خرید بهترین فیگور یا فانکو پاپ رو در آمازون تجربه کردی؟ اینقدر خریدش جذاب و مهیجه، مخصوصا وقتی که فانکو پاپ شخصیت مورد علاقت به دستت می رسه و میذاریش جایی تو اتاقت که جلوی چشمت باشه و هربار که میبینیش به وجد میای و ذوق می کنی. پس این هدیه رو برای خودت درنظر داشته باش ارزشش رو داره.

بهترین فانکو پاپ های موجود در آمازون (1401)

خرید بهترین فیگور

برای هر شخصیت تلویزیونی ، هر ورزشکار مشهور و کاراکتر های فیلم سینمایی ، حتی برای هر شخصیتی که فکر می کنید یک فانکو پاپ وجود دارد!

بدین ترتیب، هزاران فانکو پاپ وجود دارد که هر کدام به مناسبت یک شخص خاص، یک کاراکتر یا یک ستاره راک ساخته شده اند. شاید در حال حاضر یک فانکو پاپ در قفسه خود داشته باشید، اما اگر ندارید، اکنون زمان بسیار خوبی برای جمع آوری یک کلکسیون می باشد. چه یک کلکسیونر مشتاق باشید یا یک طرفدار معمولی، ما چند تا از بهترین Funko Pop های موجود در آمازون را در این مقاله گردآوری کرده ایم.

فانکو پاپ ثور شلخته

ثور شلخته!؟ این فانکو پاپ ثور مربوط به فیلم انتقام جویان Endgame می باشد. وقتی ثور، خدای رعد و برق، مشغول به نجات دادن جهان نیست، احتمالا در حال کیف و حال کردن با رفقای اسگاردیشه. و بدون تعجب، ثور با عینک دودی و دمپایی در فراغ کامل نشون میده که خیلی هم مشغول استراحته. این تیپ هم یه ایده عالی برای لباس هالوینه به نظرم.

فانکو پاپ باب راس

نزدیک به زمانی که قرار بود Deadpool 2 اکران بشه، تبلیغی جالب با بازی ددپول در نقش باب راس منتشر شد. در آن، ما یاد گرفتیم که چطوری درختان شاد و برف های کوهستانی نقاشی کنیم. با این فانکو پاپ می‌توانید خاطره این کراس اوور جالب را دوباره زنده کنید!

فانکو پاپ دایانا پرینس

بی شک بهترین فیلم DCEU فیلمی جزWonder Woman نیست. دایانا پرینس (با نام مستعار Wonder Woman) که در جزیره Themyscira بزرگ شده است، یک آمازونه جنگجواا، که عهد می کند از بشریت محافظت کند. فانکو پاپ او نمایانگر لباس مخصوص، هدبند و کمند حقیقت او می باشد.

فانکو پاپ آقای راجرز

آقای راجرز به دلیل شخصیت خوش اخلاق و بی اندازه مثبت اندیشش محبوبیت خاصی دارد. برنامه تلویزیونی او در مورد پرورش ذهن کودکان خردسال بود. در طول تاریخ، افراد کمی به اندازه آقای راجرز عمقا دلسوز کودکان بوده اند. که همین باعث جاودانگی و دوست داشتنی بودن شخصیتش شده و او را به یک فانکو پاپ بسیار به یاد ماندنی تبدیل می کنه.

فانکو پاپ جک تورنس روانی

اگر می خواهید یک جک تورنس روانی، در حین کار به شما خیره شود، این فانکو پاپ بهترین گزینه برای شماست. این فانکو پاپ یادآور اتفاقات هولناکی است که ممکن است برای کسی که معتاد به انجام کاری که متنفرش است بی‌افتد. ” کار دائم و بازی نکردن، جک رو تبدیل به یه پسر کسل کننده میکنه.”

فانکو پاپ جف گلدبلوم

آیا نقشی به یاد ماندنی تر از جف گلدبلوم در شخصیت ایان مالکوم وجود داره؟ در پارک ژوراسیک، این ریاضیدان زخمی می‌شود و روی میزی قرار میگیرد، جایی که با باز کردن دکمه‌های پیراهنش، حالتی تحریک‌آمیز به خود می‌گیرد. این یک صحنه نمادین است که سبک خود را به وجود آورد و با این واقعیت که کمدینی مثل جف گلدبلوم این نقش را اجرا کرد حتی بهتر هم شده است.

فانکو پاپ نبیولا

بر اساس حضور نبیولا درAvengers: Endgame، این فانکو پاپ، نبیولا را در لباس سفر در زمانش نشان می دهد. شکل طراحی شده دارای رنگ پردازی فوق العاده است و واقعاً طراحی عالی نبیولا که به یکی از بهترین شخصیت های MCU تبدیل شده است را برجسته می کند.

فانکو پاپ اینگو مونتویا

با توجه به نقل قول مشهور Inigo Montoya در فیلم The Princess Bride که میگوید:«سلام.من اینگو مونتویا هستم. تو پدر منو کشتی. آماده مرگ شو!»، او یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت های فیلم محسوب میشه. این فانکو پاپ واقعا تیپ و صورت اون رو به خوبی تداعی میکنه، تا حدی که وقتی بهش نگاه میکنم صدای اینیگو در حال گفتن ابن جملات رو توی ذهنم می شنوم.

فانکو پاپ ران سوانسون

ران سوانسون شخصیتی ضد دولتی و ضد اجتماعی است، یک شخصیت خیالی اما دوست داشتنی از Park and Recreation با بازی نیک آفرمن. بر خلاف اشتیاق او در رفتار اجتماعی، استیک، صبحانه مخصوص و لاگاولین برای او بسیار جذاب هستند و می تواند در کمترین زمان همه آنها را به راحتی ببلعد.

فانکو پاپ وال-ای

این فیگور مربوط به رباط نقش اول در انیمیشن نمادین پیکسار به نام Wall-E ، با چشمان غمگین در تلاش برای پاکسازیه یک زمین غیرقابل سکونت را به تصویر می کشد. آیا چشمان وال-ای برای این که زمین نابود شده غمگینه، یا این که در اوج بی‌کاری مجبور به تماشا کردن شماست؟

فانکو پاپ استیو

استیو واقعاً در فصل دوم Stranger Things به خودش اومد. اکنون مدل موی نمادین او به عنوان یک فانکو پاپ جاودانه شده است! این فیگور،داری یک عینک آفتابی شیک، دستکش پلاستیکی، و یه چوب بیس بال می باشد.

فانکو پاپ پادشاه جادوگر

چگونه می توانید عاشق این فانکو پاپ Witch King نباشید؟ پادشاه جادوگر به عنوان رئیس ارواح حلقه ، خدمتکار ترسناک سائورون است که تلاش می‌کند فرودو و گروه هابیت‌هایش را به چنگ بیاورد. هرچند Witch Kingشخصیت اصلی ارباب حلقه‌ها نیست، ولی شکل ظاهری و طراح او خاطره‌ای به یاد ماندنی از خود به جای گذاشته است.

فانکو پاپ جین فرنکل

حتی اگر برنامه Saturday Night Live را تماشا نکنید، احتمالاً درباره Gene Frenkle و زنگ گاو او می دانید. جین فرنکل که توسط ویل فرل به اجرا گذاشته شده، یک نوازنده زنگ گاوچران غیرتی است که در یک اجرای کمدی درباره ضبط فیلم Blue Öyster Cult “(Don’t Fear) The Reaper” ظاهر می شود. در کنار ثور شلخته، فرنکل یکی دیگر از کاندید های لباس های هالووین است.

فانکو پاپ ستاره راک پرینس

پرینس یک هنرمند افسانه ای بود که آثاری مانند “Purple Rain” و “When Doves Cry” را برای ما به ارمغان آورد. می‌توانید فول آلبوم پرینس را با این فانکو پاپ گرامی بدارید! فانکو پاپی که کاملاً ظاهر ستاره راک پرینس را با گیتار سفید، کت بنفش و سبیل به رخ می کشد.

فانکو پاپ دیوید بویی (شخصیت جرت)

یکی دیگر از نوازندگان این لیست دیوید بویی است که نقش شخصیتی به نام جَرِت را در فیلم هزارتو بازی کرد. ظاهر نمادین جرت چندان دور از شکل و شمایل واقعی بویی که همیشه جذاب بود نیست. این فانکو پاپ راهی عالی برای تجلیل شخصیتی است که توسط بویی اجرا شده است.

فانکو پاپ شوری

شوری، یک شخصیت‌های قابل توجه در Black Panther، مخترع نابغه‌ای است که ابزارهای فوق‌العاده جالبی می‌سازد. علاوه بر آن او یک جنگجوی قادر محسوب می شود و در زمانی که تانوس به واکاندا حمله کرد، به نبرد درAvengers: Infinity War پیوست.

فانکو پاپ بتمن

سالگرد 80 ساله شدن داستان بتمن را یا این فانکو پاپ جشن بگیرید! این فانکو پاپ با اقتباس از فیلم بتمن 1989 با کار گردانی Tim Burton ساخته شده. با یک تیغ پرتابی در دست، این فانکو پاپ آماده برقراری عدالت در جامعه است. یا شاید فقط آماده به نشستن در قفسه های شماست. کسی چه میدونه.

فانکو پاپ مرد مارشمالو

به وجود اومدن چنین جانوری را فقط می تونید گردن Ray Stantz بندازید. ترسیدن از چنین جانور خنده داری به نام مرد مارشمالو Stay Puft ،سخته حتی اگر قد او ده ها متر باشه. ولی فانکو پاپ چند سانتی این کاراکتر بسیار دوست داشتنیه.

فانکو پاپ ولترون

با این فانکو پاپ، کل کهکشان را کاوش کن! فانکو پاپ ولترون، ابر ربات افسانه ای، بر اساس مجموعه انیمیشن تلویزیونی این فانکو پاپ شباهت زیادی به این مدافع پیچیده دارد که دارای رنگ‌های زنده و شمشیر جنگی می باشد.

فانکو پاپ هالک

هالک در این فانکو پاپ قدرت جهان را در دست دارد! فیگوری که می‌بیند، دستکش تونی استارک را با تمام سنگ های اینفینیتی پوشیده است. هالک با این همه قدرت چه خواهد کرد؟ Avengers: Endgame را تماشا کنید تا متوجه شوید.

یک کلکسیون الکتریکی از فانکو پاپ ها

آنقدر تعداد فانکو پاپ های موجود در بازار زیاده که برای جمع آوری آنها یک کلکسیون می تواند گیج کننده باشد. ولی موضوع همینه: قدم اول سخت ترین قدمه. پس از خرید اولین فانکو پاپ، قفسه های شما به سرعت پر می شوند. اگر که شما دوست دارید فیگور ها را به نمایش بذارید یا به صورت جدی کلکسیونتون را کامل کنید، فیگورهایی بسیار زیادی در آمازون، با تمام اشکال و اندازه ها وجود دارد.

گزینه مورد علاقه ما ثور شلخته بود که شباهت بیش از حدی به Dude توی فیلم های لوباوسکی بزرگ داره. حتی خدای رعد و برق هم نیاز به یه روز استراحت داره.

ما همچنین باید امتیاز ویژه ای به تقلید خنده دار ددپول از باب راس، هنرمند و مربی افسانه ای بدهیم. تصور کنید که ابرقهرمان بد دهن در حالی که روی میزتان میشینه، استداد نقاشی کردنتان را قضاوت کنه! فکر جالبیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.