میزان فروش سالانه ebay  چقدر است؟

سایت خرید ebay  بازاری است که هر روزه تعداد زیادی از افراد در آن مشغول خرید و فروش هستند . این روش میزان فروش ebay می‌تواند برای کالاهایی که جنبه‌ی کلکسیونی دارند، کالاهایی  که دیگر تولید نمی­شوند، کالاهای قدیمی، منحصربه‌فرد یا هر نوع کالای دیگری که تعداد آنها در بازار کم است قیمت خوبی را برای افراد داشته باشد. سایت خرید ebay یک سامانه خرید آنلاین است که به خاطر مزایده‌ها و وجود حالت مصرف‌کننده برای فروش مصرف‌کننده و بالابودن میزان فروش ebay شهرت پیدا کرده است. فروش سالانه ebay نسبت به رقبای وی بسیار سرعت گرفته است، همچنین برای بازرگانان آنلاین بسیار محبوب است که به عنوان یک کانال فروش از آن استفاده کنند. eBay’s یا کالاهای ای­بی در بسیاری از کشورهای مختلف وجود دارد. با این حال، شما می‌توانید با ورود کد پستی به دنبال محصولات موجود در منطقه محلی خود بگردید. متناوبا، شما می‌توانید برای محصولات موجود در سطح ملی و یا بین‌المللی جستجو کنید. فروش سالانه ebay یکی از فاکتورهای مهم در برتر بودن این سایت و پیشی گرفتن نسبت به دیگر رقباست.

هر کسی می‌تواند یک حساب eBay به راحتی باز کند. شما می‌توانید فروش و خرید محصولات را انتخاب کنید. زمانی که یک حساب فروشنده دارید، هزینه‌هایی مرتبط با آن وجود دارد، برای مثال، لیست هزینه را لیست کنید. این هزینه‌ها براساس قیمتی که شما محصولات خود را به آن‌ها می‌فروشید، متفاوت  می­باشد.

کالاها در سایت خرید  ebay به دو صورت فروخته میشوند:

  • اجناس با قیمت ثابت

با دیدن دکمه «Buy It Now» قیمتی که در کنار اجناس نوشته شده است به راحتی قابل تشخیص هستند. برای خرید کافی است بر روی دکمه، کلیک و مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

  • اجناس حراجی

برای این اجناس یک دکمه «Place Bid» قرار داده شده است که در کنار آن یک باکس برای مشاهده‌ی قیمت حراجی فعلی و کادر با عنوان قیمت پیشنهادی وجود دارد. کالاهای حراج شده در زمان‌های مشخص و در بازه ای که مشخص شده است در دسترس می­باشند. زمانی که این بازه به اتمام رسید کالا با بالاترین قیمت داده شده فروخته خواهد شد.

چطور در حراجی های ebay  شرکت کنم ؟

در حراجی های نوع سنتی روش کار کمی غیر منصفانه است؛ به صورتی است که فروشنده قیمت کالای خود را تا زمانی که حراجی وجود دارد بالا میبرد و تا زمانی که وقت هست میتواند به این کار ادامه دهد. مثلا از یک روز تا 10 روز؛ در پایان این زمان، کالا به بالاترین قیمت فروخته می­شود هرچند اگر بعد از آن قیمت بالاتری هم وجود داشته باشد .

شرکت خرید ebay

یک رهبر جهانی در زمینه تجارت است که شامل stubhub،market place ،classiieds  می­باشد، در کل ebay  فروشندگان و خریداران بسیاری را در سرتاسر دنیا به هم متصل کرده است، تکنولوژی و خدماتی که پلت فرم قدرتمند این شرکت، برای انجام و فعال کردن فروشندگان در همه جهان برای عرضه کالای خود و فروش آن و همچنین برای خریداران برای پیدا کردن کالای آنها عملا در هر زمان و مکانی طراحی شده است. بازارebay  بازر آنلاینی است که در سایت خرید ebay با نشانیwww.ebay.com  در دسترس میباشد،ebay  بر این باور است در بین بزرگ­ترین بازارها برای کشف ارزش­های بزرگ، انتخاب منحصر به فرد می­باشد،ebay  دارای سکوهایی است که هواداران را به رویدادها و خبرهای ورزش وصل می­کند ، هنرمندان و نمایشات روز را نمایش می­دهد و هواداران میت­وانند هر زمانی که بخواهند از آن بلیط تهیه کنند.

میزان فروش  ebay

آماری که در پایین نشان داده شده است میزان درآمد خالص سالانه سایت خریدebay  از سال 2013 تا 2018 گزرارش شده است، حراج آنلاین و سود فروش خالص به بیش از 10.7 میلیارد دلار آمریکا رسیده است که در سال گذشته میزان فروش سالانه ebay 9.9 میلییارد دلار آمریکار بوده است. جالب است بدانید بیشتر درآمد­های به دست آمده از سایت خرید ebay  از طریق معاملات بازار به دست می­آید .

توضیح اینکه ، درآمد می‌تواند به عنوان مقدار پولی که یک شرکت از مشتریان خود در ازای فروش کالا یا خدمات دریافت می‌کند، تعریف شود. درآمد یکی از عوامل مهم در اظهارمانه درآمد می­باشد که از آن همه هزینه‌ها کم می‌شود تا به درآمد خالص برسد.

فروش سالانه ebay از سالهای 2016 تا 2018

درآمد ebay برای سه‌ماهه پایانی دسامبر ۲۰۱۸ ۲.۸۷۷ دلار بود که ۶.۲۸ درصد افزایش نسبت به سال گذشته بود.

فروش سالانه ebay  برای دوازده ماه از ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ ، ۱۰.۷۴۶ دلار، یعنی ۸.۲۵ % در سال افزایش یافت.

فروش سالانه ebay  برای سال ۲۰۱۷ برابر با ۹.۹۲۷ دلار  بود که افزایشی ۶.۷۶ درصدی را نسبت به سال ۲۰۱۶ داشته‌است.

فروش سالانه ebay  برای سال ۲۰۱۶ ،  ۹.۲۹۸ دلار بود که افزایش قابل ملحظه­ای نسبت به سال ۲۰۱۵ داشت.