چطور بهترین فروشنده محصولات در آمازون را تشخیص دهیم؟

در این پست قصد داریم به شما نخوه انتخاب بهترین فروشنده را از آمازون به شما آموزش بدیم. همچنین با مراجعه به پست های قبلی می توانید آموزش نحوه خرید از ایبی را نیز مشاهده کنید.

نحوه پیدا کردن بهترین فروشنده در امازون

  • ابتدا وارد سایت آمازون شوید و کد مقصد خود را به نیویورک 10010 تغییر دهید

amazon newyork 10010

  • سپس اسم محصول خود را به انگلیسی جست و جو کنید و بعد از پیدا کردن محصول خود در آمازون روی عکس محصول کلیک کنید.

item list of amazon

 

  • بعد از انتخاب محصول صفحه مرتبط با محصول برای شما نمایش داده می شود که شامل توضیحات خاص راجع به محصول، گزینه هایی برای انتخاب رنگ و سایز و مدل محصول هست. علاوه براین توضیحاتی دیگری مانند نام فروشنده و زمان تحویل نیز ذکر شده است.

توجه داشته باشید که اکثر محصولات در سایت آمازون پرایم هستند ( یعنی فروشنده محصول در آمریکا است و یا اینکه محصول مورد نظر در انبار آمازون موجود است) و این دسته از محصولات زمان تحویل سریع تری نسبت به سایر دارند. اگر تحویل محصولات برای 1 الی 2 ماه بعد ذکر شده بود نشان دهنده این است که محصول از کشور دیگری ارسال می شود و عموما این دسته محصولات ارسالشان از کشور چین است و زمان تحویل بسیار طولانی تر از حالت نرمال است و امکان اینکه محصول مورد نظر تقلبی و یا آسیب دیده باشد نیز هست.

books of amazon

  • گاهی برای یک محصول چندین فروشنده را سایت آمازون به شما نشان می دهد که هم به صورت دست دوم و هم نو محصولات رو به فروش می گذارد.

*قابل ذکر است که سایت ایگرد هیچ ضمانتی برای محصولات دست دوم و تعمیر شده ندارد و تنها با مسئولیت شخص با ارائه نامه کتبی و کارت ملی تهیه می کند.

 

best seller in amaznon

در این بخش شما می توانید نام فروشنده های مختلف و امتیازاتی که خریداران به فروشنده ها دادند را نیز مشاهده کنید، علاووه بر این شما می توانید قیمت های مختلفی که از یک محصول سایت آمازون ارائه می دهد را با سایر قیمت های فروشندگان مقایسه کنید.

در نظر داشته باشید که همیشه هر فروشنده ای که قیمت پایین تری ارائه می دهد به منزله کیفیت بالاتر و اصل بودن محصولات نیست.

  • شما می توانید با کلیک کردن بر روی نام فروشنده به توضیحاتی از جمله امتیازاتی که مشتریان به فروشنده داده اند در هفته اخیر تا یک سال اخیر را مشاهده کنید و نظراتی که در مورد محصول، نحوه ارسال فروشنده، کیفیت محصول و … را که خریداران ثبت کرده اند را مشاهده کنید.

amazon best seller

شما می توانید فروشنده محصولتان رو هنگام ثبت سفارش در ایگرد ذکر کنید و سایت ایگرد سفارش شما را از فروشنده مورد نظر خریداری میکند. علاوه بر این بخش پشتیبانی سایت ایگرد همواره شما را در انتخاب بهترین فروشنده یاری می کنند.