با ایگرد گوش به زنگ باشید

گوش به زنگ چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

دلیل استفاده از خدمت گوش به زنگ ایگرد چیست؟ چرا باید قیمت یک کالای خاص را با گوش به زنگ ایگرد پیگیری کنیم؟ اینها سوالاتی است که ممکن است ذهن کسانی که با خدمت گوش به زنگ آشنا نباشند و اولین بار باشد که نام آن به گوششان میخورد را مشغول کند. اما با ما همراه باشین تا

موضوع بسیار مهمی که غالب مشتریان آمازون از آن بی اطلاع هستند این است که قیمت‌های کالاها در آمازون به شدت متغیر بوده و به صورت هفتگی و بعضا روزانه بالا و پایین می‌روند. دلیل این موضوع فضای رقابتی موجود در آمازون است. این فضا همانند یک حراجی عمل می‌کند به این ترتیب که برای یک کالای یکسان تعدادی فروشنده وجود دارند و به صورت روزانه قیمت‌های متفاوتی را برای محصول پیشنهاد می‌دهند. سایت آمازون به صورت هوشمند و اتوماتیک همواره کمترین قیمت را به شما عرضه می‌کند. این موضوع باعث میشود که فروشندگان برای رقابت با یکدیگر، با تخفیف گذاری بر روی محصولات با یکدیگر رقابت کنند.به همین دلیل سایت‌های متعددی هستند که به صورت روزانه قیمت‌های تمامی محصولات آمازون را تعقیب کرده و شما را از تغییرات قیمت محصولات آگاه می‌کند. ایگرد اولین سایت ایرانی است که به صورت روزانه، قیمت های محصولات مختلف در سایت آمازون را بررسی میکند و در صورتی که هریک از این محصولات به قیمت مورد علاقه ی مشتریان ایگرد رسید، از طریق گوش به زنگ، این تخفیف به آنها اطلاع داده خواهد شد.

توجه داشته باشید که در برخی موارد تفاوت قیمت کف و سقف یک محصول بسیار معنی‌دار است و در این موارد تیم ایگرد استفاده از سرویس گوش به زنگ را به شما پیشنهاد می‌دهد.

ایگرد تاریخچه قیمت‌ محصول را به نرخ دلار امروز محاسبه می‌کند، به این ترتیب اثر نوسانات نرخ ارز از نمودار قیمت حذف شده‌است تا شما راحت‌تر و صحیح‌تر با این ابزار کار کنید.

چطوری باید از گوش به زنگ استفاده کرد؟

با توجه به اطلاعاتی که از کمینه، بیشینه و متوسط قیمت یک کالا مشاهده می‎‌کنید، عدد مورد نظر خود را وارد نمایید. هر قیمتی زیر قیمت متوسط یک کالا می‌تواند قیمت خوبی برای خرید باشد.