پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال ۲۰۱۹

فرهنگ کتاب‌خوانی این روزها عجیب کمرنگ شده است و زندگی دیجیتالی به انسان فرصت مطالعه نمی‌دهد.

اگر در میان شلوغی‌ها و روزمرگی‌ها زمانی برای مطالعه پیدا کرده‌اید و ترجیح می‌دهید زمان‌تان را صرف کتاب‌های پرفروش جهان کنید، ما در این مقاله قصد داریم به پرفروش‌ترین کتاب‌های روز فروشگاه آمازون بپردازیم.

با ما همراه باشید:

  • ساخت داستان برند (Building a Story Brand)

پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال ۲۰۱۹

دونالد میلر نویسنده‌ی این کتاب، خود مدیرعامل شرکت StortBrand  بوده و هر ساله در شرکت خود به ۳۰۰۰ کسب‌و‌کار در راستای شناسایی پیام برند و شفا‌ف‌سازی آن برای مشتریان خود، راهنمایی می‌دهد. جالب است بدانید کتاب‌های این نویسنده به گزارش نیویورک تایمز، بیش از یک‌سال پرفروش‌ترین بوده‌اند.

در این کتاب، میلر به آموزش دستورالعمل‌هایی می‌پردازد که با استفاده از آن‌ها، شرکت‌ها می‌توانند داستان برند خود را ایجاد کنند. هر کسب‌و‌کاری می‌تواند با داشتن یک داستان برند درست، به مشتریان بیشتری دست پیدا کند و مشتریان بالقوه خود را راضی‌تر نگه دارد.

  • جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند (Where the crawdads sing)

پرفروش تریین کتاب های امازون در سال ۲۰۱۹

کتاب «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند»، به نویسندگی دلیا اونز یک داستان جذاب و جنایی‌ست که عجیب پرفروش بوده است. میزان جذابیت این رمان به حدی بوده که از سال ۲۰۱۸ تا کنون در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه آمازون قرار دارد. «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» به مدت ۴۵ هفته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌ها قرار داشته که این آمار خبر از افسانه‌ای بودن فروش این کتاب می‌دهند.

داستان این کتاب درباره‌ی دختری است که اکثر اعضای خانواده‌اش در سنین خردسالی او را در کنار پدر کج خلقش و در دل طبیعت کارولینای شمالی رها کرده‌اند.

جالب است بدانید این کتاب، اولین اثر نویسنده آن است.

  • پسرهای نیکلی (Nickel boys)

پرفروش ترین کتاب های امازون در سال ۲۰۱۹

کتاب پسرهای نیکلی که هنوز ترجمه شده‌ی آن وارد دنیای کتاب ایران نشده است، رمانی نوشته‌ی کولسون وایتهد است که پیشتر کتاب راه‌آهن زیرزمینی را نوشته بود.

این بار داستان درباره‌ی دو پسربچه‌ی سیاه‌پوست است که به مدرسه‌ی بازپروری فرستاده‌ شده‌اند. این کتاب در حال حاضر در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه آمازون قرار دارد و اگر نمی‌خواهید برای ترجمه شدن آن منتظر بمانید، می‌توانید نسخه‌ی اصلی این کتاب پرفروش را از سایت آمازون و از طریق سرویس ایگرد سفارش دهید.

  • شدن (Becoming)

پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال ۲۰۱۹

میشل اوباما، همسر رئیس جمهور سابق آمریکا به بازگو کردن خاطرات خود در این کتاب پرداخته است.  این کتاب شامل خاطراتی از جمله دوران کودکی میشل، آشنایی و ازدواج با باراک، مشکل سقط جنین و فرزنددار شدن با لقاح مصنوعی، لحظه‌ی تلخ خداحافظی با کاخ سفید و انتقادهایی به دونالد ترامپ است.

کتاب «شدن» در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شد و تنها در هفته‌ی نخست، ۱٫۴ میلیون نسخه از آن در آمریکا و کانادا به فروش رسید. با گذشت ماه‌ها از انتشار این کتاب، هنوز هم نام آن در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه آمازون به چشم می‌خورد.

  • تحصیل‌کرده (Educated)

پرفروش ترین کتاب های امازون در سال ۲۰۱۹

کتاب «تحصیل‌کرده» تارا وست‌اور، در سال ۲۰۱۸ دومین کتاب پرفروش فروشگاه آمازون پس از کتاب «شدن» اثر میشل اوباما بوده و هنوز هم نوشته‌ی تارا وست‌اور در لیست پرفروش‌ترین‌های آمازون قرار دارد.

این کتاب سرگذشت فراموش نشدنی دختری‌ست که با وجود ممانعتش از ورود به مدرسه، برای کسب مدرک دکتری از دانشگاه کمبریج، خانواده اش را ترک کرد.

  • صورتت را بشور دختر (Girl, Wash your face)

پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال ۲۰۱۹

کتاب «صورتت را بشور دختر»، اثری از ریچل هولیس یکی از کتاب‌های لیست پرفروش‌ترین‌های فروشگا آنلاین آمازون است. این نویسنده مشهور است که به خلق دخترانی توانمند و موفق و ساختن زنانی که به دنبال آرزوها و خواسته‌هایشان می‌روند، می‌اندیشد.

ریچل هولیس در این کتاب به نقض ۲۰ دروغ که زنان، دختران و حتی در برخی مواقع مردان را به عقب می‌رانند و باعث دور شدن آن‌ها از واقعیت‌شان می‌شود پرداخته است. ریچل در نوشته خود بر این حقیقت تاکید دارد که تنها فردی که می‌تواند خوشبختی شما را رقم بزند، خود شمایید.

  • دست از عذرخواهی بردار دختر (Girl, Stop Apologizing)

پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال ۲۰۱۹

یکی دیگر از کتاب‌های ریچل هولیس در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه آنلاین آمازون است که در این کتاب نیز همانند «صورتت را بشور دختر»، ریچل قصد دارد زنان و دختران را به دنبال کردن آرزو‌هایشان ترغیب کند.

هالیس معتقد است بسیاری از زنان به جای اینکه یاد بگیرند چگونه توانایی هایی خود را بشناسند و چه اهدافی دارند ، در عوض خود را نسبت به دیگران مانند : همسر، مادر، دختر یا کارمند تعریف می‌کنند. هالیس با در نظر گرفتن این چالش برای زنان، رفتار و مهارت هایی را به آنها می آموزد که به کمک آن رشد، اعتماد به نفس و خودباوری برای آنها حاصل می‌شود.

  • ۵ زبان عشق؛ رازهایی برای داشتن عشقی پایدار (The 5 Love Languages: The Secret to Love that Lasts )

پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال ۲۰۱۹

گری چاپمن، نویسنده‌ی کتاب «۵ زبان عشق، رازهایی برای داشتن عشقی پایدار» در نوشته‌ی خود راه‌هایی برای تداوم عشق بیان می‌کند. همه‌ی ما می‌دانیم عاشق شدن آسان است، اما عاشق ماندن است که نیاز به تلاش مستمر دارد، حال با دانستن این موضوع، چطور می‌توانیم در زمانه‌ی پرمشغله، رابطه‌مان را دور از روزمرگی‌ها تازه و رو به جلو نگه داریم؟

گری چاپمن در کتاب خود، به این سوال پاسخ می‌دهد. کتاب «۵ زبان عشق، رازهایی برای داشتن عشقی پایدار»، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه آنلاین آمازون در سال ۲۰۱۹ است.

  • نمی‌توانی به من آسیب بزنی (Can’t hurt me)

پرفروش ترین کتاب های امازون در سال ۲۰۱۹

دیوید گاگینز زندگی‌نامه‌ی سرسخت‌ترین را به رشته تحریر درآورده است و نوشته‌ی او در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه آنلاین آمازون قرار گرفته است.

دوران کودکی او همچون کابوسی پر از فقر و آزارهای فیزیکی بود، با این وجود او با خودسازی، استقامت روحی و سخت‌کوشی توانست جایگاه خود را از یک جوان بی‌آینده، به یک ورزشکار استقامتی برتر جهان و نیروی مسلح آمریکا تبدیل کند.