باشد به همین دلیل برای سفر یک ترازوی مخصوص چمدان ضروری است که با آن می توانید تمام چمدان ها و کیف های خود را وزن کنید تا متحمل هزینه های اضافی برای بار نشوید.

Nomader Collapsible Water Bottle

این قمقمه تا شو به راحتی در سفر به کمک شما می آید، حمل این قمقمه بسیار راحت می باشد و حتی زمانی که آن را تا کرده اید می توانید از آن استفاده کنید و جنس این کالا به گونه ای هست که قابلیت شست و شو در ماشین ظرف شویی را دارد.

eBags Packing Cubes

با این مکعب های جدا کننده می توانید بسیاری از لوازم سفر خود را در فضایی کم قرار دهید و وسایل سفر خود را به صورت سازمان یافته جدا کنید. این محصول به گونه ای طراحی شده که حتی برای سازمان دادن وسایل کشو و یا کمد نیز کاربردی می باشد.

LifeStraw Personal Water Filter

این فیلتر آب 99.9% از باکتریهای منتقل شده از طریق آب را بدون ید، کلر یا سایر مواد شیمیایی از بین می برد. این فیلتر سفر کردن به کشورهایی که آب آشامیدنی مطلوبی ندارند بسیار کاربردی است. با این وسیله می توانید به راحتی به تمام نقاط دنیا سفر کنید.

Above Anti Jet Lag1

عموما افرادی که برای سفر مسافت طولانی را طی می کنند و تفاوت زیادی بین زمان خواب آن ها ایجاد می شود دچار جت لگ می شوند که در هنگام سفر بسیار آزاردهنده می باشد با این قرص جوشان شما می توانید به راحتی در سفر خواب خود را تنظیم کنید و از سلامت خود محافظت کنید

خرید از آمازون با ایگرد

شما می توانید تمام محصولات ذکر شده در این مقاله را به راحتی از سایت آمازون و از طریق ایگرد خریداری کنید ودرب منزل دریافت کنید تا یک سفر لذت بخش تجربه کنید