میزان فروش سایت‌های آنلاین چینی چقدر است؟

در گذشته هیچ فردی حاضر نبود خرید­های خود را از اینترنت انجام، کم­کم تجارت الکترونیکی در زندگی افراد ترویج پیدا کرد، چون فروشگاه­های آنلاین توانستند نیازهای مردم را همراه با اعتماد برآورده سازند، کم­کم  فروش سایت‌های چینی  بیشتر و بیشتر شد. امروزه خرید از سایت­های آنلاین چینی در ایران بسیار رواج پیدا کرده است چون در کنار کیفیت، قیمت مناسبی را دارا هستند و همچنین سایت‌های خرید چینی ارسال رایگان به ایران هم دارند.

چرا  سایت­های خرید چینی

بیشتر فروشگاه‌ها مجموعه­ای محدود از محصولات خود را دارند که دارای سیاست‌های خاص خود بوده که بر روی دسترسی محصولات تاثیر گذار هستند، اما خرید از سایت‌های آنلاین چینی این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوانید محصولاتی با تنوع زیاد و همچنین قیمتی مناسب­تر در دسترس داشته باشید، همچنین بیشتر فروش سایت‌های چینی ممکن است مالیات نداشته باشند.

امروزه کالاهای زیادی از کشور چین به دیگر کشورها صادر می‌شود، یکی از بزرگ‌ترین تامین کننده­های کالاها، کشور چین است که به علت داشتن قیمت مناسب در جهان مشهور است. از این جهت که بیشتر کالاهای که از چین وارد کشورمان شده بی‌کیفیت یا کم کیفیت هستند، نظر ما در رابطه با محصولات چینی مطلوب نمی­باشد.

نمونه  سایت­های خرید چینی

اگر یکی از افراد پرمشغله در روز هستید و ساعت کاری شما زیاد است و زمان رفتن به فروشگاه برای خرید را ندارید یا علاقه به خرید از سایت‌های آنلاین چینی را دارید، فروش سایت‌های چینی  این را فراهم می­کند تا بدون آن که به برنامه کاری‌تان ضربه‌ای وارد شود کالای مورد نظرتان را خرید کنید. سایت‌های آنلاین چینی معتبر زیادی موجود هستند که شما می‌توانید خرید کالا از آن­ها را با خیالی آسوده انجام دهید . پرطرفدارترین سایت‌های خرید چینی که در طی چند سال اخیر بیشترین مصرف‌کننده‌ها را داشته است عبارت‌اند از :

 

  سایت علی اکسپرس   (ALIEXPRESS)

این سایت از بزرگ‌ترین سایت‌های آنلاین چینی در آسیا است. این وب سایت فروشگاهی در کشور چین تاسیس شده و زیرنظر سایت بزرگ چینی علی‌بابا قرار دارد، ولی در تمام کشورها فعالیت دارند، این سایت دارای مزیت‌های زیادی می­باشد که از جمله آن قیمت­های مناسب محصولات با کیفیت و همچنین ارسال رایگان می‌باشد.

از سال 94 شمسی سایت علی اکسپرس ارسال مستقیم به ایران را متوقف کرده، در نتیجه کالاهای سفارش  داده شده، از طریق دفاتر خود، مستقر در کشورهای دیگر برای خریدار ارسال می­گردد. اگر به دنبال محصولاتی همچون پوشاک یا کالاهای دیجیتالی هستید به این سایت رجوع کنید.

 DHGATE  سایت دی­اچ گیت

سایت دی­اچ گیت از سایت‌های خرید چینی بزرگ آنلاین در آسیا است. اگر به دنبال کالای دیجیتالی با کیفیت بالایی می­باشید این سایت بهترین محصولات را ارائه می‌دهد. به علاوه در این سایت بعضی از محصولات، دارای تخفیفاتی نیز هستند.

 BANGGOOD  سایت بنگ گود

این سایت نیز یکی از فروشگاه‌های آنلاین بزرگ است که تنوع زیادی با بیش از 70.000 هزار نوع کالا دارد و اعتبار زیادی را در بین سایت‌های آنلاین چینی کسب نموده است.

در این سایت افراد می‌توانید در زمینه‌های مختلف و متنوع چینی نسبت به دیگر سایت‌ها خرید نمایید، با کمی دقت می‌توانید بهترین محصول را با کمترین قیمت تهیه نمایید. این سایت جز 10 سایت برتر در بین سایت‌های خرید آنلاین چینی می­باشد که بیشتر در حوزه پوشاک فعالیت کرده و دارای لوازم جانبی و الکتریکی نیز هست، یکی از نکات مثبت این سایت ارسال محصول برای مشتری در عرض کمتر از 2 روز است.

سایت دیل اکستریم  DX.COM

چون این سایت با عرضه بیش از 300.000 هزار نوع کالا، محصولات خود را به صورت رایگان به ایران ارسال می­کند جایگاه خوبی را بین طرفداران ایرانی خود بدست آورده است. سایت دیل اکستریم یک سایت برای خرید لوازم الکتریکی، ورزشی، لوازم جانبی تخصصی می­باشد، پیشنهاد می‌شود برای خرید این گونه لوازم به این سایت که از بزرگ‌ترین سایت‌های آنلاین چینی است مراجعه نمایید.

Gearbest سایت

 

از بهترین فروشگاه‌های آنلاین چینی است. برای دیدن محصولات این سایت می‌توانید وارد آن شوید. این سایت را نیز می­توان جزو سایت‌های خرید آنلاین چینی برتر به حساب آورد که خدمات آن قابل‌قبول است.