در طی چند سال اخیر سایت آمازون در میان فروشگاه‌های اینترنتی لباس، بسیار پرآوازه شده است. آمازون با هدف معرفی برند‌های محبوب به عموم مردم امکان خرید مطمئن و سریع اینترنتی پوشاک را برای همگان فراهم آورده است. برندهای برتری چون نایک، آدیداس و لیوایز همواره از پلتفرم آمازون برای ارتقاي محصولات جدید خود بهره برده‌اند. اما سایت آمازون تنها به معرفی برندهای برتر دنیای مد محدود نشده و همواره سعی بر شناساندن محصولات برتر برندهای دیگر نیز داشته است. بنابراین برای ست کردن لباس‌های تابستانه خود با ترکیبی از برندهای برتر و برندهای کمتر شناخته شده‌، به راحتی می‌توانید به سایت آمازون سر زده و ایده‌های جدید بگیرید.  تابستان (و پاییز) امسال با ما همراه باشید تا با لباس‌های تابستانه برندهای برتر در (سایت) آمازون بیشتر آشنا شوید.

کالکشن جدید لباس‌های تابستانه Calvin Klein

بیشتر ما این برند را از لباس‌های زیر آن می‌شناسیم. با این وجود برند کالوین کلاین در خصوص ارائه انواع لباس زنانه و مردانه نیز در عرصه مد همواره پیشرو بوده است. لازم به ذکر است که لباس‌های این برند معمولا راحت و یا مناسب محل کار می‌باشند. بنابراین برای انتخاب لباس شب، این برند پیشنهادات ویژه‌ای نخواهد داشت. با این وجود در سایت آمازون انواع لباس‌های تابستانه مردانه و زنانه این برند قابل سفارش می‌باشند. برای مثال پیراهن زنانه تابستانه Scuba Fit & Flare با قیمت مناسب ۱۳۴ دلار در آمازون موجود است.

کفش‌های تابستانه راحت از برند برتر Sam Edelman

ست کردن کفش‌های این برند برتر با هر لباس و یا کفش از برندهای دیگر بسیار آسان خواهد بود. مشخصا این ویژگی به دلیل تنوع محصولات Sam Edelman می‌باشد. فرقی نمی‌کند که شما طرفدار کفش‌های تخت یا پاشنه بلند باشید و یا همواره کفش‌های لژدار را ترجیح دهید، این برند همواره برای شما پیشنهادات جدیدی دارد. محدوده قیمت کفش‌های این برند بین ۲۰ تا ۲۰۰ دلار خواهد بود. همواره گفته‌ایم که خرید از آمازون یعنی خرید مطمئن و سریع اینترنتی!. خرید از محصولات این برند خود به تنهایی دلیل این گفته است. شما همواره می‌توانید در صورت صحیح نبودن رنگ و یا سایز، کفش خود را تعویض کنید.

سفارش کیف از برند برتر Fossil در آمازون

اهمیت نقش کیف در ست کردن لباس غیر قابل انکار است. علاوه بر این ست کردن کیف و کفش به تنهایی می‌تواند پروسه‌ای خسته کننده بشود. با این وجود برند Fossil با ارائه محصولات خود در سایت آمازون؛ امکان خرید مطمئن و سریع اینترنتی را به شما داده است. این برند کالکشنی وسیع از انواع کیف را برای سفارش در سایت آمازون فراهم آورده است. لازم به ذکر است که کیف‌های این برند معمولا بسیار شیک بوده و مخصوص محل کار یا مهمانی می‌باشد. بنابراین برای ست کردن لباس‌های تابستانه خود با کیفی حصیری مناسب ساحل، باید در برند دیگری جستجو کنید. برند Fossil  و Sam Edelman دو برند مناسب جهت ست کردن کیف و کفش‌های تابستانه شما خواهد بود.

صندل‌های تابستانه Vince

صندل‌های پشت باز، تابستان امسال دوباره به صحنه مد برگشته‌اند. برند برتر Vince با کالکشن جدید تابستانه خود به شما امکان سفارش آسان از آمازون را می‌دهد. تنوع این صندل‌ها بسیار بالا بوده و بنابراین امکان ست کردن آنها با پیراهن، دامن و یا شلوار جین بسیار ساده می‌باشد. این صندل جدید برند Vince در سایت آمازون با قیمت ۱۰۶ دلار موجود می‌باشد.

ساعت‌ها و اکسسوری‌های Michael Kors، انتخابی کم هزینه در آمازون

درست است که پیشتر درمورد ست کردن لباس‌های تابستانه صحبت کردیم، اما یک ست خوب همواره باید با ساعت و دیگر اکسسوری‌ها هماهنگ باشد. تنوع ساعت‌ها و اکسسوری‌های برند Michael Kors در سایت آمازون بسیار بالاست. لازم به ذکر است که با توجه به اعتبار سایت آمازون شما همواره از اصالت این محصولات مطمئن خواهید بود. حدود قیمت محصولات این برند بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار می‌باشد.

لباس‌های تابستانه ورزشی Adidas

همانطور که می‌دانید آدیداس از برترین برندهای ارائه دهنده‌ی لباس‌ و کفش‌ ورزشی می‌باشد. محبوبیت فراگیراین برند برتر متاسفانه باعث ضحور به وفور جنس‌های تقلبی به نام این شرکت شده است. با سفارش مطمئن و سریع اینترنتی از آمازون، همواره از اصالت لباس‌های برند آدیداس خود مطمئن باشید. کالکشن تابستانه جدید این برند شامل انواع تاپ، سوییشرت خنک و شلوارهای ورزشی می‌باشد.