معرفی 10 کتابی که تا پایان 2020 باید خوانده باشید

بهترین کتاب، الزاما پرفروش ترین کتاب نیست. بهترین کتاب آن است که بتواند خواننده را به معنای حقیقی کلمه با خود همراه کرده و تغییری واقعی هرچند کوچک در او ایجاد کند. اما گاهی همه چیز طوری پیش می روند که بهترین کتاب ها تبدیل به پرفروش ترین کتاب های می شوند.

در پست های قبل تر به تفسیر در موردچگونگی پیدا کردن کتاب های خوب و پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال 2019 توضیح دادیم.

در ادامه این پست با ما همراه باشید تا به شما 10کتابی که از پرفروش ترین های سال 2020 هستند و فرصت خواندن آن ها را نباید از دست داد را، معرفی کنیم همچنین شما می توانید تمامی این کتاب های پرفروش را از سایت آمازون و از طریق ایگرد خریداری کنید.

Night Theater

نویسنده: Vikram Paralka

تعداد صفحات: 224

سال چاپ: 14 ژانویه 2020

زبان: انگلیسی

این را تصور کنید که شما یک جراح هستید که با وسایل محدود در یک روستای دور افتاده در هند کار می کنید. یک شب سرنوشت ساز، یک خانواده به کلینیک شما مراجعه می کنند که بسیار شرایط بدی دارند و اگر تا قبل از طلوع آفتاب آن هارا جراحی نکنید کشته می شوند. سوالی که پیش می آید این هست که آیا شما این خانواده را برای جراحی قبول می کنید؟ آیا شما از تمام منابع دارویی خود که برای بیماران فردا هست استفاده میکنید؟ آیا آوردن این افراد از نظر اخلاقی کار درستی هست؟ ویکرام پارالکار از دید یک دکتر به سوالات مربوط به بهداشت، مرگ و میر و زندگی پس از مرگ پاسخ می دهد.

Topics of Conversation

نویسنده: Miranda Popkey

تعداد صفحات: 224

سال چاپ: 7 ژانویه 2020

زبان: انگلیسی

در زندگی زیاد به گفتگو با دیگران می‌گذرانیم، آن مکالمه ها داستان های ما را ایجاد می کند. این رمان به بررسی این ایده می‌پردازد و به نظر خیلی رمان ماجراجویانه و حیرت انگیزی است در این کتاب ماجرای یک زن در دنیای مدرن و ماجراهایی که از گفتگو ها شکل می گیرد را می خوانید.

Little Fires Everywhere a Novel

نویسنده: Celeste Ng

تعداد صفحات: 368

سال چاپ: 7 می 2019

زبان: انگلیسی

یک رمان جدید و پرفروش. جودی پیکالت منتقد برجسته ادبی این رمان را نفس گیر توصیف کرده است. کار جدید نویسنده ای که پیشتر خود را اثبات کرده است یک داستان روانشناسانه عمیق است درباره مناسبات قدرت در جامعه. شاید بتوان آنرا در زمره بهترین رمان های فلسفی دهه جدید دانست. البته که برای این اظهار نظر در آغاز دهه شاید کمی زود باشد.

با آتش گرفتن خانه ی خانواده ی ریچاردسون ها Richardson ، داستان آغاز می شود. طبق گفته ی سه فرزند بزرگ خانواده، این آتش سوزی با اشتباه دختر کوچک خانواده صورت گرفته است. البته در ادامه حادثه ی آتش سوزی تبدیل به موضوع حاشیه ای می‌شود و موضوع اصلی داستان، به ندرت برای خواننده آشکار می شود.

داستان آتش های کوچک اساساً حول سه داستان اصلی در مورد فرزندان سه خانواده مرتبط با خانواده ریچاردسون Richardson است. فرزندانی که هریک از آنها به دلیلی درگیر پرونده‌های حضانت هستند و مادران آنها که عموما از شرایط مادی بدتری برخوردارند، درگیر پس گرفتن آنها هستند.

Magnolia Table, Volume 2: A Collection of Recipes for Gathering

نویسنده: Joanna Gaines

تعداد صفحات: 352

سال چاپ: 7 اپریل 2020

زبان: انگلیسی

کتابهای آموزشی از جمله عناوین پرفروش محسوب میشوند. به هرصورت افراد اگر فراغتی پیدا کنند فرصت را برای یادگیری مهارت های جدید از دست نخواهند داد.

از جمله مهمترین بخش ها در دسته کتابهای آموزشی، کتاب های آموزش آشپزی هستند که در هر کشوری طرفداران پرشمار و خاص خود را دارند. آشپزی ملل مختلف همواره برای خانمها جذاب بوده و هست. در جدیدترین عنوان از این سری میتوان به Magnolia Table اشاره کرد که از استقبال خوبی برخوردار شده است.

A Very Stable Genius: Donald J. Trump’s Testing of America

نویسنده: Philip Rucke

تعداد صفحات: 768

سال چاپ: 24 مارچ 2020

زبان: انگلیسی

کاری از خبرنگاران واشنگتن پست درباره دونالد ترامپ و تصدی گری بر پست ریاست جمهوری. مسئله ترامپ آنقدر جالب توجه و پرطرفدار بوده است که حتی کتاب آلن بدیو فیلسوف معاصر درباره ترامپ نیز به سرعت به عنوان یکی از کتب پرفروش در سطح جهان مطرح شد.

The Splendid and the Vile: A Saga of Churchill, Family, and Defiance During the Blitz

نویسنده: Erik Larson

تعداد صفحات: 608

سال چاپ: 25 فوریه 2020

زبان: انگلیسی

یک رمان تاریخی جدید که بیانگر بخشی از زندگی چرچیل است. در دورانی که چرچیل به نخست وزیری رسید، هیتلر بیش از نیمی از اروپا را به تسخیر درآورده بود و ساحل دانکرک در حال سقوط بود. این کتاب با توصیف وضعیتی که چرچیل در آن به نخست وزیری رسید سعی دارد به بررسی چگونگی مواجهه چرچیل با بحران موجود بپردازد.

Little gods

نویسنده: Meng Jin

تعداد صفحات: 307

سال چاپ: 14 ژانویه 2020

زبان: انگلیسی

سفری جسورانه در کشف یک فیزیکدان است. سولان فیزیکدان با استعداد و فوق العاده، لیا دخترش را در یک بیمارستان در پکن در ۴ ژوئن ۱۹۸۹ در قتل عام میدان تیانانمن به دنیا می آورد. او بدون شوهرش به طور مرموزی به خانه خود در شانگهای باز می گردد.

سولان در اواخر نوجوانی لیا از دنیا میرود. این داستان زنجیره ای از وقایعی است که لیا را به عقب می‌کشاند و ۱۷ سال بعد را به نمایش می گذارد ..

Writers & Lovers

نویسنده: Lily King

تعداد صفحات: 320

سال چاپ: 3 مارچ 2020

زبان: انگلیسی

کیسی پس از مرگ ناگهانی مادرش از غم و اندوه، نابینا میشود و غرق در بدهی، در حالی که تلاش می‌کند که رمان خود را تمام کند عاشق دو مردی بسیار متفاوت می‌شود. نویسندگان در روزهای آخر او را جوانی باهوش، حساس و آسیب‌پذیر خطاب می‌کند که در هر عرصه ی زندگی اش دچار بحران می شود.

The glass hotel

نویسنده: Emily St. John Mandel

تعداد صفحات: 320

سال چاپ: 24 مارچ 2020

زبان: انگلیسی

هتل شیشه‌ای داستان غم انگیز از نادیده گرفتن، آنچه در مقابل شماست شکل گرفته است. گروهی از شخصیت ها سعی می کنند با آنچه به نظر می رسد مقابله کنند ،در این رمان زنی در دریا ناپدید می‌شود و قضیه مشکوکی ما را به دنبال خود می کشاند.

Darling Rose Gold

نویسنده: Stephanie Wrobel

تعداد صفحات: 320

سال چاپ: 17 مارچ 2020

زبان: انگلیسی

رمان درباره دختر و مادری با نام های رزگلد و پتی است. مادر دختر به خاطر مسمومیت دخترش، راهی زندان می شود. دختر ۱۸ ساله پتی باید یاد بگیرید چگونه به تنهایی در جهان زندگی کند. بعداز گذشت پنج سال پتی از زندان آزاد می شود و می خواهد با دخترش زندگی کند و قصد دارد به عقب برگردد، اما رزگلد برنامه های تاریک تری دارد.