چند نکته برای جذاب تر شدن استایل آقایان

با رشد و گسترش تکنولوژی به راحتی میتوانید در اینترنت و فضاهای اجتماعی از نکات خوش پوشی و جذاب تر شدن استایل ها به راحتی آگاه شوید از این رو رعایت کردن این نکات کار سختی نیست و تنها کافی است با رعایت کردن برخی موارد، یک استایل خیره کننده و جذاب و در عین حال کم هزینه فراهم کنید.

در گذشته این نکته مهم بود یک آقا غرور و اعتماد به نفس برای جذابیت داشته باشد و در محیط زندگی ما معمولا خوش پوشی برای اقایان تعریف نشده بود ولی با گذشت زمان این تابو شکسته شد و استایل آقایان از اهمیت بالایی برخوردار است.

قطعا اعتماد بنفس یکی از مهمترین موارد در جذابیت آقایان است، اما رسیدگی به ظاهر و انتخاب درست لباس ها از مواردی است که بر جذابیت شما اثر گذار است.

فراموش نکنید که یک استایل خوب همانند جلد یک کتاب اولین اثر گذاری را دارد.

غیر پوشیدنی ها:

موهایی آراسته، صورتی مرتب، پوست تمیز و عطر خوب در جذاب شدن شما دخیل هستند.

موهای آراسته به این معناست که نه تنها باید موهای تمیزی داشته باشید بلکه مدل مویی را انتخاب کنید متناسب با فرم صورت شما است و همچنین کمتر نیاز به مواد نگهدارنده مو مثل ژل و انواع واکس مو و … باشد و موی شما حالت طبیعی داشته باشد علاوه برآن فرم سشوار کردن مو نیز حائز اهمیت است.

برای آقایانی که به ریش و ته ریش علاقه دارند، بهتر است که همیشه ریش و ته ریش خود را مرتب نگه دارند و با یک ریش تراش ریش های خود را کوتاه کنید تا آشفته و به هم ریخته نباشد.

تمیز و آراسته بودن یکی از آیتم هایی است که بسیار به چشم می آید استفاده از ماسک های صورت و مو برای همه مفید است. شادابی و طراوت پوست و جوان به نظر رسیدن، از اهمیت بالایی برخوردار است.

عطر و بوی خوب بسیار اهمیت دارد زیرا حضور شما را قبل از خودتان اعلام میکند، به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید یک عطر خوب نیاز به هزینه بسیار بالایی ندارید و تنها یک انتخاب درست کافیست که به یک نتیجه مطلوب برسید.

اکسسوری ها و لوازم جانبی رکن اساسی یک استایل:

استفاده به جا و به اندازه از لوازم جانبی میتواند برای شما یک استایل خاص و یونیک را فراهم کند.

استفاده از یک ساعت مینیمال و کلاسیک به ظاهر شما درخشندگی می بخشد و انتخاب ساعتی که با آن راحت هستید نشان دهنده بخشی از شماست.

سعی کنید در استایلتان بیش از دو آیتم از اکسسوری و لوازم جانبی استفاده نکنید این لوازم جانبی میتواند کلاه و دستمال گردن باشد و یا حتی ساعت و دستبند و …

پیراهن های Henley:

بلوز ها آستین بلند و یا کوتاهی که یقه گرد و گاهی روی یقه دکمه دار هستند برای دورهمی ها و اخر هفته ها پرکاربردند.

این بلوز ها از تی شرت رسمی ترند و در عین حال حس کژوال تری به شما میدهند این بلوز ها در هر شرایطی با استایل شما هماهنگ خواهند بود و میتوانید آن ها را با کت های تک و با شلوار دنیم ترکیب کنید.

آستین های تا شده:

تا کردن آستین های پیراهن باید به اندازه ای باشد که ساعد شما معلوم باشد و این کار حس راحتی به شما میدهد و شما میتوانید با تا کردن آستین پیراهنتان یک حالت غیر رسمی به استایل خود بدهید و برای دورهمی ها بعد از یک روز کاری از رسمی بودن استایلتان کم میکند.

یک ترکیب منحصر به فرد در استایل آقایان:

ترکیب شلوار جین با تی شرت سفید یک استایل تا حدودی کلاسیک به شما میدهد باید در نظر داشته باشید تی شرتی که انتخاب میکنید متناسب با فرم بدنی شما باشد.

این استایل کم هزینه، راحت و در نگاه اول بسیار تاثیر گذار است.

برای شلوار هم بهتر از شلواری های بگی و یا لوله ای خیلی تنگ نروید و قد شلوار تا بالای کفشتان باشد.

توجه داشته باشید که استایل شما باید فرم کلی بدنتان را به خوبی نشان دهد.

پلیورهای یقه هفت:

این پلیور ها به راحتی میتوانید در استایل های لایه ای با پیراهن های خود ست کنید و تعادل را بین حالت استایل راحت و رسمی برقرار کنید این پلیورها در حالت نازک و ضخیم هستند که میتوانید به راحتی بسیاری از آن استفاده کنید.

انتخاب درست کفش:

انتخاب درست کفش بسیار حائز اهمیت است و نشان دهنده شخصیت شماست و پیام های زیادی را به مخاطبانتان می رساند.

داشتن یک کفش با کیفیت بسیار با ارزش تر از تعداد زیادی کفش بی کیفیت است.

همچنین شما باید بدانید که چه کفشی را با چه استایلی مورد استفاده قرار بدید چون شما نمی توانید با کتانی باشگاه به قرار کاری بروید برای هر جایی باید استایل و کفش مناسب با آن مکان را استفاده کنید.

کت و شلوار:

شاید شما هیچ وقت به سراغ کت و شلوار نروید و یا هر روز از آن استفاده کنید باید توجه داشته باشید که برای یک استایل رسمی باید از کت و شلواری استفاده کنید که سایز بدنتان باشد و آستین آن باید دقیقا قبل از مچ دستتان تمام شود و مارک روی آستین کت نیز حتما باید کنده شود.

شلوار های پاچه کوتاه:

یکی از ترند های جنجالی این چند سال اخیر شلوار های پاچه کوتاه هستند که باعث میشود کمی از مچ پای شما معلوم شود.

این شلوار ها چند سال اخیر بسیار محبوب شده اند استفاده از جوراب مناسب چه بلند و چه کوتاه با این شلوار ها میتواند بر جذابیت استایل شما بیافزاید.

برای این که شلوار های کوتاه داشته باشید میتوانید شلوار های کتان و دنیمی که پاچه تنگی دارند را تا کنید.

توجه داشته باشید که پاچه شلوار حدود 2 الی 4 سانتی متر کوتاه باشد.