8 نشانه که شما به یک گوشی پزشکی جدید احتیاج دارید!

Stethoscope

در پست های قبلی در مورد تاریخچه گوشی پزشکی های لیتمن به طور کامل توضیح دادیم در این پست قصد داریم به شما 8 نشانه که شما به یک پزشکی جدید احتیاج دارید را به شما معرفی میکنیم.

1.پیشرفت

اگر تاکنون با تغییرات بازار گوشی پزشکی همرا نبودید ممکن است از این امر آگاه نباشید که مدل هایی با دیافراگم تک قطعه،لوله های نسل بعدی و آکوستیک های بهبود یافته در دسترس هستند.اگر این برای شما جدید است وقت آن رسیده که انچه را از دست داده اید ببینید و بشنوید.به عنوان مثال لوله های نسل بعدی مقاومت بهتری در برابر چربی های پوست،الکل و لکه ها برای ماندگاری بیشتر لوله ها ایجاد می کند.

 

2.سرمایه گذاری

نگهداری از گوشی پزشکی فعلی شما از سرمایه گذاریهای مهم در آینده است و زمانی صادق است که شما متوجه می شوید همکارانتان در معاینات چیزهایی را می شنوند که شما نمی شنوید یا ازمایش های تشخیصی پیشرفته در حال کشف چیزهایی است که شما از دست داده اید.اگر این اتفاق برای شما آشناست احتمالا وقت ان رسیده است که یک گوشی پزشکی جدید خریداری کنید.

 

3.پاداش

اگر وقت خود را صرف بهبود مهارتهای گوش دادن کرده اید به خود یک گوشی پزشکی هدیه دهید تا به شما در جذب مهارتهای پیشرفته کمک کند.فناوری گوشی پزشکی های جدید می تواند درک صداهای سخت شنوایی بدن  را برای شما آسانتر کند.

 

4.شخصی سازی

گوشی پزشکی همیشه همراه شما و بخشی از شماست،پس باید سبک و شخصیت منحصر به فرد شما را بیان کند.دهها ترکیب رنگ وجود دارد پس یکی را انتخاب کنید که باعث می شود گوشی لیتمن واقعا از آن شما باشد.

 

5.جشن بگیرید!

هنگاهی که ترفیعی کسب می کنید،یا موفقیت حرفه ای به دست می آورید،تخصص پیدا می کنید یا به نقطه عطف قابل توجهی در زندگیتان می رسید(تولد،یا به دست آوردن هدفی خاص) با خرید یک گوشی پزشکی جدید لحظات پرمعنی زندگیتان را لذت بخش کنید.

 

6.بیشتر از یک گوشی پزشکی داشته باشید!

همیشه ممکن نیست که گوشی پزشکیتان را همراه داشته باشید، و نمی دانید که چه زمان به آن احتیاج دارید،پس دسترسی بسیار مهم است.برای اینکه اطمینان حاصل کنید که هیچ وقت بدون گوشی نیستید،چندین گوشی خریداری کنید.و در مطب،خودرو،کیف…همیشه گوشی داشته باشید.

 

7.وزنه را از شانه های خود بردارید!

گوشی پزشکی با وزن سبکتر خریداری کنید.

 

8.تغییر

وقت آن رسیده که گوشی پزشکی قدیمی و چند ساله خود را با گوشی جدید تغییر دهید.