littmann stethoscope

گوشی پزشکی لیتمن انتخاب بسیاری از پزشکان است که در انواع و رنگ های مختلفی موجود است.

از آنجایی که این گوشی پزشکی در بین متخصصان بسیار محبوب و گران است موارد بسیاری در نسخه های کپی وجود داشته که به طور کلاهبرداری به مشتریان فروخته می شود.

در پست های قبلی راجب تاریخچه این گوشی پزشکی محبوب به صورت کامل توضیح دادیم

راههای تشخیص اصالت گوشی پزشکی لیتمن:

1.قیمت

فروشندگان گوشی های لیتمن تقلبی محدودیتی برای فروش گوشی ندارند و پایینتر یا بالاتر از قیمت بازار کالای خود را ارایه می دهند.سعی کنید پیش از خرید میانگینی از قیمت آن داشته باشید.

2.فروشنده

بسیاری از افراد گوشی لیتمن تقلبی را در شبکه های مجازی نظیر اینستاگرم و تلگرام زیر قیمت بازار عرضه می کنند.

نسبت به معتبر بودن فروشگاه اطمینان کافی کسب کنید.

3.جعبه

جعبه اصلی لیتمن کاملا مهر و موم شده است و از گوشی در مقابل ضربه محافظت می کند.همچنین دارای سری های اضافی و دفترچه راهنما است.

4.سری گوشی

سری های گوشی لیتمن به راحتی وارد گوش می شوند و کاملا در گوش قرار می گیرند.اگر سری های گوشی سفت و سخت باشند گوشی لیتمن شما تقلبی است.

5.لوله گوشی

لوله گوشی از مهمترین معیارها برای تشخیص گوشی اصل از تقلبی است.لوله های گوشی لیتمن تقلبی بسیار براق و سفت هستند در صورتیکه لوله های گوشی لیتمن اصل انعطاف پذیر هستند و به اسانی خم می شوند.

6.قطعه سینه ای

روی قطعه سینه ای یک کد نوشته شده است که می تواند در سایت وارد کرده و بررسی شود.همچنین طرح لوگوی لیتمن روی دیافراگم گوشی دیده می شود.

7.قدرت شنوایی

زمانی که دو سری گوشی به هم  متصل می شوند و مخالف یکدیگر فشرده می شوند دیافراگم با آن حرکت می کند.این حرکت در گوشی لیتمن اصل مشاهده می شود اما تعداد کمی از گوشی های لیتمن تقلبی این آزمون را پشت سر می گذارند.

8.اجرا

اگر گوشی شما عملکرد بدی داشته باشد گوشی شما تقلبی است و می توانید با گوشی کسانی که لیتمن اصل خریداری کرده اند مقایسه کنید.

اخیرا گوشی های لیتمن تقلبی بسیاری در بازار یافت می شود که تشخیص آنها از اصل بسیار دشوار است. اما می توانید با خرید از فروشگاه های معتبر نسبت به اصل بودن گوشی لیتمن اطمینان کامل کسب کنید.