خرید لوازم کمپینگ و سفر در سایت های آمازون به کمک ایگرد موضوع جالب و جذاب این مقاله برای شمایی ست که اهل سفر ، طبیعت گردی ،کوهنوردی و کمپینگ هستید.

بهترین لوازم کمپینگ موجود در سایت آمازون

خرید لوازم کمپینگ و سفر

آمازون یکی از بهترین سایت های خرید لوازم کمپینگ برای علاقه مندان پیک نیک رفتن می‌باشد. لیستی که مشاهده خواهید کرد شامل چند تا از بهترین محصولات و لوازم کمپینگ و پیک نیک خواهد بود. اگر قصد دارید که برای خودتان خریداری کنید یا به افراد دیگری مثل دوستان یا آشنایانتان هدیه بدهید، پیشنهاد می کنیم که این لیست را تا انتها مطالعه فرمایید.

مهم ترین نکته برای ما قابلیت آمازون پرایم (Amazon Prime) هست که صرفا به منظور ارسال سریع و مجانی محصولات شما طراحی شده است. و ناگفته نماند که به منظور آمازون پرایم مرجوع کردن کالا در صورت نارضایتی، بسیار ساده تر از قبل شده است.

تمام محصولات ذکر شده زیر توسط ما استفاده شده پس اطمینان داشته باشید که ما هوادار شما هستیم. این مقاله توسط آمازون یا برند های پایین اسپانسر نشده و تمام نوشته ها از تجربه و نظرات شخصی ما نشات می گیرد.

کیسه خواب

برای خرید این کیسه خواب در سایت آمازون به ایگرد مراجعه کنید

کیسه خواب

برای خرید بهترین کیسه خواب در آمازون از طریق ایگرد...
Click Here

1. کیسه خواب

این محصول دارای عایق بندی پلی استر و روکش ضد آب می باشد. نمره دهی دما این محصول منفی 1 درجه سلسیوس است که این محصول را تبدیل به انتخابی ایده آل برای پیک نیک تابستانی، بهاری و پاییزی می نماید. وزن سبک هم یک ویژگی مهم این محصول می باشد که درهنگام طبیعت گردی با کوله پشتی اهمیت به سزا دارد.

ننو یا تخت آویز

خرید بهترین تخت آویز گهواره ای یا ننو درسایت آمازون...

ننو یا تخت آویز گهواره ای

برای خرید بهترین ننو در سایت آمازون به لینک ایگرد مراجعه کنید...
Click Here

2. ننو

یکی از پر فروش ترین تولید کنندگان ننو در آمازون می باشد. این برند ساخت آمریکا است. یک ننو همیشه به پیک نیک آخر هفته شما جذابیت و آرامش خاصی اضافه می کند، علی الخصوص وقتی که یک کتاب خوب به همراه داشته باشید. برخی افراد خواب شبشون رو در ننو سپری می کنند ولی ما ترجیحا برای جنبه آرامش بخش بودن از آنها استفاده می کنیم. در ارتفاع معلق بودن حس خوبی داره!

هد لایت

خرید هد لایت از سایت آمازون از طریق ایگرد...

هد لایت

برای خرید بهترین برندهای هد لایت در سایت آمازون به لینک ایگرد مراجعه کنید...
Click Here

3. هدلایت

برند Petzl بی شک جز بهترین ها محسوب می شود. ما چند هدلایت از همین برند به مدت 15 سال داریم که بعد از این همه مدت هنوز کار می کنند. در حال حاضر از مدل Tikkina استفاده می کنیم. این محصول سه مدل نور دهی دارد که شامل: پرنور، نور متوسط و چشمک زن می باشد.

فیلتر آب

برای سفر و کمپینگ خود به فیلتر آب نیاز داری؟

فیلتر آب

برای خرید فیلتر آب در سفر یا کمپینگ خود در سایت آمازون به لینک ایگرد مراجعه کنید...
Click Here

4. فیلتر آب

ما بارها از در گردش هامون استفاده کردیم.
اگر آبی که فیلتر می کنید بیش از حد لجن دارد ترجیحا بعد از هر بطری که پر کردید فیلتر را بشویید. با این حال کم پیش می‌آید که آب اینقدر لجن داشته باشه و ما تنها یک بار با چنین مشکلی در بیابان یوتا(Utah) مواجه شدیم. در اکثر اماکن درصد لجن به این حد بالا نیست. این محصول در کل کار فیلتر کردن را به خوبی انجام می دهد و جای کمی را اشغال می کند. پیشنهاد می کنیم که حتما یکی داشته باشید.

بطری آب

آیا بطری آب برای سفر یا کمپینگ رفتن داری؟

بطری آب

برای خرید بطری آب در سایت آمازون به لینک ایگرد مراجعه کن...
Click Here

5. بطری آب

در خرید Hydroflask یا Yeti شک نکنید. این بطری های دو جداره واقعا بی نظیر هستند. اگر شما در منطقه گرمی به سر میبرید، دمای آب سرد می ماند. و اگر که در منطقه سردی به کمپینگ مشغولید، دمای آب در حد دمای اطاق نگه داشته می شود، و علاوه بر این دو Nalgenes هم وجود دارد که بسیار سبک وزن است و می توان با پر کردن آن با آب جوش، کیسه خواب خودتان را گرم نگه دارید.

حوله

میتونی برای خرید حوله در سایت آمازون...

حوله

برای خرید حوله از سایت آمازون به لینک ایگرد زیر مراجعه کنید...
Click Here

6. حوله خشک

حوله های دستی بسیار سبکی هستند و به سرعت سطوح را مورد نظر را خشک می کنند. شما می توانید این ست حوله را به قیمت مناسب خریداری کنید. ما در یک سفر گردشی 10 روزه از این محصول استفاده کردیم و در روز آخر این سفر حوله ها همچنان سریع خشک می شدند و بوی بدی نمی‌دادند. علاوه بر آن جای کمی را اشغال می کردند.

صندل کمپینگ

صندلی مناسب برای سفر و کمپینگ داری؟

صندلی کمپینگ

برای خرید صندلی در سایت آمازون به لینک ایگرد زیر مراجعه کنید...
Click Here

7. صندلی کمپینگ

صندلی های کمپینگ برند Helinox در رده خود بهترین هستند. آنها بسیار راحت، جمع و جور و سبک وزن هستند و به راحتی بین لوازمتان جا می گیرند. علاوه بر آن اگر قصد دارید به پیک نیک بروید، می توانید یکی از این صندلی ها را همیشه با دست نگه دارید چون بسیار سبک هستند. پیشنهاد می کنیم که همیشه یکی در ماشینتان داشته باشید.

اجاق

موقع کمپینگ و سفر داشتن یک اجاق مناسب برای درست کردن غذاهاتون لازمه...

اجاق

برای خرید بهترین اجاق برای کمپ در سایت آمازون به کلیک کنید...
Click Here

8. اجاق

ما عاشق اجاق گاز های Coleman هستیم. در واقع ما یک اجاق از همین برند به مدت 10 سال داریم که هنوز بدون مشکل کار می کند. یک آشپزخانه کمپ بدون چنین اجاقی کامل نیست. شما همچنین می توانید سوخت این اجاق را از آمازون و یا به صورت فله ای از فروشگاه هایی مثل SAMS Club خریداری نمایید.

چادر کوچک کمپینگ

یه پناهگاه امن و گرم موقع سفر و کمپینگ نیازه...

چادر کوچک کمپینگ

برای خرید چادر مناسب کمپینگ به لینک زیر مراجعه کنید...
Click Here

9. چادر کوچک کمپینگ

Coleman علاوه بر اجاق یک چادر خوب و ساده هم تولید می کند. نام این محصول Hooligan است و اگر در کمپینگ تازه کار هستید و یک چادر مقرون به صرفه مد نظر دارید، ما این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.

چادر بزرگ 4 نفره

اگر می خواید 4 نفره همراه خانواده یا دوستان کمپ کنید یک چادر بزرگ کمپتون رو جذاب تر می کنه...

چادر بزرگ 4 نفره

برای خرید بهترین چادر کمپ به لینک ایگرد مراجعه کنید...
Click Here

10. چادر بزرگ 4 نفره

چادر بزرگ 4 نفره یکی دیگر از چادرهای کمپینگ است. وزن این چادر کمی سنگین است پس نباید چنین چادری را به کمپینگ های پیاده روی ببرید. این چادر به اندازه کافی برای شما و همسر ،خانوادتون و سگ شما جا دارد.

اگر به گردش های طولانی تری می روید ترجیحا از این محصول استفاده کنید و همیشه یک سقف یدکی به همراه داشته باشید.

ما از این چادر در باران و طوفان سنگین و بیابان و جنگل زار استفاده کردیم و مثل هر وسیله ای، اگر درست از آن مراقبت کنید عمر آن وسیله بیشتر می شود.

بوت زنانه

هر خانمی برای طبیعت گردی نیاز به به یک بوت مناسب و راحت داره...

بوت طبیعت گردی زنانه

برای خرید راحتترین بوت زنانه در سایت آمازون کلیک کنید...
Click Here

11. بوت مخصوص طبیعت گردی زنانه

Oboz واقعا بوت های با کیفیتی دارد و ساخت آمریکا می باشند. مدل Mid-Leather یک ترکیب مناسب بین ظاهر خوب و عملکرد خوب محسوب می شود. میتونید این کفش ها را هنگامی در شهر هستید به پا داشته باشید و بعد از آن به پیاده روی و طبیعت گردی بروید. طراحی راحت و ارگونومیک ارزش خرید این محصول را بالا می برند. در واقع این مدل بوت مورد علاقه من هستش.

کفش مردانه طبیعت گردی

یه هدیه کاربردی برای پدر، برادر یا همسرتون می تونه این کفش های طبیعت گردی راحت باشه...

بوت مردانه طبیعت گردی

برای خرید راحتترین بوت مردانه در سایت آمازون به لینک زیر مراجعه کنید...
Click Here

12. کفش طبیعت گردی مردانه

کفش Marrell Moab طرفدار های خودش را دارد. از هر سنی و با هر سلیقه ای، افرادی هستند که عاشق این مدل کفش هستند حداقل 8 سال این کفش ها را به پا می کنند. Moab در چند رنگ متفاوت عرضه می شود. به راحتی پوشیده می شود و پا را خسته نمی کند.

بوت مردانه

بوت مردانه مدل oboz sawtooth

بوت مردانه

برای خرید بوت مردانه مدل oboz sawtooth در سایت آمازون کلیک کنید...
Click Here

و همچنین مدل دیگر این بوت Oboz Sawtooth است که افرادی که به پا می کنند بسیار زیاد از آنها راضی اند.

صندل راحتی بخر

برای خرید بهترین صندلهای آمازون به این لینک مراجعه کنید...

صندل های راحتی

برای پیاده روی های طولانی و کوهنوردی و کمپینگ در فصل تابستان و گرما نیازمند یک صندل راحت هستید...
Click Here

13. صندل های بیرون گردی

برند Chacos بی همتاست. پای شما نیاز به آزادی دارد. این صندل ها واقعا با دوام و مقاوم هستند و می توان آنها را در مکان های مختلفی مثل کمپینگ، ساحل یا قایق، پیاده روی های کوتاه و دوش های کمپ به پا کرد.

کوله پشتی

برای سفر نیاز داری وسایلتو توی یک کوله پشتی جادار و خوب جاسازی کنی...

کوله پشتی

بای خرید بهترین کوله پشتی از آمازون کلیک کنید...
Click Here

14. کوله پشتی

Osprey کوله های با کیفیتی برای طبیعت گردی تولید می کند. بعضی از مدل های این شرکت حتی یک کیسه مخصوص آبخوری دارند . ما مدل Sirus 24 daypack را به مدت 10 سال داریم. هرچند این کیف همراه با ما تمام گوشه کنار دنیا را دیده ولی همچنان به راحتی کاری که می خواهیم را انجام می دهد. این کیف سبک وزن است و طوری طراحی شده که پنل های پشتی، آن را از کمر شما دور نگه می‌دارد تا عرق سوز نشوید. جای زیاد این کیف به شما اجازه ذخیره کردن خوراکی، لباس اضافی و چند بطری آب را می دهد. در کل این کیف برای کمپینگ و پیاده روی و حتی برای سفر با هواپیما مناسب است.

کوله پشتی مدل Osprey

یکی از بهترین مدل های کوله پشتی رو در آمازون بخر...

کوله پشتی

برای خرید کوله پشتی مدل Osprey کلیک کن...
Click Here

14-1. کوله پشتی گردشگری و طبیعت گردی

و باز هم Osprey و کیف های خوبش. حتما کوله های Osprey را حداقل یک بار امتحان کنید.
ترجیحا قبل از این که به گردشگری بپردازید سایز مناسب را انتخاب کنید و لوازمی که به همراه خواهید برد را مد نظر داشته باشید. سایز درست کوله پشتی یک نکته بسیار مهم می باشد. قبل از خریدن حتما چند کوله را تست کنید. کوله های Osprey مقاوم و مناسب برای فعالیت هایی چون طبیعت گردی هستند.

تشک سیار

برای خرید یکی از بهترین تشک های سیار مناسب کمپینگ از آمازون کلیک کنید...

تشک سیار

خوابیدن توی یک تشک سیار می تونه خستگی سفر رو از بین ببره...
Click Here

15. تشک سیار

شرکت Thermarest خیلی وقته که در بازار فعالیت می کند. این یک نکته است که افرادی مثل ما که 10 سال داریم از Thermarest استفاده می کنیم خوب می دونیم.

چند سری از آنهایی هم که زیر دست ما خراب شدند به دلیل این بود که درست از آنها استفاده نکردیم. قبل از استفاده مطمئن شوید که زیر انداز داشته باشید یا حداقل زمین را با پا بکوبید تا مسطح شود. در این صورت چیزی باعث سوراخ شدن تشک شما نمی شود.

این محصول در رنگ ها و اندازه های متفاوتی عرضه می شود و انتخاب مناسبی برای هر نوع کمپینگه.

کاپشن بارونی

خرید بارونی های خاص از سایت آمازون از طریق ایگرد

کاپشن بارونی

برای خرید این کاپشن کلیک کنید...
Click Here

16. کاپشن بارونی

Helly Hanson لوازم ضد آب و ضد باد فوق العاده ای را تولید می کند. شما عاشق ضد آب و ضد باد بودن و راحتی آنها خواهید شد.

چاقوی جیبی

داشتن یک چاقوی کاربردی در کمپینگ و سفر لازم ست ...

چاقوی جیبی

برای خرید یکی از بهترین چاقوهای جیبی در سایت آمازون کلیک کنید...
Click Here

17. چاقو جیبی

همیشه فکر خوبیه که یک چاقو Kershaw دم دست داشته باشید. تیغه فولاد کربنی 6 سانتی تیز این چاقو بسیار به کاربردی می باشد. این چاقو میتونه یه ابزار همراه بسیار خوب باشه.
و همچنین می تواند به صورت یک کادو مناسب برای افرادی باشد که به فعالیت های خارج از منزل علاقه دارند.

تبر کمپینگ

برای طبیعت گردی یا کمپینگ تبر مناسب دارید؟

تبر کمپینگ

برای خرید تبر مناسب کمپینگ در سایت آمازون کلیک کنید...
Click Here

18. تبر کمپینگ

تبر SOG Thohawk Hatchet یک ابزار چندکاره عالی برای کمپینگ می باشد. دسته خوب و وزن نه چندان سنگین کار بریدن و شکستن را راحت می کند. این تبر هم می تواند هدیه خوبی برای علاقه مندان کمپینگ باشد.

لامپ خورشیدی

برای کمپینگ خودتون به این لامپ احتیاج پیدا می کنید...

لامپ خورشیدی

برای خرید یکی از بهترین لامپ های خورشیدی در سایت آمازون...
Click Here

19. لامپ خورشیدی

نور خورشیدی خیلی جالبه. تا وقتی که خورشید هست، می تونید با این محصول نور یک لامپ را داشته باشید.

لوازم پخت پز کمپینگ

برای کمپینگ و غذا درست کردن حتما به لوازمش احتیاج داری!

لوازم پخت و پز کمپینگ

برای خرید بهترین لوازم پخت و پز از سایت آمازون کلیک کنید...
Click Here

20. لوازم پخت و پز کمپینگ

شرکت Stanley ست های جالبی برای پخت و پز مخصوص کمپینگ تولید می کند و اگر دنبال چنین چیزی هستید، Stanley گزینه های مقاوم و جمع و جوری برای شما پیشنهاد دارد. اگر زوجی علاقه‌مند به طبیعت می شناسید، این کادویی عالی برای آنها خواهد بود.

جعبه کمک های اولیه

داشتن جعبه کمک های اولیه لازمه ی کمپینگ و سفر است...

جعبه کمک های اولیه

برای خرید این وسیله کاربردی و ضروری در سایت آمازون کلیک کنید...
Click Here

21. جعبه کمک های اولیه

همیشه فکر خوبیست که یک جعبه کمک های اولیه به همراه داشته باشید چون حادثه خبر نمی دهد. ما کیت های کوچک تر را ترجیح می دهیم چون حمل نقل آنها ساده تر است و در هنگام طبیعت گردی هم می توان آن را به همراه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.