لوازم پیشنهادی پت برای خرید از آمازون

لوازم پیشنهادی پت برای خرید از آمازون

هنگامی که شما یک پت را به عنوان عضو جدید خانواده وارد خانه می کنید همانند یک نوزاد نیاز به لوازم دارد، بنابر این خرید لوازم پت برای حیوان خانگی شما اهمیت زیادی دارد.

ما دراین پست قصد داریم به شما محصولاتی را معرفی کنیم که شما را در نگهداری از پتتان یاری می کند.

دوربین کنترل کننده پت

tooge camera monitor

با این دستگاه شما می توانید پت خود را از راه دور کنترل کنید و حرکت پت خود را زیر نظر داشته باشید؛ این دستگاه به شما این قابلیت را می دهد که حتی از راه دور پت خود را صدا کنید

این دوربین قابلیت دید در شب دارد که با تاریک شدن هوا به صورت اتوماتیک فعال می گردد

حافظه داخلی این دوربین تا 128 گیگ قابل افزایش است.

کیف سفری پت

top dog travel bag این وسیله یک کیف چند منظوره است که شما می توانید تمامی وسایل پت خود را در آن قرار دهید، این کیف دارای بخش های مختلفی از جمله محفظه ای برای نگهداری بطری آب، جایی برای نگهداری وسایل بهداشتی و نگهداری اسباب بازی مخصوص پت، علاوه بر آن این کیف دارای دو ظرف غذا در دو سایز متفاوت است که قابلیت گرم نگه داشتن غذا را هم دارد.

این کیف به راحتی رو چمدان قرار می گیرد و می توانید آن راحت حمل کنید.

دستگاه آب دهنده اتوماتیک به پت

veken fountain این دستگاه دارای ظاهری منحصر به فرد است که کاملا علمی ساخته شده است و طراحی آن به گونه ای است که آب به صورت فواره ای از آن بیرون می زند زیرا طبق تحقیقاتی حیوانات علاقه زیادی به نوشیدن آب از چشمه و فواره دارند. این محصول علاوه بر ظاهر خاصی که دارد دارای چهار فیلتر برای تصفیه آب می باشد که تمامی آلودگی آب و میکروب را از آب می گیرد.

جدول آگاهی دهنده غذای پت

original did you feel dog

گاهی اوقات در روز فراموش می کنید که به پت خود غذا داده اید؟ این جدول به شما یاد آور می شود که به پت خود غذا داده اید یا خیر به اینصورت که رنگ سبز رنگ به معنی اینکه شما غذا داده اید و رنگ نقره ای به معنی بالعکس این دارد و هر روز هفته و دو وعده غذایی روی آن نوشته شده است.

دوربین مخصوص غذا دهنده پت

forbo dog camera این دوربین با کیفیت 1080p به شما این قابلیت را می دهد که سگ خود را از راه دور کنترل و یا آن بازی کنید و غذا دهید. این سگ با گوشی همراه شما و الکسا آمازون متصل می شود علاوه بر آن این دوربین تمامی فعالیت های پت شما را کنترل می کند و در صورت وجود هر اتفاق به شما اطلاع می دهد.

دستکش جمع کننده موی اضافه پت

ssriver grooming remover

با این دستکش هم می توانید موی حیوان خانگی خود را جمع کنید و هم حیوان خود را نوازش کنید این دستکش از ریزش موی پت شما جلوگیری می کند.