چگونه می توان بهترین تخفیفات را در پرایم دی 2020 پیدا کرد؟

چگونه می توان بهترین تخفیفات را در پرایم دی 2020 پیدا کرد؟

علاوه بر بلک فرایدی و سایبر ماندی، پرایم دی نیز به یکی از بزرگترین فرصت ها برای خرید محصولات تخفیف خورده تبدیل شده است.

پرایم دی که هرسال در ما جولای برگزار می شد امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا در 13 و 14هم اکتبر ( معادل 22 و 23 مهر ماه) برگزار می شود و محصولات پرطرفداری در زمینه تکنولوژی مثل بازی ها، کنسول های بازی، لپ تاپ ها، تلویزیون های 4K، تلفن ها، لوازم جانبی کامپیوتر و سایر موارد از تخفیفات خوبی در این دو روز برخوردار خواهند شد.

در پست قبلی راجع به تاریخچه پرایم دی مختصرا توضیح داده ایم در این پست به شما چند سایت را معرفی خواهیم کرد که از طریق آن ها می توانید بهترین محصولات تخفیف خورده در سایت آمازون را پیدا کنید.

پیدا کردن بهترین تخفیفات در پرایم دی

ساده ترین راه برای پیدا کردن محصولات تخفیف خورده در سایت آمازون این است که محصولات خود را جست و جو کنید و بررسی کنید که آیا محصول مد نظر شما در سایت امازون شامل تخفیفات پرایم دی شده است یا خیر ولی ممکن هست که این بررسی زمان بر شود و محصول مد نظر شما در سایت آمازون به پایان برسد.

ولی اگر می خواهید که در زمره اولین نفراتی باشید که از تخفیفات هیجان انگیز پرایم دی مطلع می شوید ما به شما چند سایت را معرفی میکنیم که این کار را برای شما آسان می کند.

سایت هایی که در ادامه به شما معرفی میکنیم با ویژگی های خاصی که دارند به شما کمک می کنند تا تخفیفات را با روش های متفاوتی پیدا کنید. علاوه بر این استفاده از همه این سایت ها رایگان است.

CAMELCAMELCAMEL

سایت CAMELCAMELCAMEL قیمت هر محصولی را که در آمازون فروخته می شود را پیگیری می کند و می تواند آلارم هایی را برای شما ارسال کند که قیمت محصولی که مد نظرتون هست از آن حدی که می خواهید پایین تر آمده است. علاوه بر این، سایت هنگامی که قیمت یک محصول به قیمت دلخواهی که تعیین کرده اید برسد برای شما ایمیل ارسال میکند. امکانات این سایت تنها بر روی محصولات آمازون کار می کند و محصولات سایت های دیگر را پشتیبانی نمی کند.

HONEY

سایت HONEY هم مانند سایت CAMELCAMELCAMEL به شما این امکان را می دهد که اقلام مورد علاقه خود را لیست کنید و زمانی که قیمت محصولات به قیمت مورد نظر شما رسید آلارم می دهد.

سایت هانی علاوه بر سایت آمازون محصولات سایت های دیگر را نیز ساپورت میکنید.

SLICKDEALS

سایت SLICKDEALS به شما این امکان را می دهد که به جای اضافه کردن محصول مورد نظر کلمات کلیدی و یا نام کالا و یا نام فروشنده را لیست کنید و زمانی که کلمات کلیدی و یا نام محصولی که اضافه کردید تخفیف بخورد به شما آلارم می دهد همچنین شما می توانید چندین کلمه کلیدی را لیست کنید و به شما امکان فیلتر کردن و اولویت بندی کلمات کلیدی را می دهد.

 EGERD

همچنین شما می توانید محصولاتی که مد نظرتون هست را داخل سایت ایگرد به گوش به زنگ خود اضافه کنید و حدود قیمت مشخص کنید زمانی که محصولتان به قیمت مد نظر شما برسد سایت ایگرد به صورت خودکار به شما آلارم می دهد علاوه بر این سایت ایگرد به شما این امکان را می دهد که محصولاتی که به آن ها علاقه مندید را همزمان به لیست علاقه مندی ها و به لیست گوش به زنگ اضافه کنید