11 کنفرانس فروشندگی آمازون در سال 2019

کسانی که صنعت خرده فروشی در اینترنت را دنبال می کنند به خوبی از پتانسیل فروشگاه آمازون هم برای فروشنده های بزرگ و هم برای کسانی که به تازگی کسب و کار خود را راه انداخته اند آگاهند.

در حالی که روش های مختلفی شامل وبینارها، وبلاگ ها، وبسایت های خبری و انجمن های گوناگونی برای یادگیری به منظور رفع جدیدترین مشکلات و نگرانی های فروشندگان آمازون وجود دارد، میزان اطلاعات و منابع خالص را به سختی می توان تجزیه و تحلیل کرد.

کنفرانس های آمازون یکی از راه های مهم برای فروشندگانی است که می خواهند در مورد مسائل به روز باشند و تکنیک های اصلی مورد نیاز برای بازتعریف استراتژی ها و توسعه ی فروش را بدست آورند.

در حالی که کنفرانس های سال 2018 برگزار شده اند، ما بی صبرانه در انتظار کنفرانس های سال 2019 هستیم.

در ادامه مطلب بهترین کنفرانس های فروشندگی آمازون معرفی شده اند.

1. کنفرانس Prosper Show

زمان: 17 – 19 مارس 2019

محل: لاس وگاس، نوادا

چه چیزی Prosper Show را از سایر کنفرانس های تجارت الکترونیک آمازون جدا می کند؟ به عنوان یک “کنفرانس ادامه آموزش برای فروشندگان آمازون” محتوای گردآوری شده برای آن ها همراه با تجربه های متوسط یا پیشرفته است.

این کنفرانس برای فروشندگان آنلاینی است که می خواهند کسب و کارشان را در آمازون بهبود بخشند. این کنفرانس با حضور چندین مدیر سابق آمازون و مدیران عمومی و اجرایی فروشگاه آمازون در کارگاه ها و سمینارهایی برای کمک به فروشندگان به منظور یادگیری چگونگی ایجاد بهتر کسب و کار اینترنتی شان برگزار می شود.

2. دیدارها و کارگاه های فروشنده های حرفه ای آمازون

زمان: ژانویه 2019

محل: بروکلین، نیویورک

این رویداد سالانه ی منحصر به فرد میزبان حدود 600 فروشنده کوچک و در حال رشد آمازون است. این کنفرانس شامل کارگاه هایی با تمرکز بر بهبود فروش محصولات در آمازون و ارائه محصولات جدید است.

3. نشست فروشندگان

زمان: 15 – 17 می 2019

محل: میامی، فلوریدا

این کنفرانس آمازون برای دو هدف اصلی طراحی شده است: برای مبتدیان و برای علاقه مندان.  فروشندگان با سابقه آمازون به صاحبان کسب و کارهای نوپا کمک خواهند کرد تا منابع بالقوه فروش را شناسایی کنند و طرحی را برای گسترش کسب و کارشان توسعه دهند.

همچنین بر روی تکنیک های پیشرفته مانند بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)، تبلیغات کلیکی، بهینه سازی کانورژن یا نرخ تبدیل و کپی رایتینگ تمرکز می شود.

4. IRCE

زمان: 25 – 28 ژوئن

محل: شیکاگو، ایلینویس

کنفرانس و نمایشگاه خرده فروشی اینترنتی (IRCE) بزرگترین رویداد در نوع خودش است. درهای این همایش برای تمام کسب و کارها با ابعاد مختلف و پلتفرم های میزبانی گوناگون باز است. IRCE هر ساله هزاران نفر از کارشناسان صنعت، غرفه داران و فروشندگان را به خود جذب می کند.

این کنفرانس برای فروشندگان آمازون بهترین انتخاب است.

5. کنفرانس تجارت الکترونیک غرب میانه

زمان: 19 – 20 جولای

محل: مینه سوتا

این رویداد تجارت الکترونیک در حال رشد با همکاری تیم تبلیغاتی آمازون شامل تیم های سرویس بازاریابی آمازون (AMS) و محصولات پشتیبانی شده (SP) برای  فروشنده ها برگزار می شود.

این کنفرانس به فروشندگان آمازون کمک می کند تا قواعد فروش را درک کنند و آنان را برای بهره گیری از استراتژی های جدید کسب و کار آماده می کند.

6. کنفرانس SellerCon

زمان: 21 – 23 ژوئن

محل: لاس وگاس، نوادا

کنفرانس SellerCon (نشست فروشنده ی شگفت انگیز سابق) یکی از شناخته شده ترین رویدادها در نوع خود است. این کنفرانس به مرکزی برای آموزش و یادگیری فروشندگان آمازون تبدیل شده است.

7. کنفرانس شتاب دهی

زمان و محل بعدا تعیین می گردد

کنفرانس شتاب دهی آمازون بزرگترین کارگاه یک روزه برای برندهای پیشرفته تجارت الکترونیک و خرده فروشی است. در این کنفرانس بر روی آموزش های کاربردی، استراتژی های به روز و قابل اجرایی که عملا به کار می آید تمرکز می شود.

در این کنفرانس برندهای بزرگ برای بحث در مورد مسائلی که با آن مواجه هستند و به اشتراک گذاری راز و رمزهای بهینه کردن و خودکارسازی فروششان حضور می یابند.

8. کنفرانس ShpTalk

زمان: 3 – 6 مارس 2019

محل: لاس وگاس، نوادا

ShpTalk یکی از کنفرانس های آمازون است که هر خرده فروش یا تاجری، چه آنلاین و چه غیر آنلاین باید در آن حضور داشته باشد. انتظار می رود بیش از 8000 نفر از 3000 شرکت در این رویداد 4 روزه شرکت کنند.

موارد مورد بحث در این کنفرانس شامل تجربه های پرداخت، تحقق، تدارکات، فرهنگ شرکت و … است.

9. اکسپوی خرده فروشی اینترنتی

زمان: 3 -4 آوریل 2019

محل: بیرمنگام

این کنفرانس آمازون بطور کامل بر روی تجربه های تجارت الکترونیک تمرکز می کند. نشست ها شامل این موارد است: تماشاخانه پرداخت های دیجیتال، کارگاه های تجربه های اومنی چنل (کانال همه‌کاره) و غیره است.

10. کنفرانس تصور 2019

زمان: 13 – 15 می 2019

محل: لاس وگاس، نوادا

این کنفرانس آمازون نیز یکی از محبوب ترین پلتفرم های تجارت الکترونیک در دنیاست و هیچ کنفرانس دیگری به اندازه آن بر روی تجارت الکترونیک متمرکز نیست.

با بیش از 150 سخنران و 100 جلسه منحصر بفرد به عنوان یک کنفرانس فراگیر و همه جانبه شناخته می شود. بیش از 3000 شرکت کننده از 50 کشور مختلف این فرصت را دارند تا درباره توسعه تلفن همراه، مبالغ پرداختی، بازاریابی ایمیلی، بینش داده ها و غیره یاد بگیرند.

11. کنفرانس فروشندگی اروپا

زمان: 28 – 30 مارس 2019

محل: پراگ، جمهوری چک

بیش از 200 فروشنده خصوصی آمازون در این رویداد شرکت می کنند. یک گروه کوچک منتخب از سخنرانان بین المللی، تجربیات خود را در کنفرانس دو روزه ی فروشندگی اروپا به اشتراک می گذارند.

این کنفرانس برای دیدارها، شبکه سازی و کسب دانش بیشتر از سایر فروشندگان آمازون بسیار مناسب است.

تعداد فروشندگان آمازون در حال رشد است. بی شک کنفرانس ها و کارگاه های دیگری نیز برای فروشندگان در ماه های پیش رو اعلام خواهد شد.