خرید راحت و ارزان از آمازون

خرید راحت و ارزان از آمازون

معرفی آمازون

آمازون، در حال حاضر بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیاست که 23 سال پیش فقط در زمینه فروش کتاب شروع به فعالیت کرد. و در حال حاضر میلیون ها محصول را در خود جای داده است و این محصولات را به کشورهای مختلف در سراسر دنیا ارسال می کند. آمازون، به عنوان اولین مرجع خرید اینترنتی برای بسیاری از افراد در سراسر دنیا سرویس های ویژه ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. تنوع محصولات در آمازون به حدی زیاد است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم جستجویی لذت بخش کند. لذتی حتی بیشتر از گشت و گذار در فروشگاه ها! کافی است تنها سری به این فروشگاه غول آسا بزنید، مطمئنا با دست خالی از آن خارج نخواهید شد!

 

ایگرد : خرید از آمازون، راحتتر از همیشه

آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیاست، اما متاسفانه خرید راحت و ارزان از آمازون در ایران بسیار مشکل است! ایگرد ایجاد شده است تا خرید از آمازون را به راحتی خرید از یک فروشگاه آنلاین داخلی شود. تنها کافی است تا شما محصول مورد نظر خود را از آمازون انتخاب کنید و بقیه کار را به ایگرد بسپارید. فرایند پیدا کردن و خرید یک محصول از آمازون توسط ایگرد بسیار راحتتر و دلپذیرتر از قبل شده، شما نیاز نیست برای خرید کالای مورد نظرتون از آمازون کارت اعتباری داشته باشید، نیاز نیست نگران واسطه ها در دیگر کشورها باشید، نیاز نیست به دنبال مسافری بگردید که کالای شما را از آمریکا به دست شما برساند. تنها کافی است انتخاب کنید! کلیه فرایندهای پرداخت ارزی، سفارش محصول، حمل محصول و تحویل آن به شما تماما با ایگرد خواهد بود. پس به صندلی خود تکیه بزنید و نامحدود انتخاب کنید.

ایگرد: خرید از آمازون، ارزان تر از همیشه

شاید خرید از آمازون به نظر یک خرید گران و غیرقابل دسترس برسد، شما نه تنها محصولاتی که در ایران نیست را می توانید از طریق ایگرد تهیه کنید. بلکه اگر انتخاب درست و هوشمندانه ای داشته باشید می­توانید محصولات خود را حتی ارزان تر از مشابه آنها در ایران خریداری کنید. بنابراین حالا دیگر خرید از آمازون با ایگرد ارزان تر و راحتتر از همیشه در دسترس شماست. هر روز در سایت ایگرد، تخفیف های ویژه آمازون در دسته بندی های مختلف را برای شما قرار می دهیم. بنابراین شما می توانید در دسته بندی های مختلف بهترین و ارزان ترین محصولات آمازون را از طریق ایگرد پیدا کنید و خرید به صرفه تری داشته باشید.

 

ایگرد: گوش به زنگ باشید!

اما این همه داستان نیست! محصولاتی که به آنها علاقه دارید اما در حال حاضر به نظر گران می­رسد را به ما بسپارید و فقط قیمت مورد نظر خود برای خرید آن محصول را اعلام کنید. از آن به بعد ما به صورت خودکار قیمت محصول را رصد می کنیم. به محض اینکه به قیمت مد نظر رسید به شما اعلام می­کنیم. پس فقط کافی است که گوش به زنگ ایگرد باشید تا محصولات مورد علاقه تان را در به صرفه ترین حالت داشته باشید.

 

ایگرد: خرید راحت و ارزان از آمازون

ایگرد در تمام مسیر خرید از آمازون در کنار شماست تا یک تجربه بی نظیر از خرید را برای شما ایجاد کند… خرید راحت و ارزان از آمازون، هدفی است که تیم ایگرد همیشه برای آن در تلاش است.